Keystone logo
Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College

Įvadas

Fanshawe College yra didelė, valstybės finansuojama kolegija, įsikūrusi Londone, Ontarijuje, Kanadoje – maždaug už dviejų valandų kelio automobiliu nuo Toronto ir Niagaros krioklių. Yra 21 000 dieninių studentų, įskaitant daugiau nei 7 500 tarptautinių studentų iš daugiau nei 100 šalių.

Londonas, Ontarijas, Kanada

Londono mieste gyvena apie 400 000 gyventojų, o metropolinėje zonoje – daugiau nei 500 000 gyventojų. Čia yra ir Fanshawe College , ir Vakarų universitetas. Londone yra nuostabūs menai, turgūs, teatrai ir naktinis gyvenimas. Jis žinomas kaip „Miško miestas“, kuriame yra daugiau nei 200 parkų ir yra regione, apsuptame didžiausių pasaulyje gėlo vandens ežerų. Londone yra tarptautinis oro uostas, jį taip pat galima pasiekti automobiliu, Greyhound Bus arba VIA traukiniu. Kanados UNESCO komisija Londoną paskelbė UNESCO muzikos miestu.

Programos

„Fanshawe“ siūlo daugiau nei 200 akademinių programų: nuo dvejų metų diplomų ir trejų metų aukštesniųjų diplomų iki antrosios pakopos studijų programų (vieneri metai) ir bakalauro laipsnių (ketveri metai).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-student

EAP – anglų kalba akademiniams tikslams

Studentams, kurie pirmiausia norėtų mokytis anglų kalbos, Fanshawe siūlo EAP programą (anglų kalba akademiniams tikslams). EAP programoje yra dešimt lygių, kurie vienu metu vykdomi aštuonias savaites. Yra nemokamas praktikos testas, todėl studentai gali įvertinti, kuris lygis yra prasmingiausias.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe absolventai gauna darbą

Remiantis naujausiais KPI (Key Performance Indicators) tyrimo rezultatais, Fanshawe absolventų užimtumo lygis 87,6 % viršija provincijos vidurkį dviem procentais. Atlikus apklausą praėjus šešiems mėnesiams po studijų baigimo, 80,2 % Fanshawe absolventų teigia, kad yra patenkinti savo išsilavinimu koledže, o 94,2 % darbdavių yra patenkinti Fanshawe absolventų įgūdžiais ir indėliu.

Priedai

Visi Londono Oxford Street universiteto dieninių studijų studentai gauna nuolatinį LTC autobuso bilietą, narystę Studentų sveikatingumo centre ir sveikatos bei dantų priežiūrą per Morcare. „Fanshawe“ yra daug klubų ir sporto komandų – žaidėjams ir gerbėjams!

Universiteto ypatybės

„Fanshawe“ turi kelis miestelius Londone: Londono miestelį Oxford Street, Londono centrą, kuris yra du pastatai kitoje gatvės pusėje vienas nuo kito, ir Londono pietus. Kitos vietos yra Transporto technologijų mokykla ir Norton Wolf Aviacijos ir kosmoso technologijų mokykla, kurios abi yra Oksfordo gatvėje, kelios minutės kelio nuo Londono universiteto. Regioninių miestelių yra ir kituose gretimuose miestuose: St. Thomas, Woodstock ir Simcoe.

Tarptautiniai studentai gali gyventi universiteto miestelyje rezidencijoje arba „Homestay“ namuose su „Canadian Homestay Network“ arba gyventi būste už universiteto ribų. Daugiau informacijos rasite instituto svetainėje.

  Priėmimai

  Peržiūrėkite mūsų priėmimo reikalavimus čia: href="https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

  Fanshawe rūpinasi

  „Fanshawe“ siūlo atvykimo paslaugų paketą „Fanshawe Cares“ visiems naujiems tarptautiniams studentams. „Fanshawe Cares“ apima:

  • Oro uosto pasveikinimo tarnyba, kurią vykdo studentų ambasadoriai;
  • Pervežimas iš Pirsono oro uosto Toronte į Londoną, Ontarijas;
  • Suteikiamas dviejų naktų apgyvendinimas (jei reikia);
  • Pagalba ieškant gyvenamosios vietos ir atidarant sąskaitą banke (jei reikia).

  Be to, kaip „Fanshawe Cares“ programos dalis, Tarptautinis centras kiekvieną semestrą rengia sveikinimo sesiją, kad susipažintumėte su kolegija ir jos paslaugomis, taip pat supažindintų jus su kitais tarptautiniais studentais.

  Stipendijos ir finansavimas

  „Fanshawe“ kiekvienais metais siūlo 5 mln. USD stipendijas, apdovanojimus ir stipendijas. Yra galimybių išskirtinai tarptautiniams studentams, pavyzdžiui, įstojimo stipendijoms.

  href="https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

  Campus Life & Facilities

  „Fanshawe“ turi trijų aukštų studentų sveikatingumo centrą, kuriame yra visas kūno rengybos centras, medicinos klinika, tikėjimo ir dvasingumo centras, ramūs kambariai ir kt. Užimtumo ir studentų verslumo paslaugų skyriaus studentai gali naudotis karjeros konsultantais. Čia yra naujai atnaujinta Library Learning Commons, o Tarptautinis centras padeda studentams viskuo – nuo atvykimo paslaugų iki imigracijos problemų, taip pat siūlo pagalbą keliomis kalbomis ir lanksčius susitikimus, kad atitiktų mūsų studentų poreikius.

  Norėdami gauti informacijos apie daugybę renginių ir klubų, studentai turėtų susisiekti su Fanshawe studentų sąjunga arba FSU. Norėdami gauti daugiau informacijos apie universiteto komandas, apsilankykite instituto svetainėje.

  Londonas, Ontarijas, Kanada yra dvi valandos nuo Toronto arba Niagaros krioklių. Yra daug pasaulinio lygio restoranų, prekybos centrų ir pramogų vietų. Žiemą studentai gali slidinėti ar čiuožti snieglente Boler kalne, čiuožti Viktorijos parke ar Storybook Gardens, o vasarą parkuose vyksta daugybė festivalių. Londonas yra maždaug pusvalandžio kelio nuo Port Stanley ir Grand Bend paplūdimių.

  Vietos

  • Simcoe

   Simcoe/Norfolk Regional Campus 634 Ireland Road Simcoe, ON N3Y 4K8 Canada, , Simcoe

   • Woodstock

    Woodstock/Oxford Regional Campus 369 Finkle Street Woodstock, ON N4V 1A3 Canada, , Woodstock

    • Clinton

     169 Beech Street, N0M 1L0, Clinton

     • Kincardine

      Kincardine, Kanada

      • Saint Thomas

       Saint Thomas, Kanada

       • Toronto

        Bay Street,655, M5G 2K4, Toronto

        • London

         1001 Fanshawe College Boulevard, N5Y 5R6, London

        • London

         Fanshawe College Boulevard, 1001, N5Y 5R6, London

         Klausimai