Keystone logo
Galilee International Management Institute

Galilee International Management Institute

Galilee International Management Institute

Įvadas

Galilee International Management Institute , įsteigto 1987 m., tikslas yra suteikti prieinamas, įtraukias mokymosi ir tobulėjimo galimybes besivystančiam pasauliui. Institutas yra žinių perdavimo ir žmogaus tobulėjimo centras, pristatantis Izraelio sėkmės istoriją.

Bendra Kenijos Izraelio medicinos mokyklos programa, vykdoma bendradarbiaujant su UZIMA universitetu Kenijoje, siekia suteikti studentams žinių, atitinkamų medicininių įgūdžių ir požiūrio į kokybiškas sveikatos paslaugas ligoninėse ir kitose su sveikata susijusiose įstaigose.

Mūsų tikėjimas

Esame įsitikinę, kad visos šalys ir žmonės gali tobulinti savo ekonomiką, investuodami į žmogiškąjį švietimo elementą. Tai yra raktas į tvarią plėtrą, socialinius pokyčius ir lygesnį pasaulį. Mes įgaliname žmones ir suteikiame jiems galimybę sukelti teigiamų pokyčių savo bendruomenėse, skatindami juos mąstyti kitaip, rizikuoti, bendradarbiauti ir diegti naujoves – kuriame lyderius. Iki šiol mūsų programas baigė daugiau nei 25 000 vyresniųjų vadovų, administratorių ir planuotojų iš daugiau nei 170 šalių.

Kodėl mus

Mūsų programos sukuria išsamią mokymosi patirtį, kartu su įsipareigojimu siekti profesionalumo ir asmeninio prisilietimo, ir pristato Izraelio sėkmės istoriją. Šalis, garsėjanti pažangiausiomis technologijomis ir sparčia ekonomine bei infrastruktūros plėtra, nepaisant gamtos išteklių trūkumo ir regioninių strateginių iššūkių.

Mūsų vizija: Sukurti išsamią mokymosi patirtį, derinant įsipareigojimą profesionalumui su asmeniškumu.

Mūsų misija: Suburdami tarptautinius profesionalus, siekiame sukurti pasaulinį tinklą, kad toliau plėtotume tarpkultūrinį supratimą.

Mūsų mokymo programos dalijasi garsiomis Izraelio žiniomis įvairiose srityse: nuo žemės ūkio, sveikatos, krizių ir saugumo valdymo, ekonominės plėtros, transporto ir aukštojo mokslo iki gebėjimų stiprinimo.

Studijų galimybės apima įvairias mokymosi platformas, įskaitant LIVE internetines sesijas, programas, kurios vyksta Izraelyje su Izraelio ekspertais.

Be to, bendradarbiaudami su Europos universitetais siūlome internetinius laipsnius, kad padidintume žinių prieinamumą.

Siekiame sukurti tarptautinių profesionalų tinklą, kuris bendradarbiautų tiek su mumis, tiek tarpusavyje, kad būtų skatinamas bendradarbiavimas ir dalijimasis žiniomis siekiant tvaresnės ateities. Iki šiol mūsų programas baigė daugiau nei 18 000 vyresniųjų vadovų, administratorių ir planuotojų iš daugiau nei 170 šalių.

Žinių centrai

Siūlome pritaikomas mokymo programas, skirtas padėti siekti viešojo ir privataus sektoriaus organizacijų strateginių ir plėtros tikslų. Tai pasiekiama pateikiant holistinį mokymo sprendimą. Gebėjimų stiprinimo centro veikla skirta spręsti įvairias sritis, kurios yra itin svarbios siekiant gebėjimų ugdymo, lemiančio atsparią visuomenę ir tvarią plėtrą. Mūsų studijų platformos parinktys apima LIVE internetines sesijas, vietines programas ir vietoje Izraelyje. Mūsų konkrečios temos žinių centrai specializuojasi suteikdami prieigą prie Izraelio pažangių žinių.

 • Žemės ūkio, aplinkos ir vandens centras
 • Sveikatos vadybos centras
 • Strateginių studijų centras
 • Aukštojo mokslo centras
 • Transporto ir jūreivystės studijų centras
 • Ekonominės plėtros centras
 • Gebėjimų ugdymo centras

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Visi reikalavimus atitinkantys pareiškėjai gali kreiptis dėl studijų stipendijos. Priėmimo komisija nuspręs, kuris iš kandidatų gaus stipendiją už kiekvieną priėmimą.

Norėdami kreiptis dėl studijų stipendijos, turite atlikti įprastą registracijos procedūrą. Kai užpildysite internetinę registracijos formą arba tiesiogiai susisieksite su programos direktoriumi, jums bus išsiųstas registracijos paketas su formomis ir instrukcijomis. Norėdami užbaigti registracijos procedūrą, kaip el. pašto priedus turite nusiųsti programos direktoriui:

 • Registracijos forma (pažymėkite, kad prašote studijų stipendijos)
 • Prašymo išduoti vizą forma
 • Rėmėjo mokėjimo garantija (pasirašyta ir antspauduota)
 • Viso gyvenimo aprašymo kopija
 • Paso kopija (visi puslapiai)
 • Ketinimų deklaracijos forma (pasirašyta)
 • Priėmimo komisija peržiūrės visus prašymus ir nuspręs, kam bus skirta studijų stipendija. Apie jų sprendimą jums bus pranešta per dvi savaites nuo jūsų paraiškos pateikimo.

Vietos

 • Nahalal

  P.O. Box 208, Nahalal, Israel, 1060000, Nahalal

Klausimai