Keystone logo
University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg Ortodontijos magistras
University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

Ortodontijos magistras

Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

4 Semesters

Anglų kalba, Vokiečių kalba

Ištęstinės

Request application deadline

12 Oct 2024

EUR 31 000

Sumaišytas

Įvadas

DTMD universiteto ortodontijos magistrantūros studijų programa sujungia pažangų akademinį ir klinikinį ortodontijos mokymą bei pacientų priežiūros patirtį (klinikinę ir neklinikinę) dvejų metų trukmės neakivaizdinėje antrosios pakopos studijų programoje. Trumpai tariant: įrodymais pagrįsta teorija ir kliniškai aktuali praktika ambicingiems specialistams universitetiniu lygmeniu.

Mūsų mokiniai turi visapusiškas ir įvairias mokymosi ir tobulėjimo galimybes, kurios atitinka tarptautinius standartus. Jūsų tęstinis mokymasis - tai DTMD universiteto širdžiai artimas reikalas. Tęstinio mokymosi studijos vyksta įvairiose tarptautinėse vietose dalyvaujant ir internetu. Moderne Didaktik ist für die DTMD University dabei ebenso selbstverständlich wie aktuelles Fachwissen. šiuolaikinė didaktika DTMD universitetui yra toks pat savaime suprantamas dalykas kaip ir aktualios specialisto žinios. Įgiję diplomą, jie turės žinių, įgūdžių ir patirties sėkmingai gydyti sudėtingiausius ortodontijos atvejus. Todėl DTMD dėstytojų komandą sudaro tik pripažinti ortodontijos specialistai, turintys didelę praktinę patirtį ir ilgametę dėstymo patirtį.

Be vaikų ir paauglių gydymo, kuris iki šiol daugiausia praktikuojamas ortodontijoje, suaugusiųjų gydymui skirta plati sritis. Bus išsamiai ir praktiškai mokoma ir mokoma naujų gydymo būdų ir metodų - nuo lygintuvų iki TAD, nuo tiesios vielos technikos ir biomechanikos iki skaitmeninio aparato projektavimo, nuo CMD iki ortognatinės chirurgijos. Dėl to ortodontija tampa visų amžiaus grupių gydymo metodu, o ortodontinės veiklos sritis apskritai ir specializuota kasdienė praktika tampa efektyvesnė ir gerokai išsiplečia. DTMD universitetui skaitmeninimas neprasideda ateityje. Ji jau seniai sėkmingai tapo kasdienio gyvenimo dalimi.

Studijų metu rašysite magistro darbą. Po baigiamojo darbo gynimo ir žodinio baigiamojo egzamino studentai gali naudoti tarptautiniu mastu pripažįstamą akademinį titulą "ortodontijos magistras". Visiškai: "Pagal 2020 m. gruodžio 10 d. AHPGS Freiburg i.Br. išduotą pažymėjimą "Ortodontijos magistro laipsnis" (MSc).

Tarptautiniu mastu pripažintas ortodontijos magistro laipsnis (MSc) suteikia galimybę visų specialybių odontologams siekti profesinės orientacijos šioje srityje. Jis nesuteikia teisės naudoti ortodontijos specialisto odontologo vardo ir (arba) titulo. Žinoma, programoje gali dalyvauti ir specialistai, norintys pagilinti savo žinias ir užsitikrinti jas akademiškai.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai