Keystone logo
Euroinnova International Online Education Natūropatijos magistras
Euroinnova International Online Education

Natūropatijos magistras

Atarfe, Ispanija

725 Hours

Ispanų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 380 / per course

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Pasinaudokite šiuo internetiniu natūropatijos meistru, su kuriuo įgysite būtinų įrankių, kad taptumėte natūropatijos ekspertu. Be to, įgykite dvigubą laipsnį su 5 ECTS kreditais konkursuose ir įdarbinimo agentūrose.

Atraskite šią įdomią discipliną

Šis natūropatijos meistras siūlo jums specializuotą pasirengimą, kurio jums prireiks, kad galėtumėte vadovautis šia profesija. Toliau bandysime išsiaiškinti, kokie yra pagrindiniai natūropatijos specialisto rezultatai, taip pat pagrindinės šio specialisto atliekamos funkcijos. Bet pirmiausia mes sužinosime daugiau informacijos apie šią įdomią discipliną.

Kas yra homeopatija?

Homeopatija yra terapinis metodas, pagrįstas panašumo ar panašumų dėsniu, kuriame teigiama, kad medžiaga, mažais kiekiais sukelianti tam tikrus simptomus sveikam žmogui, gali išgydyti tuos pačius ar panašius simptomus sergančiam žmogui.

Homeopatai rengia gydymo konsultacijas, vadovaudamiesi repertuarais, kur, kuriant homeopatinius vaistus, atsižvelgiama į tokius veiksnius kaip kiekvieno paciento simptomų rinkinys, to paties paciento fizinė ir psichologinė būklė arba jų ligos istorija .

Nuo pat pradžių homeopatija buvo diskusijų ir ginčų tarp medicinos ekspertų (vaistininkų, gydytojų ir kt.) Objektas ir turi šalininkų bei priešininkų. Kai kurie ekspertai tai priskyrė pseudomokslui.

Į ką orientuota natūropatija?

Per mokymus, kuriuos siūlome Euroinnovoje su natūropatijos magistro laipsniu, galėsite išmokti pagrindinių natūropatijos principų, ty pagrindinių šio mokslo plėtojamų įsitikinimų, kurie yra šie:

Maitinimas

Maistas, kaip rodo šios medicinos šakos filosofija, turi būti natūralus maistas. Tai rodo, kad jis turi būti visiškai natūralus nuo jo paruošimo (paruošimo) iki pagaminimo.

Remiantis daugybe tyrimų, yra labai glaudus ryšys tarp žmogaus diskomforto tiek fiziškai, tiek psichiškai ir valgymo. Šiandien mūsų mityba nėra visiškai sveika. „Greitas maistas“ ir apskritai greitas maistas verčia mus netinkamai maitintis sveikai.

Mes piktnaudžiaujame maisto produktais, kurie nepritaria natūropatijai, tai yra pramoniniais pyragaičiais, gaiviaisiais gėrimais ir perdirbtais. Dėl to sergame, bet ne tik fiziškai, bet ir emociškai.

Kad mūsų smegenys tinkamai veiktų, jam reikia maistinių medžiagų: vitaminų, mineralų, amino rūgščių, riebalų rūgščių ir baltymų pusiausvyros. Šis biocheminis disbalansas, be kita ko, gali sukelti nerimą, depresiją ar nemigą ir gali būti neigiamas, kai sukuriama ir turi teigiamų gyvenimo būsenų, tokių kaip energija, gyvybingumas, kūrybiškumas, laimė ar asmeninis augimas. Dėl nesubalansuotos ar nereguliarios mitybos atsiranda trūkumų ir dėl to prarandama bendra asmens sveikata. Detoksikacijos procesas yra vienas iš būdų jį atkurti.

Fizinė būklė

Norėdami džiaugtis gera sveikata, turite ne tik pasikliauti gera mityba, bet ir palikti sėdimą gyvenimo būdą. Kūnas atlieka visas technikas, kuriomis rankos naudojamos kaip pagrindinis elementas.

Tai apima visų rūšių masažus, tokius kaip: chiromasažas, pėdų refleksologija, ausis ar kitos kūno dalys, rytietiški tempimo masažai, energijos taškų reguliavimas, rankinis limfos drenažas, laikysenos korekcijos ir kt.

Ne paslaptis, kad mankšta kasdien ar bent kartą per savaitę yra teigiama mūsų sveikatai. Šiais laikais mes daug laiko praleidžiame sėdėdami ant kėdės priešais kompiuterį darbui ar pramogai.

Natūropatija mano, kad svarbu sutelkti savo energiją, judėti ir taip suaktyvinti laimės hormonus. Taigi mes būsime sveikesni ir jausimės visiškai gerai. Nors ir sukame šį tašką, pereiname prie kito pagrindinio natūropatijos ramsčio. Skaityti toliau.

Proto būsena

Protas viską išjudina. Tai mūsų būties centras ir mes patys turime galimybę jaustis gerai arba, priešingai, prislėgti. Viskas yra susiję ir lygiai taip pat, kaip mes turime mankštinti savo kūną, turime tai daryti ir protu.

Natūropatija: savybės ir nauda

Natūropatiją galima apibrėžti kaip mokslą, kuris tiria ir taiko skirtingus gamtos elementus, kad išlaikytų ar atkurtų žmonių sveikatą. Jis įrėmintas natūralioje medicinoje arba alternatyvioje medicinoje,

Kaip mes jau žinome ir matėme šį natūropatinį meistrą, kuris yra apie alternatyviąją mediciną, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas gydomajai jėgai, kurią mums siūlo gamta, ir mūsų kūno savigydos galimybėms. Norime trumpai pabrėžti pagrindinius natūropatijos teikiamus privalumus ir iš kurių galime pasinaudoti baigę naujovišką natūropatijos meistrą Euroinnnova Formacion:

 • Jis siūlo mažiau agresyvius gydymo būdus organizmui nei kitos cheminės medžiagos.
 • Ji nuolat ieško bendros savijautos, netgi gydo emocijas, o ne tik išnyksta bet kokios ligos simptomai.
 • Jo gydomosios medžiagos nepalieka likučių ar jokio šalutinio poveikio mūsų organizme, nes jis yra visiškai natūralus. Priešingai nei atsitinka vartojant alopatinius vaistus.
 • Šios technikos vaistai yra prevenciniai, holistiniai ir nespecifiniai. Natūropatija pacientą traktuoja kaip visumą, ji domisi, nes viskas gerai, kūnas, protas, emocijos ir dvasia.

Homeopatiniai vaistai

Vaistai ar homeopatiniai preparatai gaminami nuosekliai praskiedžiant vandeniu arba alkoholiu, todėl pradinė medžiaga, sukelianti ligos padarinius, sumažinama iki be galo mažo kiekio. Šiems vaistams gaminti naudojami produktai gali būti gyvūninės, augalinės arba cheminės (mineralinės arba ekologiškos). Norint pagaminti homeopatinį vaistą, reikia laikytis tam tikros procedūros:

 • Skiedimas: tai laipsniškas medžiagos dekoncentravimas. Tai pasiekiama ištirpinus vandenyje arba alkoholyje. Idėja yra kartoti tirpinimo procesą tiek kartų, kiek reikia, kol medžiaga nebus pastebima, tai yra praskiesti praskiedimą, kol procesas bus baigtas.
 • Dinamizavimas: tai turi būti daroma po kiekvieno dekoncentravimo ir stipriai purtomas tirpalas.

Homeopatijos ekspertai tvirtina, kad kuriant tokio tipo vaistą būtina atsižvelgti ir į būdingus ligos simptomus, ir į konkrečius simptomus, kuriuos turi kiekvienas pacientas su ta pačia patologija, todėl pirmiausia reikia atsižvelgti į parengti išsamią paciento ligos istoriją ir atlikti visus būtinus tyrimus, kad būtų galima teisingai diagnozuoti ligą. Homeopatiniai vaistai naudojami tiek kaip vienas, tiek kaip papildomas gydymas tradiciniais vaistais.

Kodėl verta lankyti natūropatijos meistrą Euroinnovoje?

Pasirinkite Euroinnova Formacion natūropatijos magistrantūros studijas, nes per kurias įgysite naujų žinių ir įgūdžių, kurių metu gausite reikiamą mokymą, kad galėtumėte atlikti tolesnį gimdymą.

Prisijunkite prie mūsų mokymų, susijusių su natūropatijos meistru ir sužinokite viską apie šį vaistą. Turite platų profesinių galimybių spektrą, pavyzdžiui, privačias natūropatines konsultacijas, žolininkų centrus, vaistines ir parafarmacijas, mitybos patarimų centrus, natūralios sveikatos centrus.

Euroinnovoje siūlome Jums paruoštus mokymus, tai išskirtiniai ir specifiniai mokymai, prisitaikantys prie Jūsų skonio ir pageidavimų.

Mes ne tik mokome internetu, bet ir atnaujiname visą turinį, atsižvelgdami į naujausias naujienas rinkoje. Turime beveik 20 metų mokymo ir švietimo patirties, o kasmet mus patvirtina daugiau nei 100 000 studentų. Ko lauki?

Pasiekite savo profesinius tikslus dėka mokymosi, kurį galėsite ugdyti mokydamiesi, o tai ne tik padės jūsų profesiniam tobulėjimui, bet ir prisidės prie jūsų asmeninio tobulėjimo, nes jūsų įgūdžiai, susiję su atsakomybe, branda, taip pat padidės derinti ją su kitomis jūsų dienos užduotimis, tokiomis kaip darbas, šeima ar bet kuri aplinkybė.

Taip pat reikėtų pridurti, kad turime daugybę sutarčių su nacionaliniu mastu svarbiais universitetais, pvz., Nebrijos universitetu, UCAM, universitetu, EMC. Taip pat turime tokių susitarimų kaip su Europos socialiniu fondu, AENOR, AENOA, CECAP.

Kita vertus, didelė dalis mūsų mokymo pasiūlymų yra skirta vartotojams iš Lotynų Amerikos, kurie jau naudojasi įvairiais privalumais, kuriuos suteikia studijos Euroinnova Business School. Nelaukite ilgiau ir prisijunkite prie pačių išsamiausių mokymų, kuriuos galite rasti, tapkite puikiu profesionalu ir puikiai atlikite savo darbo vietą.

Atnaujinkite savo profesinį profilį su Euroinnova!

Bendrosios charakteristikos

Natūropatinio meistro profesinės karjeros kelių santrauka:

Natūrali medicina, natūropatija, yra pseudomokslas, apimantis daugybę praktikų ar terapijų, kurių tikslas yra prevencinis ar gydomasis, naudojant iš gamtos gautus elementus, kurių apdorojimo lygis yra žemas arba jo nėra. Jis naudojamas bet kokiai alternatyviai ar papildomai medicinai, kurioje naudojamos tradicinės ar ne pramoninės priemonės, pavyzdžiui, vaistiniai augalai. Šis natūropatijos magistras siūlo reikiamus mokymus, kad išsamiai išmanytų natūropatiją ir natūralias terapijas. Su šiuo meistru galėsite sužinoti apie natūralios terapijos metodus, kuriais galite pagerinti savo sveikatą, naudodamiesi gamtos priemonėmis ir ištekliais. Be to, galėsite įgyti universitetinį išsilavinimą, kuriuo akredituoti gautus mokymus. Šie kursai leidžia įvaldyti vis labiau reikalaujamus gydymo būdus, tokius kaip reiki, bach florets ar ajurvedinė natūropatija. Nepraleiskite šios progos įgyti akreditacijos diplomą, kuris leis jums dirbti sau ar kam nors kitam sveikatos ir natūralios terapijos srityje. Galite susisiekti su mumis ir paprašyti daugiau informacijos apie kitus sveikatos ir natūralios terapijos kursus ir magistrus, su kuriais gausite specializuotą šios srities mokymą.

Pagrindinės natūropatijos tikslai:

Šis gamtos mokslų magistras suteikia studentams reikiamų žinių, kad galėtų praktiškai pritaikyti kai kuriuos alternatyvius gydymo būdus, kurių vis daugiau reikalauja daugybė žmonių. Tarp meistro tikslų išskiriame šiuos dalykus:

 • Atpažinkite asmenį ir interpretuokite požymius, leidžiančius nustatyti diagnozę.
 • Žinojimas, kaip taikyti bet kurią terapiją ar gydymo būdų derinį, yra tinkamiausias kiekvienu atveju, atsižvelgiant į konkrečias kiekvieno paciento aplinkybes.
 • Vadovaukite ir patarkite tiems, kuriems reikia jų paslaugų, užtikrintai atsakydami į bet kokias abejones.
 • Žinokite, kaip apibrėžti pagrindinę žolelių medicinos sampratą, ir žinokite dabartines tendencijas.
 • Nustatykite skirtingus vaistinius augalus, tipologiją, surinkimą ir išsaugojimą, paruošimo formas, taip pat skirtingus jų veikliąsias medžiagas.
 • Žinokite neurolingvistinio programavimo sudedamąsias dalis ir bendrą prasmę.
 • Išmokite modeliavimo techniką, kad įgytumėte geresnių įgūdžių ir gebėjimų.
 • Pristatykite koučingą kaip alternatyvą, keičiančią mokinio asmeninį gyvenimo būdą, siūlantį būdą pagerinti gyvenimo kokybę.

Profesinės galimybės įvaldyti natūropatiją:

Šis magistro laipsnis suteikia studentams tinkamų žinių apie sveikatą ir natūralią terapiją, kad galėtų kurti profesinę karjerą vaistinėse, klinikose, žolininkuose, natūropatijos konsultacijose, SPA, sporto centruose, grožio centruose ir sveikatos centruose.

Natūropatijos meistras jus paruošia:

Šis natūropatijos magistras paruošia jus įgyti natūropatijos mokymo, žinodamas įvairią žmogaus anatomiją ir fiziologiją iš praktinio pritaikymo; artėja prie homeopatijos ir vaistažolių pasaulio; supažindinti su įvairiais vaistiniais augalais, pasiūlyti dietologijos ir mitybos mokymus: dietos terapiją, taip pat išmoksite pabandyti ištaisyti vidinį disbalansą, kuris skatina pacientų ligas, žinodamas ir gilindamasis į NLP neurolingvistinį programavimą, skirtą natūropatams ir asmeniniams asmenims. koučingas. Šio magistro laipsnio ir universitetinio išsilavinimo dėka specializuokitės natūralios terapijos srityje ir išmokite praktiškai pritaikyti svarbiausias natūralios medicinos sveikatos priežiūros priemones.

Kas yra pagrindinis natūropatijos tikslas:

Šis gamtos mokslų magistras daugiausia skirtas sveikatos priežiūros specialistams ir kitiems susijusiems asmenims, tokiems kaip: vaistininkai, slaugytojai, farmacijos ir slaugos padėjėjai / kineziterapeutai / natūristai / ir kt. Panašiai jis skirtas visiems, nepriklausomai nuo sveikatos srities ar ne, norintiems būti apmokytiems natūropatijos ir gamtos terapijos, taip pat įgyjant universitetinį išsilavinimą, su kuriuo galima akredituoti gautą mokymą.

Oficialus mokymo pobūdis:

Šis mokymas nėra įtrauktas į oficialiai reglamentuojamą mokymą (ankstyvojo ugdymo, pradinio ugdymo, vidurinio ugdymo, oficialaus profesinio mokymo programos, bakalaureato, universiteto laipsnio, oficialaus universiteto magistro ir daktaro laipsnio). Todėl tai yra papildomas ir (arba) specialus mokymas, kurio tikslas - įgyti tam tikrų profesinio pobūdžio įgūdžių, gebėjimų ar gabumų, kurie gali būti vertinami kaip nuopelnas darbo tarybose ir (arba) konkursiniuose egzaminuose, visada mokymo skyriuje. ir (arba) tęstinis mokymas, visada būtina peržiūrėti konkrečius konkretaus viešojo darbo banko, į kurį norime kreiptis, vertinimo reikalavimus.

Apie Mokyklą

Klausimai