Keystone logo
University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

Įvadas

Bulgarijoje valstybės pripažįstamas Trakijos universitetas Stara Zagoroje nuo 2024 m. balandžio 3 d. visiškai prijungė DTMD universitetą kaip savo padalinį. Todėl DTMD universitetas yra Bulgarijos Trakijos universiteto, kurio nacionaliniais teisės aktais jis vadovaujasi, Liuksemburgo padalinys (filialas). Programos yra akredituotos Bulgarijoje ir Vokietijos AHPGS Freiburg i.Br., t. y. ne Didžiojoje Kunigaikštystėje.

Iš pradžių Trakų universitetas išdavė visus DTMD universiteto diplomus ir titulus, kurie nėra Liuksemburgo diplomai ar titulai. DTMD universitetas Liuksemburge dirba Trakijos universiteto vardu medicinos ir susijusių profesijų atstovų tęstinio mokymo (kvalifikacijos kėlimo) srityje, kuri buvo inicijuota Briugės-Kopenhagos proceso metu.

Nuo 2017 m. Liuksemburgo vyriausybė pripažino DIN/ISO sertifikuotą DTMD universitetą, kaip tarptautinį aukštos kvalifikacijos dėstytojų iš Europos universitetų ir universitetinių ligoninių, mokslinių institutų, akademinio mokymo praktikų ir tarptautinių specialistų draugijų tinklą, kaip "Organisme de formation professionelle", įsikūrusį Vilco pilyje. DTMD universiteto mokymo ir mokslinių tyrimų veikla yra akredituota visoje Europoje.

DTMD universiteto tikslas - siūlyti medicinos ir odontologijos podiplominio tęstinio mokymo programas, taip pat specialaus išsilavinimo ir mokymo sertifikatus visoms medicinos palydovų profesijoms. Studentai tiesiogiai dalyvauja DTMD universiteto mokslinių tyrimų veikloje, rengdami empirinius ir klinikinius kursinius darbus, magistro ir daktaro disertacijas.

DTMD universitetas yra įsipareigojęs laikytis griežtų ES Komisijos Briugės/Kopenhagos proceso skaidrumo ir perimamumo reikalavimų Europos kvalifikacijų sąrangos (EKS) 6 (bakalauro), 7 (magistro) ir 8 (daktaro) lygmenyse.

DTMD universitetui vadovauja direktorių valdyba, kurią sudaro prof. Reuteris (prezidentas) ir prof. Rößleris (dekanas). Reuteris yra atsakingas už strategiją ir administravimą. Prof. Rößleris atsakingas už dėstymą ir mokslinius tyrimus.

2024 m. balandžio 3 d. "DTMD Medicinos ir odontologijos skaitmeninių technologijų universitetas", sutrumpintai "DTMD universitetas", tapo Trakijos universiteto Stara Zagoroje (Bulgarija) dalimi ir įgijo minėtą pilną pavadinimą. Trakijos universitetas yra visiškai valstybinis universitetas, kurio pagrindinė veikla - medicina. Sprendimas prijungti DTMD universitetą prie Trakijos universiteto reiškia, kad Trakijos universitetas savo DTMD universitetą valdo kaip Liuksemburgo padalinį (filialą) ir visus laipsnius bei titulus išduoda originaliai. Bulgarijos mieste Stara Zagora taip pat įsikurs su DTMD universitetu susiję institutai.

Nepriklausomai nuo to, DTMD universitetas ateityje taps ir kitų tarptautiniu mastu pripažintų universitetų filialu. DTMD universitetas užtikrina, kad šie universitetai būtų visiškai priskirti Vokietijos švietimo ir kultūros ministrų konferencijos H+ kategorijos "kabinai" (KMK sąrašai).

Why study at University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

DTMD universitetas remiasi tarptautiniu aukštos kvalifikacijos dėstytojų tinklu, kad užtikrintų optimalią akademinę sėkmę. Tai išimtinai iš Europos universitetų ir universitetinių ligoninių, mokslinių institutų, akademinės mokymo praktikos ir tarptautinių specialistų draugijų.

Our lecturers are also active in academic teaching and research as well as in medical practice, which enables us to ensure that our teaching is very practice-oriented.

Vietos

  • Wiltz

    (DTMD Luxembourg) Château de Wiltz L-9516 Wiltz, 9516, Wiltz

Klausimai