Keystone logo
Fundació Vidal i Barraquer

Fundació Vidal i Barraquer

Fundació Vidal i Barraquer

Įvadas

Mes esame įstaiga, įkurta 1964 m. ir skirta sveikatos sričiai ir konkrečiai psichikos sveikatai. Mes integruojame pagalbą, mokymą ir psichikos sveikatos tyrimus psichologine, socialine, biologine ir dvasine perspektyva.

Universiteto psichikos sveikatos institutas

Vidal i Barraquer psichikos sveikatos institutas yra Ramono Llull universiteto dalis. Ji turi dvi pagrindines veiklos šakas: mokymą ir mokslinius tyrimus . Todėl galutinis tikslas taip pat yra dvejopas: kurti ir skleisti žinias psichikos sveikatos srityje.

Iš skirtingų centro studijų krypčių verta išskirti psichologijos ir dvasingumo sritį, sukurtą kaip dvasingumo ir psichologijos sąsajų tyrimų, mokymo ir apmąstymų erdvę.

Kursas 2022-23

Antrosios pakopos studijų programos (magistrantūros, specializacijos ir patirties) yra skirtos pasiūlyti aukštesnįjį mokymą siekiant akademinės ir (arba) profesinės specializacijos. Atsižvelgiant į šį tikslą ir specifinius psichikos sveikatos specialistų rengimo poreikius, mūsų programose numatomas profesionalumas ir moksliniai tyrimai tiek valstybinėse, tiek privačiose priežiūros įstaigose. Tai atsispindi teoriniame ir techniniame turinyje, dėstytojų ir dėstytojų patirtyje, taip pat stažuočių programoje per bendradarbiavimo centrus.

Šiuo metu visos mokymo programos yra pritaikytos Europos aukštojo mokslo erdvei, kur vertinimas yra tęstinis ir kurso krūvis skaičiuojamas ECTS kreditais ( Europos kreditų perkėlimo sistema ). Vienas kreditas prilygsta 25 darbo valandoms ir skaičiuojamos pamokų lankymo, pasirengimo darbui, studijų, praktikų, vertinimo testų ir kuravimo su mokytojais valandos.

Vietos

  • Barcelona

    C/ Sant Gervasi de Cassoles, 88-90, 08022, Barcelona

Klausimai