Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences BSC (Hons) slaugos studijose (suaugusiems)
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

BSC (Hons) slaugos studijose (suaugusiems)

Glasgow, Jungtinė Karalystė

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Stovykloje

* Pradžia / ES studentai; 9250 RUK studentai; £ 11 500 tarptautinių studentų

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Suaugusiųjų slauga yra dinamiška, naudinga ir aukštos kvalifikacijos rūpestinga ir jaudinanti karjera. Jūs parengsite įvairius įgūdžius, pradedant nuo sveikatos išsilavinimo teikimo asmenims iš įvairių sričių, kad būtų teikiama kompleksinė priežiūra žmonėms, turintiems daugybę ūmių ar ilgalaikių sąlygų.

Šios programos tikslas - plėtoti slauges, galinčias teikti į žmones orientuotą, saugią ir veiksmingą globą, dirbant su kitomis profesijomis ir agentūromis nuolat besikeičiančioje ir sudėtingoje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Jūs patirsite įvairias klinikines praktikas ir išmokysite naudoti įvairius metodus ir metodus. Klinikinę praktiką atliksite 50% kursų, bendruomenės ir stažuotojų, taip pat savarankiško ir savanoriško sektoriaus patirties.

Praktikos metu studentai dalyvauja slaugos veikloje, taip pat teikia priežiūrą įvairiems pacientams, susijusiems su pasirinktu slaugos Pathway .

GCU mokymosi aplinka suteikia novatoriškas, lanksčias ir efektyvias galimybes ugdyti supratimo ir slaugos įgūdžius, naudojant tokius metodus kaip internetinis ir akivaizdus mokymas bei modernus tarpprofesinis modeliavimo komplektas.

Jūsų karjera

Sėkmingai baigus programą absolventai gali registruotis kaip registruotas slaugytoja su Slaugos ir akušerijos taryba (NMC). Absolventai yra pasiruošę kreiptis į įvairius NHS pareigybes, glaudžiai bendradarbiaudami su pacientais, klientais, paslaugų vartotojams ir globėjais, taip pat vadovaudamiesi vadovybe ir tyrimais.

Ką mokysi

1 metai

Vertybės ir teisėmis pagrįsta slaugos praktika, sveikatos gerinimas, šiuolaikinės sveikatos priežiūros paslaugos, įvadas į įrodymais pagrįstą praktiką.

2 metai

Numatomi ir alternatyvūs suaugusiųjų slaugos metodai, įgūdžių ugdymas profesinės slaugos praktikai (suaugusiems).

3 metai

Suaugusiųjų slauga, siekiant suteikti, įgalinti ir tobulinti asmeniškai orientuotą priežiūrą, slaugos praktikos (suaugusiųjų) profesinių įgūdžių sujungimas.

4 metai

Apdovanojimų lygio disertacija, lyderystė tarpprofesionaliose komandose, sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos slaugos praktikoje pagrįstų vertybių taikymas.

Patekimo reikalavimai

BSC (Hons) Year 1

SQA Aukštesnė

BBBB, įskaitant anglų kalbos kursus, ir "Science" ir "Nat 5 matematikos" C

Lygis

BCC, pageidautina, įskaitant mokslo dalyką, ir GCSE anglų kalbos ir matematikos C / 4

ILC aukštesnė

H2 H2 H3 H3, įskaitant anglų kalbą ir, pageidautina, mokslo dalyką, taip pat paprasto lygio matematiką B1

IB diplomas

24 taškai, įskaitant mokslą

Kolegija

SWAP Vakarų prieiga prie apdovanojimų slaugos partnerių kolegijose. Bus atsižvelgta į mokslinius tyrimus atliekančius HNC. Pareiškėjai privalo turėti skaičiavimo ir raštingumo lygį, atitinkantį nacionalinį 5 lygį.

BTEC Extended Diploma

Taikomoji mokslinė, biologinė / biomedicinos mokslų arba sveikatos priežiūra, susijusi su DMM. Taip pat reikalaujama GCSE Matematika ir anglų kalba C / 4.

Anglų kalba

Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, paprastai privalo turėti IELTS iš 7,0 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Papildomi reikalavimai

Tikimasi, kad kandidatai turės įrodymų apie vertinamą tyrimą per pastaruosius 5 metus. Atrinktieji kandidatai bus pakviesti dalyvauti vienoje iš mūsų kandidatų dienų, kaip dalį priėmimo proceso.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Bendras mokestis už mokslą už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribotas 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Vertinimo metodai

Mes naudojame platų mokymosi ir mokymo metodų spektrą, kad užtikrintume tiek reikalingas žinias ir supratimą apie verslą ir valdymą, tiek intelektinių bei asmeninių įgūdžių.

Kiekvienas programos modulis naudoja savo mokymosi, mokymo ir vertinimo strategiją siekdamas mokymosi tikslų. Vertinimo metodai skiriasi tarp modulių ir gali apimti nematomus egzaminus, klasės testus, esė, valdymo ataskaitas, atvejų tyrimus, pristatymus ir grupinį darbą.

Mokymo metodai

Mokymosi ir mokymo metodai, kuriais mes naudojamės, kad užtikrintume, jog mūsų programa yra profesionaliai aktuali ir akademinė. Mūsų požiūris yra studentų dėmesio centre, praktinis, dalyvavęs ir atitinkantis darbdavių poreikius.

Mes persikėlėme nuo tradicinio mokytojų orientuoto mokymosi į labiau savarankišką mokymosi metodą, kuriame skatinote kurti kritinio mąstymo įgūdžius.

Profesinė akreditacija

Sėkmingai baigus programą absolventai gali registruotis kaip registruotas slaugytoja su Slaugos ir akušerijos taryba (NMC).

Priėmimai

Studijų programa

Stipendijos ir finansavimas

KARJEROS GALIMYBĖS

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai