Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences Diabeto priežiūros ir valdymo magistrantūra
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Diabeto priežiūros ir valdymo magistrantūra

Glasgow, Jungtinė Karalystė

16 Months

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 5 500 / per year *

Stovykloje

* Pradžia, RUK ir ES studentai; £ 12600 Tarptautiniai studentai

Įvadas

Diabetas visame pasaulyje didėja. Sveikatos priežiūros specialistai, turintys žinių apie diabeto gydymą, yra labai paklausūs. Darbas yra sudėtingas, bet naudingas, ir laukas reikalauja talentingų specialistų, kurie tikrai prisiima bendrąjį gerovę.

GCU magistrantūros diabeto gydymas ir priežiūra padės pasiruošti jūsų karjerai su pasitikėjimu ir padės jūsų bendruomenės žmonėms mėgautis sveikesniu, labiau įvykdomu gyvenimu.

Magistrantūros diabeto priežiūra ir valdymas yra daugialypis, susidedantis iš pagrindinių įžvalgų iš įvairių sričių. Su daugybe perspektyvų sužinosite geriausią diabeto priežiūros ir valdymo praktiką.

 • Suprasti ligos biologiją
 • Sužinokite apie diabeto prevenciją, diagnozavimą ir gydymą
 • Atpažinti diabeto komplikacijas
 • Naršykite naujausius šios srities mokslinius tyrimus
 • Apklausoje pateikiama naujausia valdymo ir priežiūros pažanga
 • Gaukite įgūdžių bendradarbiauti vykdant aktyvius mokslinius tyrimus

Tiriamieji tyrimai yra esminė programos dalis. Jūs prisijungsite į sunkiai dirbančių sveikatos priežiūros specialistų komandą, tyrinėjantį svarbius diabeto tyrimų klausimus.

Kokie tyrimai?

 • Nutukimas ir kraujagyslių pokyčiai 2 tipo diabetu Adipocitų patofiziologija diabetu
 • Diabetas ir fetoplacentinė cirkuliacija
 • Nauji in-vitro kraujagyslių funkcijos įvertinimo metodai sveikatai ir ligoms
 • Insulino ir kortizolio reakcija į kraujagysles
 • Gliukozės koncentracijos poveikis kraujagyslių susitraukimui

Siekdami išlaikyti programos karjeros galimybes, mūsų geriausi šeši studentai pritraukia trumpą klinikinį priedą vietos ligoninėje. Ši galimybė padeda jiems sustiprinti savo įgūdžius ir padaryti teigiamą poveikį pacientams realiame pasaulyje.

Absolventų perspektyvos

Mūsų absolventai vykdo gerą darbą visoje praktikoje, ligoninėse ir pramonėje. Kai kurie pasirenka studijuoti JK bendrosios medicinos tarybos egzaminus (PLAB 1 ir 2) ir pradėti dirbti NHS.

Ką mokysi

Diabeto priežiūra: daugiaprofesinis požiūris; Diabeto patofiziologija ir terapija; Dugno apatinė galva ir kojos - rizikos įvertinimas; Sveikatos mokslų profesinės praktikos įgūdžiai; Lėtinės diabeto komplikacijos; Diabeto mitybos ir gyvenimo būdo valdymas; Ilgalaikių sąlygų valdymo palaikymas (diabetas); Atspindinti darbo praktika; ir projektas / disertacija.

Diabeto priežiūra yra įmanoma: daugiaprofesinis požiūris, kaip savarankiškas CPD pažymėjimas ir gaunamas kreditas būsimam magistro laipsniui.

Patekimo reikalavimai

Tipiniai įvežimo reikalavimai

Didžiosios Britanijos apdovanojimai laipsnis 2: 2 (ar lygiavertis). Pareiškėjai paprastai bus įregistruoti sveikatos priežiūros specialistai.

CPD sertifikatas

Diabeto priežiūra yra įmanoma: daugiaprofesinis požiūris, kaip savarankiškas CPD pažymėjimas ir gaunamas kreditas būsimam magistro laipsniui.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Anglų kalba

Akademinis IELTS įvertinimas yra 6,0 (arba lygiavertis), be elementų žemiau 5,5.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

 • Pagrindinis: 5500 svarų sterlingų
 • RUK: 5500 svarų sterlingų
 • ES: 5500 svarų sterlingų
 • Tarptautinis: 12600 svarų sterlingų

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Vertinimo metodai

Mes naudojame platų mokymosi ir mokymo metodų spektrą, kad užtikrintume tiek reikalingas žinias ir supratimą apie verslą ir valdymą, tiek intelektinių bei asmeninių įgūdžių.

Kiekvienas programos modulis naudoja savo mokymosi, mokymo ir vertinimo strategiją siekdamas mokymosi tikslų. Vertinimo metodai skiriasi tarp modulių ir gali apimti nematomus egzaminus, klasės testus, esė, valdymo ataskaitas, atvejų tyrimus, pristatymus ir grupinį darbą.

Mokymo metodai

Mokymosi ir mokymo metodai, kuriais mes naudojamės, kad užtikrintume, jog mūsų programa yra profesionaliai aktuali ir akademinė. Mūsų požiūris yra studentų dėmesio centre, praktinis, dalyvavęs ir atitinkantis darbdavių poreikius.

Mes persikėlėme nuo tradicinio mokytojų orientuoto mokymosi į labiau savarankišką mokymosi metodą, kuriame skatinote kurti kritinio mąstymo įgūdžius.

Priėmimai

Studijų programa

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai