Keystone logo
ESIEA Graduate Engineering School

ESIEA Graduate Engineering School

ESIEA Graduate Engineering School

Įvadas

ESIEA, absolventas inžinerijos mokyklos ir mokslinių tyrimų centras, studentų miesteliai Paryžiuje ir Laval (Prancūzija), specializuojasi skaitmeninių mokslus ir technologijas.

Ateik ir prisijunk prie naujų veidų skaitmeniniame pasaulyje ne ESIEA: vyrus ir moteris, kurie, rytoj, galės suprasti sudėtingas sistemas, suprojektuoti ir pastatyti naujus ir galvoti apie naujų panaudojimo galimybių bei kaip juos parduoti ... Įkurta 1958 metais, studentų miesteliai Paryžiuje ir Laval (Prancūzija), ESIEA traukiniai inžinieriai specializuojasi informacinių sistemų ir įterptinių sistemų, siekiant patenkinti augantį poreikį pažangių žinių skaitmeninėje ekonomikoje. Nuo medicina transportuoti, nepamirštant žiniasklaidos, finansų, energetikos, laisvalaikio ir švietimo ... skaitmeninis pasaulis yra visur.

ESIEA kviečia Jus susipažinti su įvairiomis jo teikiamas galimybes, planuoti savo ateities karjerą ir padaryti jį išsipildo. Prisijunkite nors jos sektorių!

 • Prisijungti inžinerijos mokyklą, kur studentai yra vertinami kaip individai, kur asmeniniai santykiai ir verslumas dalykas; kur jūs galite suteikti savo ambicijas, savo talentą ir savo potencialą nemokamą valią kuriant į prisitaikančios, kelių kvalifikacijos ir kūrybinio specialistas.
 • Taikyti savo žinias nuo 1 metų, dalyvaudami mokslo ir komandos formavimo projektai.
 • Pagalba išradinėti visuomenė per savo dalyvavimą mūsų laboratorijų mokslinių tyrimų projektus.
 • Ateik ir prisijunk prie komandinis atkakli smalsus entuziastai ", kurie mėgsta" mokytis dirbant bendruomenės "ir kurie dalijasi savo svajonę pirmaujančių inovacijų kur ji svarbiausia.

IT saugumo, virtualios realybės, įterptųjų sistemų, sveikatos, informacinės sistemos, Virtualizacija ir debesys skaičiavimo, bankinių informacinių sistemų, dideli duomenų, prijungti objektus, mobilieji programas ir daugelį kitų.

Pagrindiniai ekspertizės sritys: kreipėsi į saugumo, sveikatos ir virtualios realybės

ESIEA patirtis į IT saugumo srityje įgijo pripažinimo dėka savo "veiklos kriptologija ir virusologijos" (CVO) tyrimų laboratorijoje ir jos specialistų kursuose: Specializuota magistro (Mastère) Informacijos ir sistemų saugumas "(anglų ir prancūzų).

"Skaitmeninio Sąveika - Sveikata ir handicap" laboratorija atlieka novatoriškoje tyrimus negalios reabilitacijos ir savarankiškumo atkūrimo paramos srityse per Dėl technologinės kompetencijos sričių sąveiką virtualios ir papildytos realybės, robotika, bendrauti objektų, įterptųjų sistemų, ir tt

Kaip veikia tyrimai išmokų studentams?

Ji skatina novatoriškas ir up-to-data mokymo ir mokymosi.

Studentai gali dirbti su tyrėjų mokslo ir technologijų projektus arba pagal "mokslinių tyrimų ir inovacijų skatinimas" programą nuo 1 metų mokykloje.

Kai taikomas praktinių problemų sprendimas, tyrimas dalyvavimas gali kelti realią pridėtinę vertę ateities darbdaviais CV.

ESIEA yra susijusi su dviejų doktorantūros mokykloms ir jos universitetų partnerystes galima ESIEA absolventams studijuoti daktarų Prancūzijoje, ar užsienyje.

Žvilgsnis į skaitmeninės ekosistemos širdies mokykla

ESIEA yra aktyvus žaidėjas ekonominės plėtros tinklų ir bendradarbiauja su pirmaujančių įmonių IT srityje (CGI, ATOS, Sopra STERIA, CAPGEMINI ...) - valstybių Prancūzijos Tech ir Cap skaitmeninių ir Images & RESEAUX konkurencingumo ratą.

 • Partneris įvairiuose verslumo plėtros iniciatyvas: Laval Mayenne TECHNOPOLE, Ivry Miesto miesteliu ir Numa, židinio taškas Paryžiaus steigimui.
 • Steigėjas iš Laval Virtual ir sidabro Valley, novatoriškos verslo plėtros tinklo Paryžiaus rajone.

Studijuoja ESIEA pradedant dviejų metų po vidurinės mokyklos

3 metai: Eksploatacijos "praktika" Pirma - Skaitmeninis mokslo ir technologijų kursai įsisavinti pagrindus. Dėmesys praktinių ir laboratorinių darbų, išskyrus kelias oficialias paskaitas.

 • Įgyvendinimas 4 projektų vykdyti (mokslinį, techninį ir asmeninį tobulėjimą), ir parengti karjeros planą. Tarptautinis projektas.
 • Nuo 1 metai, studentai gali pasirinkti mokslinių tyrimų pagrindu arba verslumas pagrįstas požiūris dėka mūsų specialiu mokslinių tyrimų ir inovacijų ar verslumo Pradiniai iniciatyvas.

Metai 4: Specializuojasi srityje, - Pirmoji pagrindinė specializacija pasirinkimas: Informacinės sistemos ar įterptųjų sistemų srityje.

 • Įgyvendinimas komandinį pagrindu, novatoriškas mokslo ir technologijų projektas, kurį prižiūrėjo bendrovės ar tyrimų laboratorijoje - nuo 4 iki 5 mėn pramonė stažuotės metai 5: Karjeros perspektyvas - Ateities inžinieriai pasirinkti vieną pagrindinį ir du nepilnamečius (vieną techninę ir vienas valdymo), kad padidinti savo žinias šioje srityje, kurioje jie ketina pradėti.
 • Verslumas projektas.
 • Inžinerijos stažuotės, dvigubi laipsniai Prancūzijoje ir užsienio partnerių institucijų.
 • Alumni "bičiulių" sistema visiems naujų absolventų.

Specializacijos: 4 pilni aspirantūros specializacijos kelius (1 ir 2 kurso magistro lygio): IT ir sveikatos, IT saugumas, verslumo, mokslinių tyrimų ir inovacijų.

Absolventai ir specialistai dirbti ranka rankon su mokyklos kiekviename studentų patirties etape Alumni aktyviai dalyvauti mokyklos gyvenime instruktavimas individualius studentų, finansuojant stažuotes, pasirinkdami kandidatus, projektų priežiūrą, ar mokymo ... Vis daugiau ir daugiau specialistų prisijungia prie dėstytojų ir turi daug įvairių galimybių susitikti studentai: Pramonė forumą, Darbas praleidimas, 1 ir 2 metų inžineriniai projektai siūlomi klientų įmonėms ...

Vietos

 • Paris

  Paris/Ivry Campus 74 bis, avenue Maurice Thorez Ivry-sur-Seine, , Paris

 • Laval

  38 rue des Docteurs Calmette et Guérin 53000 Laval, 53000, Laval

Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai