Keystone logo
© Domus Academy
Humanitas University

Humanitas University

Humanitas University

Įvadas

Tarptautinis gyvybės mokslams skirtas universitetas Milane. Švietimas ir mokymas visiškai integruoti su ligonine „Humanitas“ ir moksliniais tyrimais.

Universitetas daug dėmesio skyrė studentų augimui, jų mokymui, klinikinei ir mokslinių tyrimų karjerai Italijoje ir užsienyje. Antrosios pakopos studijos medicinos specialybių mokyklose, magistrantuose ir pažengusiųjų mokymo programose bei doktorantai. Išmanusis miestelis, technologiškai pažengęs į savo infrastruktūrą ir paslaugas.

Internacionalizacija, naujovės, sąveika, integracija su ligonine ir tyrimų centru: būtent taip mes gyvename universitetiniame gamtos mokslų moksle ir kas išskiria „ Humanitas University .

128326_DSC05101-2.jpg

Kursai

Visi mūsų kursai yra įkvėpti aktyvaus mokymosi koncepcijos, kruopščiai suderinant teoriją ir praktiką, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai ugdytų kritinius ir savarankiško mąstymo įgūdžius šalia specifinių profesinių kompetencijų.

Humanitas University parengia savo studentus klestėti klinikinių ir mokslinių tyrimų srityse Italijoje ar užjūryje. Tarptautinė ir stimuliuojanti aplinka apima visus mūsų kursus „ Humanitas University . Mes siekiame palaikyti savo studentų asmeninį ir profesinį augimą ir tikime puoselėti bendradarbiavimo, smalsumo ir atsakomybės dvasią.

Šiandien „ Humanitas University priima 1400 bakalaurų ir magistrantų. Bakalauro studentai yra suskirstyti į 4 kursus:

180 per metus medicinos ir chirurgijos mokslų daktarui (anglų kalba); 60 per metus MEDTEC mokyklai (anglų kalba); 140 per metus už slaugos bakalauro laipsnį (italų kalba); 50 per metus už fizioterapijos bakalauro laipsnį (italų kalba).

Integracija į „Humanitas“ ligonines

„Humanitas“ yra pirmoji Italijos ligoninė, kuriai Jungtinės Karalystės komisija suteikė kokybės pažymėjimą kaip Akademinė ligoninė. Tai viena technologiškai pažangiausių Europos ligoninių ir tarptautiniu mastu garsi savo imuninės sistemos ligų tyrimais. „Humanitas“ turi specializuotus skyrius, gydančius onkologines, širdies ir kraujagyslių, neurologines, ortopedines, autoimunines ir uždegimines ligas. Čia taip pat yra aukščiausias akių centras, puikus vaisingumo centras ir labai specializuotas Nelaimingų atsitikimų ir skubios pagalbos skyrius. Medicininę pagalbą, paremtą geriausiomis profesinėmis žiniomis ir daugiadiscipliniu požiūriu, papildo nuolatinė mokslinė veikla, kuria siekiama pagerinti ir pritaikyti gydymą. IRCCS „Istituto Clinico Humanitas“ vadovauja ligoninių grupei Italijoje, esančiose Milane, Bergame, Kastellanzoje, Turine ir Katanijoje.

Tarptautinis aspektas

„Humanitas“ pritraukia jaunus žmones iš Italijos ir viso pasaulio ir siūlo galimybę įsitraukti į unikalų išsilavinimą. Tai yra tarptautinis gydytojų, slaugytojų, kineziterapeutų ir tyrėjų mokymo centras, galintis susidoroti su būsimais mokslo, technologiniais ir socialiniais pokyčiais. Glaudi ligoninės, mokslinių tyrimų laboratorijų ir universiteto integracija sudaro sąlygas sveikatos priežiūros specialistams įgyti patirties glaudžiai bendradarbiaujant su pacientais ir tuo pačiu įgyti metodologiją bei griežtumą, kurio reikalauja moksliniai tyrimai - priemonė sukurti klinikinių tyrimų sinergiją. ir laboratorinė praktika švietimo kontekste.

Studentai turi galimybę mokytis iš profesorių, vizituojančių dėstytojų, kurių tarpe yra 3 Nobelio kainos nugalėtojai, ir tyrimų, turinčių įrodytą tarptautinę patirtį.

Be to, studentai gali gyventi studijuodami užsienyje dėka tarptautinio tinklo su tyrimų centrais ir užsienio medicinos įstaigomis.

Integruotas požiūris į švietimą ir mokymą

„ Humanitas University integruotas mokymo metodas užtikrina, kad būsimi mūsų gydytojai įgis teorinių žinių kartu su klinikiniais įgūdžiais. Tarpdalykiniai mokymo metodai apima probleminį ir patirtimi grįstą mokymąsi. Pirmasis požiūris skatina studentus išsiugdyti analitinius ir reflektyvius įgūdžius, reikalingus klinikinės praktikos metu; Antrasis dėmesys skiriamas nepriklausomiems tyrimams, sprendimų priėmimui ir komandiniam darbui. Simuliacija taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį medicininiame rengime - tai yra vieta, kur studentai gali mokytis saugioje ir kontroliuojamoje aplinkoje, prižiūrimi dėstytojų. Jos vaidmuo yra palengvinti mokymosi procesą, nes tikslai tampa vis sudėtingesni, pradedant istorija. ir procedūrinius įgūdžius, kad būtų galima ištikimai modeliuoti paciento valdymą sudėtingais klinikiniais atvejais.

Universiteto ypatybės

Humanitas University yra vienintelė medicinos mokykla anglų kalba Milane, turinti savo miestelį, siūlanti studentų apgyvendinimą vos už kelių žingsnių nuo universiteto, ligoninės ir tyrimų centro. Prisijunkite prie mūsų tarptautinės studentų bendruomenės, gyvenkite saugioje vietoje, pasinėrusi į žalią zoną, apsuptą visko, ko jums gali prireikti kasdieniame gyvenime!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie apgyvendinimą, susisiekite su institutu.

  Stipendijos ir finansavimas

  Siekdamas pritraukti talentingiausius ir motyvuotus kandidatus, Humanitas University sukūrė nuopelnais pagrįstą stipendijų programą, kurios stipendijos kasmet siekia nuo 6 000 iki 20 000 €.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie stipendijas, susisiekite su institutu.

  Reitingai

  Humanitas University yra aukščiausias naujas įrašas „Times Higher Education World University Rankings 2023“.

  Humanitas University pirmą kartą pateko į Times Higher Education (THE) tarptautinį reitingą, atsidūręs tarp 250 geriausių pasaulio universitetų iš 1799 analizuotų universitetų ir pripažintas geriausiu nauju įrašu .

  Humanitas University rektorius prof. Marco Montorsi teigė: „Labai džiaugiamės šiuo rezultatu, kuris parodo, kad Italijos mokslinių tyrimų ir universitetų sistema gali priimti pasaulinės ir Europos konkurencijos iššūkį, tobulindama mūsų įgūdžius ir prisiimdama vis svarbesnį vaidmenį. pritraukiant talentus. THE patvirtino mūsų mokslinių tyrimų, kurie gavo 99,7 balo iš 100, poveikį, atitinkantį kitus tarptautinius reitingus.

  THE reitingas pagrįstas 13 veiklos rodiklių , apimančių visas universiteto veiklos sritis: mokymą, mokslinius tyrimus, mokslinį poveikį, technologijų perdavimą ir internacionalizaciją.

  Campus Life & Facilities

  Mūsų tarptautinis biuras padeda studentams atlikti visas įlaipinimo ir administracines procedūras (viza, leidimas gyventi, sveikatos draudimas...).

  Mūsų konsultavimo tarnyba siūlo nemokamą ir konfidencialią pagalbą dėl bet kokių sunkumų, su kuriais galite susidurti studijuodami universitete. Tai galimybė apie juos pasikalbėti konfidencialioje aplinkoje su profesionaliai kvalifikuotu asmeniu.

  Humanitas siūlo USMLE pasirengimo kursus visiems studentams, norintiems laikyti egzaminą ir pradėti rezidenciją JAV.

  Erasmus+ Project ir Travel Grants pasiūlė įgyti studijų užsienyje dėka tarptautinio tinklo su mokslinių tyrimų centrais ir užsienio medicinos įstaigomis.

  Mūsų Mario Luzzatto modeliavimo centras yra didžiausias ir technologiškai pažangiausias centras Europoje, kuriame siūlomi moderniausi edukaciniai kursai ir praktiniai seminarai.

  Humanitas University kviečia pirmakursius surengdamas jiems skirtą akimirką: Integracijos dieną – užsiėmimų dieną, padėsiančią pirmakursiams atrasti Milaną ir pažinti vieni kitus. Visi Hunimed studentai kviečiami dalyvauti daugybėje Universiteto organizuojamų projektų ir popamokinių veiklų, tokių kaip Hunimed Gala Night (vakaras, skirtas studentams, skirtas mokslo metų pabaigai) arba kelios sporto komandos.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie renginius ir veiklą, kreipkitės į institutą.

  Vietos

  • Milan

   Via Rita Levi Montalcini 4 Pieve Emanuele, , Milan

   Klausimai