Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Įvadas

Aukštojoje menų mokykloje

Šis misijos teiginys atspindi du kitus būdus, kaip mūsų aukštoji mokykla yra unikali. Pirma, fakultetai ir studentai iš visų Džordžtauno universiteto mokyklų sudaro vieną konsultacinį organą, kuris bendradarbiaus užtikrinant aukštą kiekvienos mūsų studijų programos kokybę. Todėl mes naudojame kolektyvinę bendruomenės išmintį, o ne iš viršaus į apačią mechanizmus, kad galėtume vadovautis mūsų pasirinkimu absolventų švietimo srityje. Mūsų programa yra absolventų programų bendruomenė, o ne atskirtos talpyklos.

Be to, mes siūlome įvairias tarpdisciplinines ir dvejopo laipsnio programas. Šios programos suteikia studentams galimybę naudotis ištekliais siekti savo intelektinių interesų ir karjeros planų. Dar svarbiau yra tai, kad mūsų bendruomenė supranta, kad svarbios ir neatidėliotinos socialinės problemos yra sudėtingos ir todėl reikalinga daugelio disciplinų partnerystė. Taigi, mūsų antrosios pakopos mokykloje rengiamos specialiai suplanuotos aukštojo mokslo programos, leidžiančios dėstytojams iš skirtingų mokyklų ir disciplinų bendradarbiauti sprendžiant šias problemas. Šios programos taip pat ugdo naujos kartos lyderius, kurie gali suprasti sudėtingus klausimus iš daugybės perspektyvų.

Dar vienas iš daugelio mūsų studijų programų privalumų yra Džordžtauno universiteto vieta Vašingtone, Kolumbijos apygardoje. Ši vieta yra ypač svarbi, nes daugelis mūsų absolventų atlieka svarbų vaidmenį moksliniuose tyrimuose ir praktikoje socialinės politikos ir ekonomikos srityse. Šios sritys yra valdymas, sveikata, plėtra, verslas, ryšiai, sveikatos priežiūra, vidaus ir tarptautinė politika. Be to, kelios vietos pasaulyje siūlo tiek daug galimybių žmonėms, kurie nori tarnauti visuomenei, kaip Vašingtone.

Dėl šių priežasčių aukštasis išsilavinimas yra labai svarbus Džordžtauno universitete. Taigi, mūsų studentų universitetų absolventų buvimas yra pagrindinis mūsų tapatybės aspektas. Mes matome šiuos studentus kaip mūsų partnerius ir siekiame juos susieti su jaunais kolegomis, kurie gali stiprinti mūsų bendruomenę per savo indėlį ir pavyzdį.

Mes sveikiname jūsų susidomėjimą Georgetown Universitetu ir jo programomis ir tikimės, kad rasite čia kažką, kas jaudina jus.

66870_66839_IMG_4149-21.jpg

Misija

Skatinti bendrus ir tarpdisciplininius požiūrius į aukštąjį mokslą ir mokslą visuomenės tarnyboje

  • Mes rengiame aukštos kvalifikacijos mokslininkus ir specialistus per doktorantūros ir magistro programas.

  • Mes turime programas tiek nustatytose disciplinose, tiek naujai kuriamos tarpdisciplininėse srityse.

  • Mes švenčiame aukštesnįjį išsilavinimą ir mokslinius tyrimus kaip būdą suteikti žmonėms daugiau galimybių.

  • Mes rengiame naujas tarpdisciplinines programas, orientuotas į skubių socialinių problemų sprendimą.

Vietos

  • Washington

    Car Barn, Suite 400 3520 Prospect St NW, 20057, Washington

    Klausimai