Keystone logo
Fresenius University of Applied Sciences M-kursas (medicina)
Fresenius University of Applied Sciences

M-kursas (medicina)

Cologne, Vokietija

11 Months

Vokiečių kalba

Dieninės

Mar 2025

EUR 11 440

Stovykloje

Įvadas

Studienkolleg NRW yra garsiosios Fresenijaus aukštosios mokyklos - Taikomųjų mokslų universiteto - dalis. Mes ruošiame tarptautinius stojančiuosius, turinčius užsienio universitetų stojamuosius egzaminus, kurie nėra pripažįstami kaip lygiaverčiai vokiškam abitūros egzaminui, akademinėms studijoms Vokietijos universitete.

Norint įgyti stojamąjį kvalifikacinį pažymėjimą į Vokietijos universitetą, reikia laikyti universitetinį kvalifikacinį egzaminą, vadinamąjį "Feststellungsprüfung". Tiek parengiamieji kursai, tiek Feststellungsprüfung (stojamasis egzaminas į universitetą) vyksta Kelno Fresenijaus aukštosios mokyklos miestelyje. Šį universitetinį kvalifikacinį egzaminą Kelno apygardos vyriausybė pavedė Hochschule Fresenius rengti nuo 2012 m. Taigi egzaminas yra oficialiai pripažintas.

Mūsų M-kursas (medicina) parengia jus medicinos ir biologijos studijų programoms Vokietijoje. Jūs ne tik išmoksite vokiečių kalbą, bet ir mokysitės biologijos, fizikos ir chemijos. Išlaikę "Feststellungsprüfung", galėsite pretenduoti į visus Vokietijos universitetus medicinos srityje.

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai