Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Įvadas

Bostono universiteto medicinos mokyklos (BUSM) aukštojo medicinos mokslų skyrius (GMS) yra pripažintas lyderis biomedicinos mokslų moksliniuose tyrimuose ir aukštąjį išsilavinimą. Mūsų daugiau kaip 900 studentų gali pasirinkti iš 33 studijų sričių, tarpdisciplinines programas galima rasti daugelyje sričių. Studentai gali tęsti doktorantūros studijas. arba MD / Ph.D. laipsniai 15 skirtingų skyrių ir programų. Magistro laipsnius gali būti įgyjama daugelyje šių sričių, taip pat medicinos mokslų, psichinės sveikatos konsultavimo ir elgesio medicinos, klinikinių tyrimų ir kitų mokslo ir sveikatos priežiūros paslaugų srityse. Sertifikatai taip pat yra prieinami keliose studijų srityse.

59782_WelcomeGMSbanner.jpg

GMS yra istoriniame Bostono pietiniame gale, įsikūrusiame moderniojo miesto akademinio sveikatos centro, Bostono universiteto medicinos centro (BUMC) centre , kuris apima Bostono universiteto medicinos mokyklą , Bostono universiteto visuomenės sveikatos mokyklą ir Bostono universitetą Henriką M. Goldmano dantų medicinos mokykla . Universitete taip pat yra Bostono medicinos centras , viena iš Bostono pirmaujančių mokymo ligoninių ir pagrindinė mokymo įstaiga "BUSM". Kartu šios institucijos pasižymi pasaulinio lygio fakultetu, kuriame daugelis bendradarbiauja tarp klinikinių ir fundamentinių mokslų tyrėjų. Tai suteikia studentams unikalią galimybę dalyvauti transliuotuose ir tarpdisciplininiuose tyrimuose, kuriuose naudojamos naujausios pagrindinės priemonės (pvz., Vaizdavimas, srauto citometrija, proteomika ir genų ekspresijos analizė). Apsilankykite mūsų Studentų gyvenimo puslapyje, jei norite sužinoti daugiau apie gyvenimą miestelyje ir Bostone.

Istorija

Bostono universiteto medicinos mokykla turi turtingą istoriją nuo 1848 m., Kai ji prasidėjo kaip "New England Female Medical College". Pažymėtina, kad tai buvo pirmoji institucija pasaulyje, siūlančia moterims medicininį išsilavinimą, taip pat baigti pirmąją juodos moters gydytoją. 1873 m. Medicinos koledžas susijungė su Bostono universitetu, tapdamas pirmuoju tautos bendrojo lavinimo medicinos mokykla.

"BUSM" šiuo metu gyvena beveik 1600 absolventų ir medicinos studentų, kurie nusprendė siekti aukštesnių laipsnių institucijoje, kuri siekia pažangos rengiant ateities mokslininkus, gydytojus ir biomedicinos pedagogus vadovaudamiesi instituciniais mokymosi tikslais BU CARES .

Vietos

  • Boston

    72 East Concord Street L-315, 02118, Boston

Klausimai