Keystone logo

ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

A logo

Įvadas

ETH Ciurichas

Laisvė ir asmeninė atsakomybė, verslumo dvasia ir atvirumas: ETH Ciurichas stovi ant tikrų Šveicarijos vertybių pamato.

Mūsų mokslo ir technologijų universitetas datuojamas 1855 m., Kai šiuolaikinės Šveicarijos įkūrėjai sukūrė jį kaip naujovių ir žinių centrą.

ETH Ciuriche studentai atranda idealią aplinką savarankiškam mąstymui, o tyrinėtojai - atmosferą, įkvepiančią aukščiausius rezultatus. Įsikūręs Europos širdyje, tačiau užmezgantis ryšius visame pasaulyje, ETH Ciurichas yra novatoriškas veiksmingas sprendimas šiandienos ir rytojaus pasauliniams iššūkiams.

Portretas

Laisvė ir asmeninė atsakomybė, verslumo dvasia ir atvirumas: ETH Ciurichas stovi ant tikrų Šveicarijos vertybių pamato. Mūsų mokslo ir technologijų universitetas datuojamas 1855 m., Kai šiuolaikinės Šveicarijos įkūrėjai sukūrė jį kaip naujovių ir žinių centrą. ETH Ciuriche studentai atranda idealią aplinką savarankiškam mąstymui, o tyrinėtojai - atmosferą, įkvepiančią aukščiausius rezultatus. Įsikūręs Europos širdyje, tačiau užmezgantis ryšius visame pasaulyje, ETH Ciurichas yra novatoriškas veiksmingas sprendimas šiandienos ir rytojaus pasauliniams iššūkiams.

Faktai ir skaičiai

  • 19 800 studentų, įskaitant 4000 doktorantų, iš daugiau nei 120 šalių
  • 500 profesorių
  • 355 atskyrimai nuo 1996 m
  • 21 Nobelio premijos laureatas, įskaitant Albertą Einšteiną ir Wolfgangą Pauli (1 laukų medalio laimėtojas, 2 Pritzkerio premijos laureatai)
  • 90 patentų paraiškų ir 200 išradimų ataskaitų kiekvienais metais
  • 1,8 mlrd. CHF, įskaitant 1,3 mlrd. CHF pagrindinį federalinės vyriausybės finansavimą
  • 9 vieta THE reitinge (2016 m.)
  • 8 vieta QS reitinge (2016 m.)
  • 19 vieta ARWU reitinge (2016 m.)

Pagrindinės dėmesio sritys

Norint susidoroti su pagrindiniais žmonijos iššūkiais, dažnai reikia derinti daugiadisciplinines grupių disciplinas arba daugiadisciplininį požiūrį. Štai kodėl ETH Ciurichas, be departamentų veiklos, sutelkia dėmesį į keletą pagrindinių sričių. Tyrime daugiausia dėmesio skiriama visuomenės poreikiams, nesvarbu, ar tai būtų vietos, nacionalinis ar pasaulinis lygmuo, ir taip vertingai prisideda prie politikos, ekonomikos ir visuomenės.

Pagrindinės ETH Ciuricho veiklos sritys yra šios:

Vaistas

Būdamas technikos ir mokslo universitetas, ETH Ciurichas dešimtmečius daug prisidėjo prie medicinos pažangos, atlikdamas fundamentinius tyrimus, kurdamas prognozavimo, diagnostikos ir terapijos technologijas, įkurdamas atskirtas įmones, rengdamas mokymo ir švietimo programas. infrastruktūrą.

Duomenys

ETH Ciuricho tyrėjai kuria naujus duomenų mokslo ir mašinų mokymosi metodus, kad užtikrintų ir įvertintų didžiulius duomenų kiekius.

Tvarumas

Maisto saugumas, energijos tiekimas ir klimato kaita, tvarus mūsų buveinių dizainas ir kruopštus gamtos išteklių valdymas yra vieni didžiausių pasaulinių iššūkių. ETH Ciurichas intensyviai studijavo šias temas dešimtmečius ir šiandien yra energetikos, mitybos ir aplinkos tyrimų lyderė.

Gamybos technologijos

Įmonės ekonominė sėkmė priklauso nuo jos gebėjimo kurti naujoviškus produktus ir užtikrinti ekonomišką gamybą. ETH Ciuricho tyrimai prisideda prie į ateitį orientuotų gamybos procesų ir gamybos technologijų kūrimo.

Kritinio mąstymo iniciatyva

ETH Ciurichas 2012 m. Pradėjo kritinio mąstymo iniciatyvą (CTETH), kurios tikslas - išmokyti ETH studentus mąstyti kritiškai ir savarankiškai. Ši iniciatyva leidžia universitetui, be specialisto patirties, suteikti kritinio mąstymo ir bendravimo bei vadovavimo įgūdžių.

Vietos

  • ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy Universitätstrasse 41 8092 Zürich Switzerland , , Zürich

Klausimai