Keystone logo
Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

Įvadas

SANTA Casa de Sao Paulo Mercy

Iš Santa Casa de Misericordia de Sao Paulo brolija yra ilgaamžė institucija, Portugalijos kilmės, skirta, nes XVI amžiuje, pagalba našlaičiams, pagyvenusių, neturtingų ir sergančių. Gailestingumas žodis apima emocinį pojūtį "įdėti gerumą, širdies," veikas, už kitus. Ilgą laiką tai buvo vienintelė ligoninė mieste ir tokiu mastu, kad Paulius išplėtė savo akiratį ir gyventojų skaičius išaugo, buvo būtina rezervuoti daugiau vietos prie namo ir rūpintis ligoniais.

1884, naujas ligoninė buvo atidaryta "į aukštos Arouche" išdėstant iki šiol toje pačioje vietoje. 1912, dr Arnaldo Vieira de Carvalho, klinikinė direktorius ligoninę, pateiktas ombudsmenui Brolijos projektą, kuris įformintas medicinos mokslų ligoninės mokymą. 1913, Medicinos Išsilavinimas buvo pradėtas Medicinos fakulteto ir chirurgijos. Taigi, Šventosios House ligoninė buvo pirmoji vieta mokyti gydytojus ir chirurgai São Paulo valstijos.

Viduryje 1930, su San Paulas (USP) universiteto sukūrimo, klinikiniai pirmininkai Medicinos São Paulo fakulteto naudojosi Santa Casa seniūnijoms ir žinoma "Dr. Arnaldo "integruota į USP, kurio pagrindinė kėdės buvo perkelta į Avenida Doutor Arnaldo pastato 1945 m.

Nuo 1933 studentų iš kitų medicinos mokymo įstaigoje, taip pat patiko pasiūlyta mokymosi Centrinės ligoninės į Paulista medicinos mokyklos, dabar federalinis universitetas San Paulo valstijos (Unifesp), iki 50s ir veiklos pradžios Pirmoji ligoninė pastatyta tik šalies švietimo, ligoninių Sao Paulo. Tais pačiais dešimtmetį iš Clinicas ligoninės USP vienetai buvo įjungti ir jos mokiniai perkelti į naują objektą.

Dėl šių istorinių faktų, Šventosios House ligoninė buvo iš pirmųjų medicinos mokyklose, esantys San Paulas gimtinė. Tai pašaukimas mokymo, mokslinių tyrimų ir pagalba išliko ir lėmė istorinės pretenzijos ateities gydytojai grįžo į ją lanko. Šiuo metu jie susitiko vidutiniškai per 8000 žmonių kasdien visų medicinos specialybių, su daugiau nei 1200 lovų už priėmimo. Mėnesio atliekami per 90,000 ambulatorines vizitus ir kitus 80,000 palatoje vizitus, apie 4000 paguldoma 3000 operacijų ir 300 000 testus savo laboratorijose ir 50 000 patikrinimus dėl puikių paslaugų diagnostikos. Avarinis priežiūra visų specialybių ir didelio sudėtingumo paslaugas imami kaip mūsų regione nuoroda.

Globos požiūriu, savo profilyje, savo filantropijos įsipareigojimą, siūlau, kad lėšos, gautos laikantis Unified sveikatos sistemos (Sus) ir Papildomo medicinos yra reinvestuojamas į jų ligoninėse, todėl šis quadricentenária institucija, saugo vėliau Medicinos įranga, kartu su aukštos kvalifikacijos specialistų, pasiūlyti Brazilijos gyventojų geriausią įmanomą sveikatos priežiūrą.

KOLEGIJA MEDICINOS MOKSLŲ Šventosios HOUSE OF ST PAUL

1962 spalio tuometinio kontrolieriaus, dr Christiano Altenfelder Silva kurio kūrimo medicinos mokykla idėjos entuziastas, sakė Administracinė valdyba, kuri buvo patvirtinta Kolegijos medicinos mokslų Šventosios PAUL sukūrimo namas (FCMSCSP). Jo didaktinis formatas buvo įsteigta gydytojų Šventosios House asociacija, kuriai vadovauja profesorius Emilio Athié, kitos mokyklos idėjos entuziastas. Abu yra tinkamai apsvarstytos šios mokyklos įkūrėjų. Jis apibūdinamas kaip privatus, bendram narių labui, nepelno, tvarko Fondo Arnaldo Vieira de Carvalho (didelės aplinkosauginės vertės miškus).

Gegužės 24, 1963, ji buvo suteiktas steigiamajam klasės medicinos studentams medicinos mokslų Santa Casa de São Paulo fakulteto akademinės Pedro Calmon rektorius Brazilijos universitete. Oficialus pripažinimas kurso išdavė Federacinės dekreto Nr 62,044, d 4 1968 Sausio mėn. Pirmasis direktorius institucijos buvo profesorius Emilio Athié ir šis pranešimas buvo okupuota kitų mokytojų, o nuo 2011 m vadovauja prof Valdir Golin, buvęs studentas fakulteto.

2000 metais Švietimo ir mokslo ministerija patvirtino slaugos kursą su koncepcija "A" ir didaktinių veiklos pradžios 2001 m kūrimą. Tais pačiais metais, bakalauro laipsnis logopedinės buvo patvirtintas pradedant švietimo veiklą 2002 metais, taip pat su "A" klasės kurį MEC. 2008, veikla buvo pradėta nuotolinę mediciną, teikti trumpus kursus medicinos įstaigose, taip pat nuotolinio švietimo kursų diegimą, per savo Informatikos katedra.

Nuo 2015 pradėjo dviejų kolegijų technologijos, biomedicinos Systems, ir radiologijos veiklą, orientuota į veiklos specialistų rengimo įrenginyje, tvarkymo ir remonto didelio įrangos ir laipsniškai sudėtingumo plačiai naudojamas ligoninės medicinos aplinkoje, ir gamintojai vizualizavimo įranga. Šiuo metu didžiąją dalį savo fakulteto baigė fakulteto, taip pat narių ligoninių paslaugos, darbo arba imtis vadovavimo postus. Šiuo metu yra 374 profesorių ir 284 (75,9%) Gydytojai, 77 (20,6%) magistro ir 13 (3,5%) specialistai, kurie moko mokinius 1,122 penkiose baigimo kursus, 205 studentus doktorantūros kursai "Griežtai kalbant" ir 1650 studentų magistrantų kursai "Lato sensu".

Įrašytas į ligoninę kompleksas Santa Casa de Misericordia de São Paulo brolija, mokyklos medicinos mokslų Santa Casa de São Paulo yra tarp geriausių aukštojo mokslo institucijų šalyje medicinos, kuriuos įvertino Švietimo ir mokslo ministerijos (Enade) 2013. Jų indėlis į sveikatos priežiūros plėtros liudija daugelio mokslinių tyrimų, tiek pagrindiniam, tiek klinikinis srityje, apie 40 registruotų mokslo ir technologijų ministerijos mokslinių tyrimų grupių. Moksleiviai ir mokytojai suformuotų pripažinta techno-mokslo tyrimų veiklą įvairių subjektų, kaip antai centrinėje ligoninėje, ligoninės Sao Luiz Gonzaga, INTEGRUOTAS centro psichikos sveikatos, sveikatos ugdymo centro Barra FUNDA geriatrijos ligoninės Dom Pedro II.

Vietos

  • São Paulo

    Rua Doutor Cesário Motta Júnior, 61 - Vila Buarque, São Paulo - SP, 01221-020, Brazil, , São Paulo

    Klausimai