Keystone logo
© Duke University
Duke University

Duke University

Duke University

Įvadas

Djuko universitetas siūlo tęstinių studijų programas, skirtas įtraukti asmenis, organizacijas ir bendruomenes į pamatines ir transformuojančias mokymosi patirtis. Duke'o tikslas - visą gyvenimą praturtinti savo išsilavinimą, šalinti darbo jėgos spragas ir tapti partneriu, kurį renkasi besimokantieji visą gyvenimą visame pasaulyje.

Mes tarnaujame Djuko universitetui stengdamiesi sukurti studentų bendruomenę, kuri skatina augimą, bendradarbiavimą, kūrybiškumą, sąžiningumą ir įtraukties jausmą. Stengiamės atpažinti ir priimti studentus, pasižyminčius intelektualinėmis galiomis, meile mokymuisi, vaizduote ir atvirumu bei įsipareigojimu savo bendruomenei; ieškome studentų, kurie tobulina dalykus ir gerai elgiasi su kitais.

Kurdami savo bendruomenę, mes ypač siekiame, kad mokiniai gerbtų ir kolektyviai atstovautų įvairiems talentams, kilmei, gyvenimiškai patirčiai ir požiūriams. Tikime, kad įvairi bendruomenė geriau paruošia studentus turiningai bakalauro studijų patirčiai ir prasmingam bei paveikiam gyvenimui. Kiekvieną pareiškėją vertinsime kaip asmenybę ir ypač atsižvelgsime į jų unikalių aplinkybių kontekstą bei galimybių ir išteklių skirtumus, su kuriais susiduria studentai, šeimos, mokyklos ir bendruomenės.

Esame įsipareigoję palaikyti ir skatinti Duke'o įsipareigojimą laikytis teisingumo principo. Bendrausime viduje ir išorėje sąžiningai ir aiškiai, o su kolegomis elgsimės pagarbiai, supratingai ir maloniai.

Priėmimai

How to Apply

Prašymai yra tvarkomi nuolat, todėl tėvai ir mokiniai raginami pateikti kuo anksčiau, kad būtų galima užsiregistruoti į pasirinktą programą. Taikyti nėra jokio mokesčio.

Taikymo instrukcijos:

Pasirinkite tinkamą programą, kuri jus domina:

 1. Vidurinės mokyklos gyvenamasis namas (uždarytas)
  • Vidurinės mokyklos vidurinės mokyklos gyvenamasis namas (uždarytas)
  • High School Online (uždaryta)
  • Tada spustelėkite mygtuką Taikyti dabar.
  • Prisijunkite arba susikurkite studento profilį.

Awards & Accreditations

Duke University is accredited by the Commission on Colleges of the Southern Association of Colleges and Schools to award baccalaureate, master's, doctorate, and professional degrees.

Vietos

 • Durham

  Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

 • Durham

  Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

Klausimai