Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Įvadas

Glazgo Kaledonijos universitetas yra išskirtinis, integracinis ir perspektyvus universitetas, kuris yra įsipareigojęs savo socialinei misijai skatinti bendrąjį gėrį. Mes tapome tarptautiniu aukštojo mokslo kompetencijos centru, skatindami įsidarbinimo galimybes ir pasaulinę pilietiškumą mūsų absolventuose. Mes laimėtume apdovanojimus už mūsų paramą ir įsipareigojimą mokinių patirčiai, kartu pristatydami inovacijas per pasaulinio lygio tyrimus pagrindinėse jėgos srityse. Turime tradiciją didinti talentingų asmenų aukštąjį išsilavinimą, neatsižvelgiant į jų kilmę, o mes naudojame savo intelektinį ir socialinį kapitalą bendruomenių, kurias teikia Škotijoje ir tarptautiniu mastu, naudai.

Glazgo Kaledonijos universitetas (GCU) yra gyvas, novatoriškas ir daugelio apdovanojimų turintis Universiteto bendras gerumas.

Mes siekiame prisidėti prie visuomenės tokiu būdu, kuris apima vis daugiau nei tradicinis universiteto vaidmuo. GCU "Bendrai gero" prisiimtų įsipareigojimų dėsto studentai ir darbuotojai iš akademinių mokyklų ir departamentų.

Sveiki atvykę į Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklą

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykla, viena iš trijų akademinių mokyklų GKU, susideda iš Gyvosios gamtos mokslų, psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų bei slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentų.

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykloje bendradarbiaujant su mūsų darbuotojais, studentais ir išorės suinteresuotosiomis šalimis sukurta vienijanti vizija, skirta įgyvendinti 2020 m. Universiteto strategiją, apimant kompetenciją, įtraukimą ir energiją į visus mokyklos gyvenimo aspektus.

Mūsų mokykla susideda iš Gyvosios gamtos mokslų, psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų bei slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentų. Tarpusavio bendradarbiavimas leidžia mokyklai pasiūlyti neprilygstamą mokymo programų spektrą ir lankstus pristatymo variantus, tyrimus, pritaikytus mokymo ir konsultavimo paslaugas visose sveikatos, socialinės rūpybos ir gyvosios gamtos mokslų srityse.

Mokykloje dirba daugiau nei 280 mokslininkų, įskaitant profesorius, skaitytojus, doktorantūros mokslo darbuotojus ir mokslininkų asistentus. Naujausioje Nacionalinėje studentų apklausoje gavome puikų 93% studentų pasitenkinimą. Mes turime daugiau nei 4000 studentų iš viso pasaulio, įskaitant JK, Kanadą, Mianmarą, Indoneziją, Kuveitą, Saudo Arabiją ir Bangladešą. Jie yra labai vertinami ir neatskiriama mūsų akademinės bendruomenės dalis.

Mes esame pasiryžę novatoriškais, įdomiais ir tarpprofesiniais mokymais visiems mūsų studentams. Tai remiasi mūsų pasaulinės klasės įrenginiais ir pažangiausiais tyrimais. Mūsų metodologijos sėkmę rodo mūsų išskirtiniai nacionaliniai studentų tyrimo rezultatai.

Tyrimų kompetencija

Tobulėjimas mokymo ir mokslinių tyrimų srityje, aukščiausi mokslininkai, palaikanti ir skatinanti mokymosi aplinka daugelyje sričių - nuo maisto biosciences iki slaugos.

Mūsų tyrimai

REF 2014 m. Įvertinome geriausius pasaulyje ir tarptautiniu mastu geriausius standartus sveikatos priežiūros srityje. Sužinokite apie mūsų apdovanojimus pelniusius mokslininkus ir gyvybingą mokslinių tyrimų bendruomenę.

Mūsų paslaugos

Mes siūlome studentams ir verslininkams prieigą prie naujausių mokymo ir mokslinių tyrimų priemonių visose mūsų skyriuose.

Mūsų departamentai

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos ir susijusios taikomosios sveikatos tyrimų instituto stipriosios pusės - tai mūsų profesinė patirtis, daugiadalykis komandinis aptarnavimas ir griežtai laikomasi reguliavimo standartų, reikalaujančių partnerystės su visuomene, komerciniais ir nevyriausybiniais organizacijos.

Mūsų mokyklos siekis tobulėti ir bendradarbiauti užtikrina, kad mes esame pirmaujančios bakalauro, magistrantūros ir mokslinių tyrimų praktikos bei žinios, įkvėptos individualaus ir kolektyvinio noro prisidėti prie sveikatos ir gerovės gerinimo.

Mūsų mokykla siūlo platų teorinių žinių, praktinių įgūdžių ir ugdymo užduočių, apimančių bendruomenę, skirtą verslui ir nakčiai, ir grįžti į bendruomenę, remiama nuolatinėmis investicijomis į mūsų žmones ir įstaigas.

Mokykla susideda iš trijų skyrių, suskirstytų į akademines dalykines grupes:

 • Slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentas
 • Psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų katedra
 • Gyvosios gamtos mokslų katedra

Praktikuoti akademinę karjerą

Mūsų politika, skirta remti praktiką / klinikinę akademinę karjerą visose disciplinose, yra svarbiausia Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykloje. Tai yra įtvirtinta mūsų misijose bendrosios raiškos srityje ir yra pagrindas mūsų įsipareigojimui užtikrinti, kad klinikinė ir akademinė praktika skatintų mūsų mokymąsi ir mūsų mokslinius tyrimus.

Mūsų nuolatinis tikslas yra įsteigti mūsų mokyklą kaip nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintą kompetencijos centrą su klinikinių akademinių tyrimų karjeros ir praktikos ugdymo akademine karjera, kurie yra pagrindinis šios vizijos elementas.

Mokyklos klinikiniai akademiniai specialistai sėkmingai integruoja klinikines žinias, įgūdžius, mokslinius tyrimus ir išsilavinimą savo specialistams, norėdami pasinaudoti pacientų, klientų ir besimokančiųjų teikiamomis galimybėmis ir tobulinti paslaugų teikimą.

Per mūsų klinikinių akademinių tyrimų karjeros ir praktikos švietimo akademines karjeras, Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos užsiima realiaisiais moksliniais tyrimais ir švietimu, siekdami atsakyti į tikrąsias dilemas praktikoje ir klausimus, kuriuos kelia paslaugų teikimo ir priežiūros tarnybos lyderiai. Praktika skatina mūsų mokymąsi ir mokslinius tyrimus, o mūsų tyrimai pateikia įrodymus, kurie praktiškai įgyvendinami siekiant naudos pacientams / klientams, bendruomenėms, sveikatos ir socialinės rūpybos paslaugoms.

Pagalbinė praktika akademinė karjera

Klinikiniai akademiniai tyrimai ir praktikos ugdymas Akademiniai specialistai atstovauja visoms Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos disciplinoms ir yra Taikomųjų sveikatos tyrimų instituto mokslinių tyrimų grupių nariai su susijusiomis infrastruktūromis ir mokslinių tyrimų poveikiu. Jie atlieka pagrindinius vaidmenis formuojant svarbius mokslinių tyrimų klausimus iš praktikos ir siekdami užtikrinti, kad nauji įrodymai formuotų ir įtakotų paslaugų teikimą, taip pat sveikatos ir socialinės rūpybos politiką. Mokykla turi praktikų / klinikinių akademinių tyrimų praktikų ir praktikuojančių švietimo akademinių specialistų tokiose srityse:

 • Slauga
 • Socialinis darbas
 • Psichologija
 • Fizioterapija
 • Profesinė terapija
 • Podiatras
 • Radiologija
 • Vizijos mokslai - optometrija, ortopedija
 • Operacinės departamento praktika

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Glasgow

  Cowcaddens Road, G4 0BA, Glasgow

Klausimai