Keystone logo
Hanken School of Economics

Hanken School of Economics

Hanken School of Economics

Įvadas

Jei Hanken

Hanken yra pirmaujanti, tarptautiniu mastu akredituotos universitetas su daugiau nei 100 metų patirtį švietimo ir mokslinių tyrimų ekonomika. Moksliniai tyrimai yra tarptautiniu aukšto lygio ir yra visų mūsų švietimo pagrindas. Hanken turi glaudų bendradarbiavimą su verslo sektoriumi ir aktyvus Alumni tinklą 12000 absolventai darbo daugiau nei 60 skirtingų šalių. Mokykla veikia tiek Helsinkyje ir Vaasa.

Hanken mokslinių tyrimų yra atlikta visų penkių institucijų, ypač profiliavimo iš keturių pasirinktų sričių stiprumo. Daugeliu atvejų, mūsų mokslininkai atstovauti absoliučią pažangiausius. Geras bendradarbiavimas su verslo bendruomene atsispindi tiek bendrus mokslinius tyrimus universitete sąveiką partnerių programos teikia, taip pat paramos mes gauname mūsų pritraukimo.

Hanken yra pirmasis universitetas Suomijoje, kuriuo įvesta viešnagę užsienyje neatskiriama laipsnis. Studentai siūlo unikalią galimybę kurti savo tarptautinį tinklą gyvenimo vyksta keitimo ar stažuotės užsienyje. Šie mokymosi visą kontaktai susiję tiek Hanken ir tarptautiniu mastu yra vienas, kad persmelkia studijas ir prisidėti prie Hankenalumnernas tarptautiniu geros padėtį darbo rinkoje. Per mūsų absolventai, mes garantuojame, kad tinklas jums su juo iš Hanken neskaldyti, bet padidėjo ir prijungtas prie universiteto išlaikytas net po baigimo.

Kaip kolegijos Hanken turi saugų pagrindą su pasaulinę reputaciją, kuris atsispindi mūsų tarptautinių akreditacijų, patikimu finansų bazę ir mūsų vertingų nacionalinių ir tarptautinių tinklų remti tarptautinį mokslinių tyrimų kompetenciją ir konkurencingą išsilavinimą. Mes vertiname mūsų partnerių universitetų ir pramonės, ir skirti sau mokslininkų ir studentų su mumis, kad būtų galima gauti kokybišką išsilavinimą ir kurti prasmingus profesinius ir asmeninius tinklus.

Akreditacijos

Vietos

  • Arkadiankatu 22 , FIN-00101, Helsinki

Klausimai