Keystone logo
Franklin Pierce University

Franklin Pierce University

Franklin Pierce University

Įvadas

Franklinas Pierce'as yra privatus, ne pelno siekiantis, regionų akredituotas universitetas, kuriame kiekvienas studentas turi galimybę atrasti savo aistrą ir didžiausią potencialą.

Frankas S. DiPietro, įkūręs koledžą 1962 m. Ir buvęs pirmuoju Pierce'o prezidentu, išlaikė požiūrį, kad „tik mažoji kolegija gali palaikyti intymius santykius tarp besimokančiųjų ir dėstančiųjų“. Praėjus daugiau nei penkiems dešimtmečiams, Universitetas tebėra atsidavęs šiai vizijai. Atsižvelgdama į aplinką, kuri skatina intelektinį smalsumą ir vietos jausmą, „Pierce“ pedagogų bendruomenė paruošia kiekvieną absolventą gyvenimui kitoje laipsnio pusėje derindama asmeninį mokymą, patirtinį ir taikomąjį mokymąsi, įskaitant mokslinius tyrimus, praktiką ir kooperatyvai.

Franklinas Pierce'as savo miesteliuose Rindge, Naujajame Hampšyre ir „Goodyear“, Arizonoje, taip pat centruose visame Naujajame Hampšyre Mančesteryje ir Libane teikia lankstias mokymosi galimybes, skirtas įvairiems studentams. Nesvarbu, ar universitete, ar internetu, studentai gali sekti tradicinį bakalauro laipsnį iki asocijuoto ar bakalauro laipsnio arba siekti aukštesnio magistro ar daktaro laipsnio.

Vietos

  • Rindge

    University Drive,40, 03461, Rindge

    Klausimai