Keystone logo
Hadassah Academic College Jerusalem

Hadassah Academic College Jerusalem

Hadassah Academic College Jerusalem

Įvadas

Jeruzalės Hadasos akademinis koledžas (HAC) - tai daugiadisciplininė institucija, kurioje mokosi įvairių profesijų ir religijų studentai, taip pat vis daugiau tarptautinių studentų iš viso pasaulio. Būdami unikalus akademinis koledžas pačioje Jeruzalės širdyje, esame įsipareigoję sudaryti lygias galimybes visiems savo studentams, kartu skatindami pagarbą įvairovei. Tai apima ir studentų bei vietos visuomenės tarpusavio supratimo akcentavimą.

Mūsų akademinis modelis orientuotas į naujos kartos kvalifikuotų specialistų rengimą, pabrėžiant meistriškumą ir inovacijas mokymo, tiksliųjų mokslų ir mokslo srityse. Mes siūlome platų bakalauro ir magistrantūros studijų programų pasirinkimą mūsų vietine kalba, taip pat vis daugiau anglų kalbos ir tarptautinių programų, įskaitant individualius kursus ir laipsnius. Šios tarptautinės programos apima įvairius seminarus, akademinius ir techninius kursus. Be dėstomų mūsų vidinio fakulteto, šiuose kursuose nuolat priimame tarptautinius savo sričių ekspertus kaip kviestinius lektorius. Be to, bendradarbiaujame su daugybe tarptautinių aukštojo mokslo institucijų, kurdami bendrus kursus su dėstytojų ir studentų mainų programomis.

Šiais metais atvira registracijai, mūsų kolegija siūlo dvi hibridines arba visiškai internetines tarptautines programas:

 • Visas magistro laipsnis (hibridinė programa – internetu su metiniu 10 dienų sutrumpinto klinikinio periodo): optometrijos ir regėjimo mokslų magistrai, M.Optom*
 • Keli atskiri kursai (visiškai internetu):
  Šiuo metu vyksta:
  - Glaukoma Masterclass
  - Monstrai, vaiduokliai, superherojai ir kitos keistos būtybės kaip mūsų kultūros raktai

*Šis laipsnis leidžia studentams, turintiems atitinkamą bakalauro laipsnį ir licenciją, mokytis atskirų kursų iš mokymo programos neužsiregistravus visam laipsniui. Kviečiame susipažinti su mūsų tarptautinėmis programomis ir laukiame jūsų žinučių!

Universiteto ypatybės

Universiteto paslaugos

Biblioteka

Kompiuterių laboratorijos

Akių klinikos

Vykdydamas nuolatinį Hadassah Academic College įsipareigojimą teikti visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas ir pažangias studentų mokymo galimybes, kolegija siūlo plačiajai visuomenei aukščiausios kokybės optometrijos ir akių priežiūros kliniką. Ši klinika Jeruzalės gyventojams siūlo aukštos kokybės, nebrangias regėjimo paslaugas, teikiamas draugiškoje, rūpestingoje atmosferoje.

Audiologijos klinikos

Tęsdama Hadassah Academic College įsipareigojimą kurti aukštos kokybės specializuotas sveikatos klinikas, kolegija siūlo daugybę klausos (audiologijos) ir otolaringologijos (ausų, nosies ir gerklės) klinikų. Claire & Emanuel G. Rosenblatt bendravimo sutrikimų klinikoje įsikūrusios specializuotos klinikos, teikiančios puikų sveikatos priežiūros įvertinimą ir gydymą vietiniams Jeruzalės gyventojams. Klinikos taip pat siūlo mokymosi realiame gyvenime galimybes Hadassah studentams, kurie gali stebėti ir mokytis iš šioje srityje praktikuojančių sveikatos priežiūros specialistų.

Kalbos ir kalbos klinikos

Kalbos ir kalbos sutrikimų klinikoje išryškėja Hadassah Academic College įsipareigojimas pažangiam studentų mokymui ir kokybiškoms sveikatos priežiūros klinikoms. Klinika siūlo įvairias paslaugas, skirtas įvertinti kalbos sutrikimus, vaikų kalbos vėlavimą, kalbos ir kalbos sutrikimus.

  Reitingai

  Hadassah Academic College buvo įvertintas Izraelyje, Europos žemyne ir visame pasaulyje įvairiose kategorijose.

  Šalies reitingas

  Šio tipo reitingavimas sutelkiamas į tai, kaip institutas išsiskiria įvairiais akademiniais pasiekimais. Hadassah Academic College užima 28 vietą Izraelio šalyje, Europoje.

  Poveikio reitingas

  Šio tipo reitingavimas organizuojamas atsižvelgiant į tai, kaip institutas padarė įtaką Izraeliui. Šis poveikis sutelkiamas į socialinį, ekonominį ir politinį pristatymą visoje bendruomenėje. Hadassah Academic College pasaulyje užima 15707 vietą pagal jo daromą poveikį.

  Atvirumo reitingas

  Hadassah Academic College savo atvirose veiklose užima 6049 vietą. Šioje kategorijoje dėmesys sutelkiamas į tai, kaip Hadassah Academic College atvirai vykdo savo akademinį procesą ir reikalus Izraelyje pasauliui.

  Ekscelencijos reitingas

  Hadassah Academic College užima 4370 vietą pagal savo pranašumus įvairiose srityse. Tai apima akademinius pasiekimus, citatas, nuorodas ir kt.

  Vietos

  • Jerusalem

   37 Hanevi'im St., Jerusalem, Israel., 9101001, Jerusalem

  Klausimai