Keystone logo
Fresenius University of Applied Sciences

Fresenius University of Applied Sciences

Fresenius University of Applied Sciences

Įvadas

Fresenius University of Applied Sciences

Iš savo pagrindinio miestelio Idšteine netoli Vysbadeno Fresenius University of Applied Sciences gali atsigręžti į daugiau nei 167 metų mokslo mokymo tradicijas. 1848 m. Carl Remigius Fresenius įkūrė Freseniaus chemijos laboratoriją, kuri nuo pat pradžių atsidavė praktiniam laboratoriniam darbui ir švietimui. 1971 m. buvo suteiktas privačiai remiamo, valstybės patvirtinto taikomųjų mokslų universiteto sertifikatas.

Šiandien universitetas siūlo visą darbo dieną ir neakivaizdinius bakalauro ir magistro laipsnius, taip pat profesinį mokymą ir tolesnį išsilavinimą savo būstinėje Idsteine ir savo miesteliuose Kelne, Hamburge, Miunchene, Diuseldorfe, Frankfurte, Berlyne ir Niujorke. Kursai skirstomi į skirtingus fakultetus: chemijos ir biologijos, sveikatos ir socialinių, ekonomikos ir medijų bei dizaino.

Tačiau ši grynai į rinką orientuota komunikacijos priemonė neturi jokios įtakos Fresenius University of Applied Sciences teisinei bazei. Mokyklos nėra fakultetų pakaitalas, bet leidžia universiteto rinkodaros skyriui ne tik skaidriau ir kryptingiau pristatyti rinkoje per pastaruosius metus stipriai išaugusius studijų dalykus, bet ir geriau patenkinti būsimų ir esamų studentų poreikius. Šiuo požiūriu visi universiteto teisiškai numatyti komitetai ir jų organizacija skirtinguose fakultetuose ir ateityje išliks aktualūs ir galiojantys.

Vietos

 • Idstein

  Fresenius University of Applied Sciences Limburger Straße 2

 • Berlin

  Jägerstraße 32, 10117 Berlin, , Berlin

  • Munich

   Infanteriestraße 11A, 80797 München, , Munich

   • Wiesbaden

    Moritzstraße 5, 65185 Wiesbaden, , Wiesbaden

    • Hamburg

     Alte Rabenstraße 1, 20148 Hamburg, , Hamburg

     • Düsseldorf

      Platz der Ideen 2 40476 Düsseldorf, , Düsseldorf

      • Heidelberg

       Sickingenstraße 63-65 69126 Heidelberg, , Heidelberg

       • Idstein

        Limburger Straße, 2, 65510, Idstein

        Klausimai