Keystone logo
Harvard Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL) (Get Smarter Creative) Pasaulinis sveikatos pristatymo internetinis trumpas kursas
Harvard Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL) (Get Smarter Creative)

Pasaulinis sveikatos pristatymo internetinis trumpas kursas

Cambridge, Jungtinės Amerikos Valstijos

8 Weeks

Anglų kalba

Ištęstinės

USD 1 600

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Prisijunkite prie pasaulinės sveikatos bendruomenės, analizuodami, kaip galios struktūros formuoja atsaką į ligą, naudodamiesi trumpu kursu „Harvard VPAL Global Health Delivery“. Šiame kurse analizuosite Ebola, ŽIV / AIDS ir MDR-TB plitimą bei psichinės sveikatos poveikį visame pasaulyje. Tobulėdami apsvarstysite, kaip integruoti šių pavyzdžių žinias į savo praktiką. Sužinosite tarpusavyje susijusius biologinius ir socialinius veiksnius, darančius įtaką sudėtingiems pasauliniams sveikatos iššūkiams, ir susisteminsite juos kontekste peržiūrėdami atvejų tyrimus. Kurso pabaigoje turėsite sudaryti sveikatos intervencijos planą, taikomą realiame pasaulyje.

Kurso metu jūs:

  • Tinklas su pasaulinių sveikatos pokyčių formuotojų grupe tinklo forumuose.
  • Supraskite, kaip pokyčių valdymo procesas suteikia erdvės ir pasitikėjimo savimi, norint permąstyti įprastus sveikatos priežiūros metodus.
  • Pasidalykite savo skaitmeniniu įrodymų rinkiniu, sukurtu kurso metu, kaip įrodymu apie jūsų įsipareigojimą besivystančiai, tarpdisciplininei sričiai.

Sužinoti daugiau

Jei turite kitų klausimų, susisiekite su:

1 617 682 7555
[email protected]

Idealūs studentai

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai