Keystone logo
Dr. Ignacio Chavez National Institute of   Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez) Kardiologija
Dr. Ignacio Chavez National Institute of Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Kardiologija

Mexico City, Meksika

Request duration

Ispanų kalba

Request pace

Request application deadline

Jul 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kardiologijos mokymo programa buvo sudaryta teoriniais aspektais (500 valandų per trejus metus) ir praktiniais veiklos aspektais (tiesioginė pacientų priežiūra prižiūrint paties instituto specialistams), taikant teorinio ir praktinio vertinimo sistemą. .

Įgyti specializuotą mokymą 21 institute ugdomoje disciplinoje: kardiologija, vaikų kardiologija, širdies chirurgija, širdies ir kraujagyslių anestezija, elektrofiziologija, intervencinė kardiologija, branduolinė kardiologija, echokardiografija, intensyvi kardiologijos terapija, vaikų širdies chirurgija, geriatrinė kardiologija, vaikų ir vaikų chirurgija Kardiopulmoninė fiziologija, inkstų transplantacija, reumatologija, širdies reabilitacija, vaikų intervencinė kardiologija, branduolinis magnetinis rezonansas ir širdies ir kraujagyslių angiotomografija.

Taip šalis yra aprūpinta aukšto lygio specialistais, kurie atlieka efektyvų ir humanitarinį darbą pagal savo profesiją, kad galėtų atlikti socialinę ir profesinę funkciją pagal mūsų teritorijos poreikius.

Nuo 1999 m. Balandžio 1 d. Prasidėjus krypčiai, kuriai pirmininkavo dr. Fause Attie, buvo įgyvendinti esminiai pokyčiai Nacionalinio kardiologijos instituto „Ignacio Chávez“ mokymo sistemoje, siekiant pritaikyti mokymo sistemas instituto laikui. gyvenančių, ir taip pasivyti pokyčius, kurie pastaraisiais metais svaiginančiai išgyveno mediciną. Nuo pat generalinio direktoriaus Marco A. Martínez Ríos valdymo pradžios šie procesai buvo palaikomi ir tobulinami, kad žmogiškųjų išteklių mokymo procesas būtų nuolat atnaujinamas.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • PhD in Cardiovascular Science
    • Prague, Čekija
  • Širdies ir kraujagyslių biologijos magistro laipsnis
    • Edinburgh, Jungtinė Karalystė
  • Širdies ir kraujagyslių mokslų daktaro laipsnis
    • Prague, Čekija