Keystone logo
Euroinnova International Online Education Mitybos natūropatijos magistras
Euroinnova International Online Education

Mitybos natūropatijos magistras

Atarfe, Ispanija

760 Hours

Ispanų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 380 / per course

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Dalyvaukite mūsų kursuose ir įgysite reikiamų įgūdžių bei žinių, kurios leis jums tapti mitybos natūropatijos, dietologijos ir herbodietikos specialistu, taip mokydami jus, kad galėtumėte profesionaliai tobulėti šiame sektoriuje, kaip kvalifikuotas specialistas.

Mitybos natūropatijos magistras

Maistas yra esminis mūsų kasdienio gyvenimo aspektas, nes jis mus veikia įvairiais būdais, tokiais kaip fizinis vystymasis, sveikata, našumas ir produktyvumas. Be daugybės privalumų psichikos lygmeniu, tai suteikia.

Šiuo metu Vakarų šalyse yra tam tikrų sveikatos problemų dėl maistinių medžiagų trūkumo, tačiau daugumoje ligų jos atsiranda dėl kitų pertekliaus: kalorijų pertekliaus, sočiųjų riebalų ir cholesterolio, baltymų, cukraus ir druskos.

Ką galiu išmokti su mitybos natūropatijos magistru?

Su šiuo mitybos natūropatijos meistru jūs profesionaliai susipažinsite su staltiesės technika ir metodais, taip pat užkirsite kelią ligų ar pertekliaus trūkumui.

Šis mokymas jus apmokys profesionaliu lygiu iš natūristo perspektyvos, galėsite žinoti kiekvieną tinkamą gydymą, atsižvelgdami į kiekvieno asmens poreikius. Taip pat galėsite žinoti konkrečias žinias apie skirtingus mitybos poreikius ir energijos poreikius. Taip pat galėsite žinoti ir nustatyti galimą riziką, nesvarbu, ar tai trūkumai, ar priešingai, perteklius. Apibendrinant galima pasakyti, kad pasibaigus naujoviškam mitybos natūropatijos meistrui, galėsite sukurti konkrečias sveikas ir subalansuotas dietas pagal poreikius.

Kokios yra mitybos natūropatijos meistro profesinės galimybės?

 • Privati natūropatijos konsultacija.
 • Žolininkystės centrai arba žolininkai.
 • Vaistinės ir parafarmacijos.
 • Grožio ir estetikos centrai.
 • SPA ir SPA.
 • Dietos konsultavimo centrai.
 • Sporto salės ir viešbučiai.
 • Natūralūs sveikatos centrai.

Kam skirta natūropatija?

Natūropatija siekia, kad kiekvieno žmogaus organizmas galėtų rasti savigydos būdą dėl įvairių natūralių priemonių, kurios tam naudojamos, galima sakyti, kad naudojant natūropatiją siekiama lavinti organizmą taip, kad jis būtų pajėgus ir gali pašalinti tai, kas tave skaudina. Homeostazė arba savireguliacija yra būsena, kuri siekia rasti kūną per natūralią mediciną, kad būtų savigydos metodas, natūropatijoje suprantama, kad prasta sveikata.

Natūropatijos funkcijos:

 • Masažai
 • Hidroterapija, pavyzdžiui, kraujotakai pagerinti.
 • Išmokykite pacientą pratimų ir atsipalaidavimo metodų.
 • Vaistažolių vaistas.

Su novatorišku meistru jūs galite sužinoti viską apie alternatyviąją mediciną per didaktinius skyrius. Pavyzdžiui, 1 didaktinio skyriaus metu galėsite įsigilinti į mitybos natūropatijos sampratą. Kita vertus, 2 modulyje galite trumpai supažindinti su elgesio sutrikimais, valgymo elgesiu, taip pat homeopatija ir vaistažolėmis. Be to, 3 modulyje vaistinių augalų ekspertai galės profesionaliau sužinoti viską apie homeopatiją ir įvairius vertinimo testus per kompozicijų lentelę, kuri naudojama rekomenduojamoms maisto produktų etiketėse. Nepraleiskite šios progos ir užsiregistruokite pas mus.

Lauksime jūsų!

Bendrosios charakteristikos

Mitybos natūropatijos magistro laipsnio profesinių galimybių santrauka:

Šis profesionalus dietologijos ir mitybos + natūropatijos paketas: mitybos natūropatijos magistras (patvirtintas) siūlo jums specializuotą mokymą šiuo klausimu. Natūrali medicina, natūropatija, yra pseudomokslas, apimantis daugybę praktikų ar terapijų, kurių tikslas yra prevencinis ar gydomasis, naudojant iš gamtos gautus elementus, kurių apdorojimo lygis yra žemas arba jo nėra. Jis naudojamas bet kokiai alternatyviai ar papildomai medicinai, kurioje naudojamos tradicinės ar ne pramoninės priemonės, pavyzdžiui, vaistiniai augalai. Šis mitybos natūropato magistras siūlo reikiamus mokymus, kad būtų mitybos natūropatijos technikas. Jei ieškote kursų ir meistrų, kurie specializuotųsi dietologijoje ekologiško ir natūralaus maisto požiūriu, negalite praleisti šios galimybės. Įgiję šį magistro laipsnį, galėsite papildyti ir atnaujinti savo žinias apie alternatyviąją mediciną ir mitybos koučingą, besispecializuojantį dietos ir herbodietikos srityse, alternatyviose terapijose ir kt. Be to, gausite akredituotą universitetinį viešojo administravimo egzaminų ir darbo tarybų laipsnį, galiojantį visoje šalyje. Nelaukite ilgiau, susisiekite su mumis ir gaukite išsamią informaciją be jokių įsipareigojimų.

Mitybos natūropatijos meistro tikslai:

Šis mitybos natūropatijos magistro laipsnis siūlo alternatyvios terapijos ir alternatyvios medicinos specialistams tinkamas žinias, kad galėtų specializuotis vienoje iš disciplinų, kurių paklausa šiandien yra didžiausia - dietologijos. Per šiuos kursus studentai galės atlikti mitybos koučingo funkcijas ir patarti savo pacientams mitybos klausimais. Šiuo tikslu yra nustatyti šie tikslai:

 • Didinti supratimą apie prevencinį pobūdį, kurį optimali mityba turi sveikatai.
 • Protingai žinokite kūno energijos ir mitybos poreikius.
 • Ištirkite įvairių maistinių medžiagų mitybos aspektus, šaltinius ir rekomenduojamą suvartojimą.
 • Apibrėžkite mitybos poreikius įvairiais gyvenimo etapais, fiziologinėmis būsenomis ir dažniausiai pasitaikančiomis ligomis, kurių mitybos intervencija gali pagerinti diagnozę.
 • Pateikite mitybos ugdymo, kaip sveikos mitybos įpročių generatoriaus, svarbą.
 • Pasiūlykite reikiamų žinių, kad galėtumėte dalyvauti planuojant subalansuotus meniu, susijusius su bendruomenių energijos ir mitybos suvartojimu.
 • Pasiūlykite požiūrį į pagrindines dietos ir mitybos sąvokas, taikomas žmonių, kurie aukštesnį ar žemesnį lygį vykdo tam tikrą sportinę veiklą, mitybai.
 • Pateikite baltymų, lipidų, angliavandenių, mineralų ir vitaminų mitybos aspektus.
 • Žinokite specifinius sportuojančių žmonių mitybos poreikius.
 • Suteikite reikiamų žinių, kad sudarytumėte tinkamą mitybos planą žmonėms, kurie profesionaliai ar paprastai užsiima sportine veikla, arba kaip priemonė išlaikyti savo formą.
 • Tinkamai suskirstykite maisto produktus ir maistines medžiagas.
 • Apibūdinkite virškinimo procesą.
 • Įvertinkite individualius mitybos poreikius.
 • Nustatykite koučingo sampratą ir jos naudą.
 • Užkirsti kelią galimai rizikai, susijusiai su koučingo procesu.
 • Suplanuokite koučingo procesą.
 • Atpažinkite asmenį ir interpretuokite požymius, leidžiančius nustatyti diagnozę.
 • Žinojimas, kaip taikyti bet kurią terapiją ar gydymo būdų derinį, yra tinkamiausias kiekvienu atveju, atsižvelgiant į konkrečias kiekvieno paciento aplinkybes.
 • Vadovaukite ir patarkite tiems, kuriems reikia jų paslaugų, užtikrintai atsakydami į bet kokias abejones.

Profesinės galimybės įgyti mitybos natūropatijos magistro laipsnį:

Šio magistro laipsnio dėka studentai galės dirbti dietologu dietologu savo konsultacijoje ir (arba) patarėju mitybos klausimais - mitybos treneriu, siūlančiu patarimus dėl maisto, dietos ir herbodietikos. Galite atidaryti savo žolininką ar parafarmaciją arba kurti karjerą dirbdami kitiems: vaistinėse, klinikose, fitoterapijoje, žolininkuose, natūropatinėse konsultacijose, SPA, sporto centruose, estetikos centruose ir sveikatos centruose.

Kam mitybos natūropatijos meistras jus paruošia:

Šis profesionalus dietologijos ir mitybos + natūropatijos paketas: mitybos natūropatijos magistras (patvirtintas) paruošia jus mokytis natūropatijos, žinant įvairią žmogaus anatomiją ir fiziologiją iš praktinio pritaikymo; artėja prie homeopatijos ir vaistažolių pasaulio; supažindinti su įvairiais vaistiniais augalais ir pasiūlyti dietos ir mitybos mokymus: dietos terapiją, taip pat išmoksite bandyti ištaisyti vidinį disbalansą, kuris skatina pacientų ligas. Taip pat NEMOKAMAI prisiregistruokite kaip natūralus gydytojas APENB.

Kas yra mitybos natūropatijos meistras, kurio tikslas:

Šis profesionalus dietos ir mitybos + natūropatijos paketas: mitybos natūropatijos magistras (patvirtintas) skirtas vaistininkams, slaugytojams, farmacijos ir slaugos padėjėjams / kineziterapeutams / natūropatams ar bet kuriam kitam sveikatos ar ne sveikatos asmeniui, norinčiam treniruotis ir gauti PAKETĄ universitetinių laipsnių. Apskritai jis skirtas visiems tiems, kurie nori papildyti ar plėsti savo žinias apie alternatyvią terapiją ir alternatyviąją mediciną, kurios specializacija yra maistas, herbodietika ir dietologija, ir įgyti patvirtintą universitetinį išsilavinimą viešųjų egzaminų ir darbo pasiūlymų srityje.

Oficialus mokymo pobūdis:

Šis mokymas nėra įtrauktas į oficialiai reglamentuojamą mokymą (ankstyvojo ugdymo, pradinio ugdymo, vidurinio ugdymo, oficialaus profesinio mokymo programos, bakalaureato, universiteto laipsnio, oficialaus universiteto magistro ir daktaro laipsnio). Todėl tai yra papildomas ir (arba) specialus mokymas, kurio tikslas - įgyti tam tikrų profesinio pobūdžio įgūdžių, gebėjimų ar gabumų, kurie gali būti vertinami kaip nuopelnas darbo tarybose ir (arba) konkursiniuose egzaminuose, visada mokymo skyriuje. ir (arba) tęstinis mokymas, visada būtina peržiūrėti konkrečius konkretaus viešojo darbo banko, į kurį norime kreiptis, vertinimo reikalavimus.

Apie Mokyklą

Klausimai