Keystone logo
Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Įvadas

"Grigore T. Popa" medicinos ir farmacijos universitetas iš Iasi, Rumunijos yra viena seniausių ir prestižiškiausių institucijų šalyje, priskirta pažangių tyrimų ir švietimo universitetui. Ugdymo proceso prioritetas yra išskirtinių ekspertų, turinčių tvirtą teorinį ir praktinį išsilavinimą, gebančių susidoroti su bet kokiais nacionalinio ir tarptautinio lygmens konkursais, rengimas.

Medicinos bioinžinerijos fakultetas nuolat adaptuoja savo mokymo programas prie darbo rinkos poreikių. Atsižvelgiant į didėjantį gerai parengtų biomedicinos mokslų srities specialistų poreikį, Medicinos bioinžinerijos fakultetas siūlo partnerystę, kurioje yra galimybė tiems, kurie žino, kaip ja naudotis. Mes norime, kad turėtumėte drąsos paimti savo gyvenimą į rankas pasitelkę bioinžinieriaus jėgą, turėdami kineziterapeuto įgūdžius, pasitikėjimą savo protu ir išsilavinimą bei dvasią, kad suteiktumėte galimybių pakelti jus į aukščiausias pasaulio viršūnes. išsipildžiusių svajonių laimė.

Baigę fizioterapiją , dirbate medicinos paslaugų srityje, tiesiogiai susijusioms su pacientų funkcijų, vaikų ar suaugusiųjų reabilitacija ir optimizavimu, siekiant prisidėti prie jo integracijos į konkrečią gyvenimo veiklą.

Kineziterapeutai nustato individualių terapinių planų etapus, remdamiesi statinėmis ir dinaminėmis pratimų programomis, pagal klinikinę diagnozę ir taiko kineziterapijos metodus, kinetinę, profilaktinę pagalbą bei motorinės reabilitacijos metodus.
Ženkite į UŽVEJANTIĄ FIZIOTERAPIJOS VISATĄ!
Daugiau informacijos:
https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/physiotherapy/

Bioinžinerijos specializacijos absolventai dirba ligoninėse, akademiniuose institutuose, narkotikų kompanijose, protezų kompanijose ir vyriausybinėse įstaigose.

Medicinos bioinžinerijos specialistai dirba su sudėtinga medicinine įranga, projektuoja, kuria ar testuoja medicinos prietaisus, kartu su medicinos personalu aktyviai dalyvaudami sveikstant pacientams.

Medicinos bioinženieriai naudoja biologijos, fizikos, matematinių modelių ir kompiuterinio modeliavimo žinias, kad galėtų kurti naujas terapijas ir medicinos biotechnologijas.

Žvelkite į ATEITĮ su BIOINŽINERIO galia!

Daugiau informacijos:
https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Reitingai

Iasi Grigore T. Popa medicinos ir farmacijos universitetas yra vienintelis medicinos universitetas, įtrauktas į:

- TOP 25 tarpdisciplininių publikacijų universitetai U - Multirank 2019

– TOP 50 kartų aukštasis mokslas „New Europe 2018“.

- TOP 300 kartų aukštojo mokslo universitetų poveikio reitingai 2020 m

- 500 geriausių Šanchajaus = biomedicinos inžinerija

– TOP 601+ Times Higher Education klinikinis, ikiklinikinis ir sveikata 2020 m.

- Žaliasis reitingas

- QSRanking

Vietos

  • Iași

    Strada Universității,nr. 16, 700115, Iași

Klausimai