Keystone logo
Holistic Arts Institute

Holistic Arts Institute

Holistic Arts Institute

Įvadas

Holistic Arts Institute mūsų misija yra teikti išsamius, tačiau prieinamus nuotolinio mokymo holistinius sveikatos kursus ir programas suaugusiems besimokantiesiems, norintiems iš tikrųjų atrasti ir ištirti visumos - kūno, proto ir dvasios - aspektą.

Holistic Arts Institute tikime, kad studentai, galintys parodyti norą, savidiscipliną ir motyvaciją mokytis savarankiškai studijuodami, tikrai nusipelno mokymosi galimybės. Nesvarbu, ar jums aštuoniolika, ar aštuoniasdešimt aštuoneri, esate baigęs vidurinę mokyklą ar daktaro laipsnį, namų šeimininkas ar gydytojas, mūsų durys yra atviros.

Kadangi Holistic Arts Institute tipinis studentas yra suaugęs besimokantis asmuo, turintis šeimos ir profesinių pareigų, mūsų lankstus mokymosi formatas veikia pagal jūsų pačių tvarkaraštį. Galite bet kada užsiregistruoti ir progresuoti savo tempu, kaip tai leidžia jūsų gyvenimo planas. Nors mokymasis HAI vyksta savarankiškai, mes prašome, kad visi kursai ir programos būtų baigti per dvejus metus nuo pradinės registracijos datos.

Vietos

  • Lincoln

    Holistic Arts Institute, Inc. 1208 Jorgenson Drive Lincoln, CA 95648 USA, , Lincoln

    Klausimai