Keystone logo
Humanitas University

Humanitas University

Humanitas University

Įvadas

Tarptautinis gyvybės mokslams skirtas universitetas Milane. Švietimas ir mokymas visiškai integruoti su ligonine „Humanitas“ ir moksliniais tyrimais.

Universitetas daug dėmesio skyrė studentų augimui, jų mokymui, klinikinei ir mokslinių tyrimų karjerai Italijoje ir užsienyje. Antrosios pakopos studijos medicinos specialybių mokyklose, magistrantuose ir pažengusiųjų mokymo programose bei doktorantai. Išmanusis miestelis, technologiškai pažengęs į savo infrastruktūrą ir paslaugas.

Internacionalizacija, naujovės, sąveika, integracija su ligonine ir tyrimų centru: būtent taip mes gyvename universitetiniame gamtos mokslų moksle ir kas išskiria „ Humanitas University .

128326_DSC05101-2.jpg

Kursai

Visi mūsų kursai yra įkvėpti aktyvaus mokymosi koncepcijos, kruopščiai suderinant teoriją ir praktiką, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai ugdytų kritinius ir savarankiško mąstymo įgūdžius šalia specifinių profesinių kompetencijų.

Humanitas University parengia savo studentus klestėti klinikinių ir mokslinių tyrimų srityse Italijoje ar užjūryje. Tarptautinė ir stimuliuojanti aplinka apima visus mūsų kursus „ Humanitas University . Mes siekiame palaikyti savo studentų asmeninį ir profesinį augimą ir tikime puoselėti bendradarbiavimo, smalsumo ir atsakomybės dvasią.

Šiandien „ Humanitas University priima 1400 bakalaurų ir magistrantų. Bakalauro studentai yra suskirstyti į 4 kursus:

180 per metus medicinos ir chirurgijos mokslų daktarui (anglų kalba); 60 per metus MEDTEC mokyklai (anglų kalba); 140 per metus už slaugos bakalauro laipsnį (italų kalba); 50 per metus už fizioterapijos bakalauro laipsnį (italų kalba).

Integracija į „Humanitas“ ligonines

„Humanitas“ yra pirmoji Italijos ligoninė, kuriai Jungtinės Karalystės komisija suteikė kokybės pažymėjimą kaip Akademinė ligoninė. Tai viena technologiškai pažangiausių Europos ligoninių ir tarptautiniu mastu garsi savo imuninės sistemos ligų tyrimais. „Humanitas“ turi specializuotus skyrius, gydančius onkologines, širdies ir kraujagyslių, neurologines, ortopedines, autoimunines ir uždegimines ligas. Čia taip pat yra aukščiausias akių centras, puikus vaisingumo centras ir labai specializuotas Nelaimingų atsitikimų ir skubios pagalbos skyrius. Medicininę pagalbą, paremtą geriausiomis profesinėmis žiniomis ir daugiadiscipliniu požiūriu, papildo nuolatinė mokslinė veikla, kuria siekiama pagerinti ir pritaikyti gydymą. IRCCS „Istituto Clinico Humanitas“ vadovauja ligoninių grupei Italijoje, esančiose Milane, Bergame, Kastellanzoje, Turine ir Katanijoje.

Tarptautinis aspektas

„Humanitas“ pritraukia jaunus žmones iš Italijos ir viso pasaulio ir siūlo galimybę įsitraukti į unikalų išsilavinimą. Tai yra tarptautinis gydytojų, slaugytojų, kineziterapeutų ir tyrėjų mokymo centras, galintis susidoroti su būsimais mokslo, technologiniais ir socialiniais pokyčiais. Glaudi ligoninės, mokslinių tyrimų laboratorijų ir universiteto integracija sudaro sąlygas sveikatos priežiūros specialistams įgyti patirties glaudžiai bendradarbiaujant su pacientais ir tuo pačiu įgyti metodologiją bei griežtumą, kurio reikalauja moksliniai tyrimai - priemonė sukurti klinikinių tyrimų sinergiją. ir laboratorinė praktika švietimo kontekste.

Studentai turi galimybę mokytis iš profesorių, vizituojančių dėstytojų, kurių tarpe yra 3 Nobelio kainos nugalėtojai, ir tyrimų, turinčių įrodytą tarptautinę patirtį.

Be to, studentai gali gyventi studijuodami užsienyje dėka tarptautinio tinklo su tyrimų centrais ir užsienio medicinos įstaigomis.

Integruotas požiūris į švietimą ir mokymą

„ Humanitas University integruotas mokymo metodas užtikrina, kad būsimi mūsų gydytojai įgis teorinių žinių kartu su klinikiniais įgūdžiais. Tarpdalykiniai mokymo metodai apima probleminį ir patirtimi grįstą mokymąsi. Pirmasis požiūris skatina studentus išsiugdyti analitinius ir reflektyvius įgūdžius, reikalingus klinikinės praktikos metu; Antrasis dėmesys skiriamas nepriklausomiems tyrimams, sprendimų priėmimui ir komandiniam darbui. Simuliacija taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį medicininiame rengime - tai yra vieta, kur studentai gali mokytis saugioje ir kontroliuojamoje aplinkoje, prižiūrimi dėstytojų. Jos vaidmuo yra palengvinti mokymosi procesą, nes tikslai tampa vis sudėtingesni, pradedant istorija. ir procedūrinius įgūdžius, kad būtų galima ištikimai modeliuoti paciento valdymą sudėtingais klinikiniais atvejais.

Vietos

  • Milan

    Via Rita Levi Montalcini 4 Pieve Emanuele, , Milan

    Klausimai