Keystone logo
© © University of Lille
Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Įvadas

Gento universitetas yra 100 geriausių universitetų ir vienas didžiausių universitetų Belgijoje. Mūsų 11 fakultetų siūlo daugiau nei 200 kursų ir atlieka nuodugnius tyrimus įvairiose mokslo srityse. Gento universiteto pasaulinis miestelis taip pat yra pirmasis Europos universitetas Songdo mieste, Pietų Korėjoje.

Ką reiškia Gento universitetas?

Gento universitetas yra pliuralistinis universitetas, atviras visiems, nepaisant ideologinės, politinės, kultūrinės ar socialinės kilmės. Mūsų kredo yra „Išdrįsk mąstyti“.

Gento universitetas buvo įkurtas 1817 m. 2017 m. Gento universitetas šventė 200 metų jubiliejų.

Kaip 100 geriausių universitetų, turinčių daugiau nei 49 000 studentų ir 15 000 darbuotojų, esame vienas didžiausių universitetų olandų kalbų srityje, įsikūręs Flandrijoje, Belgijoje. Gento universiteto pasaulinis miestelis taip pat yra pirmasis Europos universitetas Songdo mieste, Pietų Korėjoje.

Mūsų 11 fakultetų siūlo daugiau nei 200 kursų ir atlieka nuodugnius tyrimus įvairiose mokslo srityse. Keletas mūsų mokslinių tyrimų grupių, centrų ir institutų yra žinomi visame pasaulyje, tokiose srityse kaip biotechnologijos, akvakultūra, mikroelektronika, istorija, ...

2017 m. Gento universitetas šventė 200 metų jubiliejų. Per pastaruosius 200 metų mūsų universiteto darbuotojai ir absolventai matė daug iškilių mokslininkų, ministrų ir net Nobelio premijos laureatų.

Statistika

Tarptautiniai faktai ir skaičiai

Tarptautiniai studentai

Kiekvienais metais vis daugiau užsienio studentų savo studijoms pasirenka Gento universitetą. 2019-2020 mokslo metais Gento universitete studijavo daugiau nei 6800 užsienio studentų (14% visų studentų), įskaitant mainų studentus.

Europos kilmės šalių penketukas yra Nyderlandai, Italija, Ispanija, Vokietija ir Prancūzija. ES nepriklausančioms šalims atstovauja stiprus nenumatytasis iš Azijos: Kinijos, Indijos, Turkijos ir Irano.

Didžiąją dalį užsienio studentų priima Inžinerijos ir architektūros, Mokslo ir Biomokslų inžinerijos fakultetai.

Erasmus mainų studentai

Erasmus+ programa yra plačiausiai žinoma studentų ir darbuotojų mobilumo programa Europoje ir yra pagrindinė mainų finansavimo programa Gento universitete.

2019-2020 mokslo metais daugiau nei 1 850 Gento universiteto studentų dalį studijų praleido užsienyje (iš jų 1 037 Erasmus+). Ryškiausios kryptys yra Nyderlandai, Ispanija, Prancūzija, Vokietija ir Italija.

Kiekvienais metais Gento universitetas taip pat priima atvykstančius mainų studentus. 2019-2020 metais Gento universitetą studijoms pasirenka daugiau nei 1 450 mainų studentų iš 61 šalies. Pagrindinės kilmės šalys yra Italija, Ispanija, Vokietija, Prancūzija ir Kinija.

Doktorantūra

2019–2020 m. Gento universitete studijavo 5 183 doktorantai, iš kurių 46 % turėjo ne Belgijos pilietybę.

Mūsų tarptautiniai doktorantai daugiausia dirba tiksliųjų mokslų srityje: dominuoja Bioscience Engineering, Engineering and Architecture ir Sciences fakultetai. Paprastai jie kilę iš Kinijos, Nyderlandų, Italijos, Irano ir Indijos.

Tarptautiniai darbuotojai

Gento universitete dirba apie 9 000 darbuotojų, o universitetinėje ligoninėje dirba 6 000 darbuotojų. Iki 12 % šio skaičiaus yra ne Belgijos pilietybės.

    Vietos

    • Ghent

      Ottergemsesteenweg,460, 9000, Ghent

      Klausimai