Keystone logo
Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Įvadas

Mokykitės seniausioje ir didžiausioje slaugos mokykloje Portugalijoje

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra - ESEnfC

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra (ESEnfC) yra valstybinė aukštojo mokslo įstaiga ir nacionalinė bei tarptautinė nuoroda į slaugos disciplinos kūrimą ir patvirtinimą.

Didžiausia ir seniausia slaugos mokykla Portugalijoje, bendradarbiaujant su nacionalinėmis ir tarptautinėmis sveikatos ir aukštojo mokslo institucijomis, vykdo mokymus, orientuotus į naujus socialinius ir demografinius poreikius bei daugiakultūriškumą, atsižvelgiant į pasaulio darbo rinkos poreikius ir visą gyvenimą trunkantis mokymasis, pirmasis pritraukiantis slaugos studentus.

Tarptautiniu mastu pripažįstama ir ieškoma savo fakulteto kvalifikacijos, jos mokslinių tyrimų ir inovacijų, jos teikiamų sąlygų bibliotekose, modeliavimo centruose, absolventų ir antrosios pakopos studijų kokybės bei slaugos tyrimų srityje. Tai pirmoji slaugos mokykla Portugalijoje, kurioje dalyvauja akademinis, mokslinis, techninis ir kultūrinis studentų, dėstytojų ir ne profesorių mobilumas, užtikrinantis, kad daugiau nei 30% absolventų turi studijų laikotarpį užsienyje.

Visi absolventai turi galimybę dalyvauti pratęsimo projektuose bendruomenėje, mokslinių tyrimų projektuose, inovacijų ir verslumo projektuose, kaip institucijos, pripažintos Pasaulio sveikatos organizacijos, kaip jų bendradarbiavimo centro, dalimi.

ESEnfC mokomi specialistai yra socialiai pripažinti savo pasaulinio išsilavinimo meistriškumu, kuris prisideda prie kultūros, kuriai būdingas asmens dėmesys, pagarba jų kūrybiškumui, naujovėms, įsipareigojimui mokyklų projektui, darbo / studijų pasitenkinimas ir visose mokymo, inovacijų ir mokslinių tyrimų srityse.

Slaugos pasiūlymas

Profesinio švietimo ir mokymo srityje ESEnfC vykdo slaugos ir tęstinio slaugytojų mokymo kursus, remdamasis aukščiausiu lygiu, skatindamas žmogiškuosius, kultūrinius, mokslinius ir techninius mokymus, ir , profesinio mokymo kursus kitiems technikams ir sveikatos priežiūros specialistams jūsų srityje.

Būdama institucija, kuri skatina tik slaugos mokymą, turi daugiau nei 2000 slaugos studentų, turinčių daugiau nei 30 šalių, studentų.

Ji turi susitarimus su 120 universitetų daugiau nei 30 šalių, iš jų 26 - Brazilijoje. Tai leidžia dvigubą diplomą su Santa Catarina federaliniu universitetu.

Vietos

 • Coimbra

  Avenida Bissaya Barreto | Apartado 7001, , Coimbra

 • Coimbra

  Rua 5 de Outubro | Apartado 7001, , Coimbra

  • Coimbra

   Rua Dr. José Alberto Reis | 3000 – 232, , Coimbra

   Klausimai