Keystone logo
Georgia State University

Georgia State University

Georgia State University

Įvadas

Iniciatyvi viešoji tyrimų institucija Atlantos širdyje

Georgia State University , įkurtas 1913 m., turi kompetencijos mokymo, tyrimų ir paslaugų misiją. Įsikūręs pačioje Atlantos centro širdyje, šis didelis mokslinių tyrimų universitetas sujungia akademinį griežtumą su turtinga universiteto patirtimi, keičia studentų gyvenimus ir formuoja būsimus lyderius. Georgia State University priima daugiau nei 53 000 bakalauro ir magistrantūros studijų studentų 11 kolegijų ir mokyklų ir nuolat vertinamas aukštai dėl savo naujovių ir mokymo.

Džordžijos valstija, įstojusi į vieną iš pačių įvairiausių studentų organizacijų šalyje, yra antras pagal dydį valstijos universitetas, kuriame studentai atvyksta iš kiekvienos Gruzijos apskrities, kiekvienos šalies valstijos ir daugiau nei 145 šalių.

Verslo mokykla, kuri atrodo kaip likęs pasaulis

Georgia State University J. Macko Robinsono verslo koledžas

Didžiausia verslo mokykla pietuose ir pagrindinės mokslinių tyrimų institucijos dalis – Georgia State University J. Macko Robinsono verslo koledžas, kuriame dirba 200 dėstytojų, 8000 studentų ir 80000 absolventų.

Kolegija, turinti magistrantūros studentų iš beveik 70 šalių, yra pasaulinio lygio ir visame pasaulyje. Jos MBA nuolat yra tarp geriausių „Bloomberg Businessweek“ ir „US News & World Report“ (20 geriausių tarp valstybinių universitetų), o „Executive MBA“ yra „Financial Times“ geriausių pasaulyje programų sąraše.

Įsikūręs Atlantoje, Robinsono verslo koledžas ir Džordžijos valstija išugdė daugiau Džordžijos aukščiausių vadovų, turinčių verslo laipsnius, nei bet kuri kita mokykla Pietryčiuose. „Robinson College of Business“ didžiuojasi savo įvairialype bendruomene, kurią sudaro daugiau nei 1500 studentų, sudarytų iš 18 verslo programų, įskaitant MBA (su STEM koncentracija verslo analizėje), MBA dvigubi laipsniai, 13 specializuotų magistrų (įskaitant 6 STEM sertifikuotas programas). , MBA, verslo administravimo doktorantūros laipsnis ir lankstūs studijų baigimo pažymėjimai.

Nesvarbu, ar esate karjeros pradininkas, karjeros gerintojas ar karjeros keitėjas, mūsų lankstus, savo tempu judantis MBA suteikia naujausią, praktinį mokymosi patirtį, pasineriant į knygas ir kritiškai visą gyvenimą. karjeros įgūdžių seminarai, įtraukti į MBA patirtį, kad būtų užtikrintas sėkmingas kitas jūsų karjeros žingsnis.

220482_1366_front.jpg

Statistika

  Priėmimai

  Paruoškite savo paraišką

  Taikymo komponentai apima:

  • Pateikite savo internetinę paraišką
  • Universiteto nuorašai
  • Esė
  • Aprašymas
  • Įrašytas vaizdo interviu (reikalingas tiesioginis MBA interviu)
  • IELTS arba TOEFL egzaminas (tik tarptautiniai kandidatai)
  • Papildoma medžiaga (rekomendaciniai laiškai, neprivalomi esė ir GRE/GMAT testų balai – nebūtini)

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie konkrečius jūsų dominančios programos kriterijus, apsilankykite:

  Kreipkitės į specializuotą magistro programą - Džordžijos valstijos Robinsono koledžą (gsu.edu)

  MBA paraiškų teikimo procesas – Džordžijos valstijos Robinsono koledžas (gsu.edu)

  Pareiškėjai į Džordžijos valstiją yra klasifikuojami kaip „tarptautiniai“, jei jie atitinka bet kurį iš šių kriterijų:

  • Studentai, kurie yra JAV su neimigracijos viza (B-1, H-1, J-1 ir kt.)
  • Studentams, gyvenantiems už JAV ribų, norint studijuoti JAV reikės F-1 vizos
  • Studentai, kurie šiuo metu kreipiasi dėl nuolatinio rezidento statuso, bet dar nėra gavę nuolatinio rezidento kortelės
  • Studentai, įgiję išsilavinimą ne JAV

  Be to, kad atitiktumėte visus jūsų dominančios absolventų verslo programos priėmimo reikalavimus, kaip tarptautinis studentas taip pat turite iki atitinkamo termino pateikti šią medžiagą:

  Anglų kalbos mokėjimas

  Be to, kad atitiktų visus kitus taikomus priėmimo reikalavimus, tie, kuriems anglų kalba nėra gimtoji, turi įrodyti, kad jie pakankamai gerai moka anglų kalbą. Anglų kalbos mokėjimo įrodymas gali būti įrodytas vienu iš šių būdų:

  • Bakalaureato ar magistro studijų baigimo įrodymas JAV (iš akredituotos institucijos) arba už JAV ribų, kur anglų kalba yra oficiali šalies kalba – žr. Georgia State University patvirtintų šalių, kurios atitinka šį reikalavimą, sąrašą .
  • TOEFL balai (popieriniai arba internetiniai)
  • IELTS balai
  • Džordžijos universiteto sistemos patvirtintos ESL programos užbaigimas

  Bet kuriam pareiškėjui, kurio gimimo šalis yra angliškai kalbanti (kaip nurodyta GSU anglų kalbos mokėjimo išimčių sąraše ), anglų kalbos mokėjimo reikalavimas netaikomas.

  Reikalavimai vizoms

  Gavę I-20 arba DS-2019 iš Džordžijos valstijos, laikas kreiptis dėl vizos. Jūsų F-1 arba J-1 viza leis jums atvykti į JAV ir pradėti studijas. Norėdami kreiptis dėl peržiūros arba jį atnaujinti, naudosite I-20 arba DS-2019 iš Džordžijos valstijos, atlikdami šiuos veiksmus:

  1. Sumokėkite SEVIS I-901 mokestį. Norėdami atlikti šį mokėjimą, jums reikės SEVIS ID, kuris yra jūsų I-20 arba DS-2019.
  2. Užpildykite internetinę neimigracinės vizos paraišką, DS-160 formą, ir atsispausdinkite paraiškos formos patvirtinimo puslapį, kad galėtumėte atsinešti į pokalbį.
  3. Susitarkite dėl vizos susitikimo artimiausiame JAV konsulate arba ambasadoje naudodami I-20 arba DS-2019 ir I-901 mokesčio mokėjimo kvitą.
  4. Jūsų viza nebus išduota likus 120 dienų iki pradžios datos jūsų I-20 arba DS-2019. Galite dalyvauti vizos paskyroje prieš vizos išdavimo datą, tačiau atminkite, kad turėsite palaukti, kol bus išduota viza.
  5. Gaukite vizą ir sudarykite kelionės planus prieš pradedant pamokas Džordžijos valstijoje. Nepirkite lėktuvo bilieto prieš negavę vizos.

  Stipendijos ir finansavimas

  Suprantame, kad abiturientams reikia didelių investicijų. Siūlome absolventų asistento (GA) galimybes padėti išskirtiniams studentams siekiant savo akademinių tikslų.

  Pareiškėjai, pateikę užpildytas paraiškas, automatiškai svarstomi dėl absolventų asistento (GA) apdovanojimų.

  • GA apdovanojimai skiriasi priklausomai nuo programos, tačiau kriterijai apima puikius akademinius ir karjeros pasiekimus, įvairią ir prasmingą asmeninę patirtį, stiprius tarpasmeninius įgūdžius ir lyderystės potencialą.
  • GA pozicijos yra labai atrankios.
  • Jei būsite atrinktas gauti GA apdovanojimą, jums bus pranešta apie priėmimą.

  Ką reiškia absolvento asistentas?

  Absolventų asistentai skirstomi į dvi pagrindines kategorijas:

  • Akademinis – akademiniai absolventų asistentai glaudžiai bendradarbiauja su dėstytojais vykdydami mokslinių tyrimų projektus ir iniciatyvas.
  • Administravimas – Administravimo absolventų padėjėjai teikia paramą kolegijos verslo padaliniams.

  Absolventų asistentų darbo įsipareigojimai svyruoja nuo 12 iki 16 valandų per savaitę, priklausomai nuo GA apdovanojimo.

  Priėmimo metu negavote GA? Dar galite pretenduoti į vieną!

  Jūs vis tiek galite būti tinkami ir galite kreiptis dėl galimybių Robinson ir Džordžijos valstijos miestelyje. Kai pateiksite savo registracijos indėlį, galėsite pasiekti mūsų Handshake svetainę ir peržiūrėti kitas absolventų asistento galimybes Džordžijos valstijoje.

  Stipendijų galimybės

  Be absolventų asistentų, yra ribotos stipendijų galimybės, pagrįstos konkrečiais kriterijais.

  Stipendijų galimybes Džordžijos valstijos magistrantams galite peržiūrėti ir kreiptis čia: Visos galimybės – Georgia State University stipendijos (academicworks.com)

  Reitingai

  Georgia State University J. Macko Robinsono verslo kolegijos reitingai

  Laikas mums išlaužti konfeti patrankas ir pradėti praktikuoti savo pergalės šokį, nes Georgia State University vėl grįžta! Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką švenčiame , ir prisijunkite prie linksmybių.

  Ketvirtus metus iš eilės Georgia State University gavo titulą „Nr. 1 viešasis bakalauro dėstymo universitetas“, o jei tai nebuvo pakankamai įspūdinga, mes taip pat „Ne. 2 už inovacijas“ jau trečius metus iš eilės. Tai paprasta, svarbiausia nuoseklumas!

  Dabar mes žinome, ką tu galvoji. „Kitas universiteto reitingas, didelis dalykas. Bet štai, draugai, Džordžijos valstija slegia ne tik trumpalaikę kompetencijos bangą. Ne, mes ištisus septynerius metus buvome tarp geriausių inovacijų ketverto! Ir penkerius iš tų metų buvome antri geriausi novatoriai mieste.

  Tai dar ne viskas! Džordžijos valstijos J. Macko Robinsono verslo koledžas taip pat kelia bangas. Mūsų absolventų verslo programos yra labai pripažintos ir gerai įvertintos, įskaitant:

  • Pagrindiniai JAV valstybinių universitetų reitingai:

  ‒ 20 geriausių neakivaizdinių MBA programos JAV naujienos ir WR (2023 m. balandžio mėn.)

  ‒ #7 MS Information Systems US News & WR (2023 m. balandžio mėn.)

  ‒ #7 MS Marketing TFE Times (2023 m. vasario mėn.)

  ‒ #6 MS Real Estate US News & WR (2023 m. balandžio mėn.)

  ‒ #6 Executive MBA CEO Magazine (2023 m. balandžio mėn.)

  ‒ #5 MS Analytics TFE Times (2023 m. vasario mėn.)

  ‒ #5 MS Financial Engineering (QRAM) TFE Times (2023 m. vasario mėn.)

  ‒ #2 MS Finance TFE Times (2023 m. vasario mėn.)

  Apibendrinant galima pasakyti, Georgia State University yra ne tik vieno smūgio stebuklas; esame stiprūs inovacijų, mokymo ir verslo švietimo srityse. Mes tai priskiriame mokslui ir kiekvienais metais nuolat gaminame didybę.

  Vietos

  • Buckhead

   Tower 200, 3348 Peachtree Rd NE, Atlanta, 30625, Buckhead

   Klausimai