Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Įvadas

Apie partnerystę: DHGE ir Webster universitetas

DHGE ir Webster universitetas bendradarbiauja siūlydami kreditų ir nemokių programų sveikatos priežiūros srityje. Šis poravimas sujungia „Webster“ pasaulinį kompetenciją dėstyti su pagrindinėmis DHGE pramonės įžvalgomis, kad sveikatos priežiūros srityje dirbantiems asmenims būtų suteiktos dinamiškos ir svarbios galimybės.

Webster University logo
/ Dignity Health Global Education

Apie Websterio universitetą

Websterio universitetą sudaro į veiksmus orientuotas pasaulinis dėstytojų, personalo, studentų ir absolventų tinklas, užmezgantis ryškius ryšius tarpusavyje ir su savo bendruomenėmis visame pasaulyje. Įkurtas 1915 m. Sent Luise, Misūrio valstijoje, „Webster“ yra privatus ne pelno siekiantis universitetas, kurio studentai studijuoja universiteto miestuose Šiaurės Amerikoje, Europoje, Azijoje ir Afrikoje. Universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti aukštos kokybės mokymosi patirtį, kuri paverčia studentus globaliu pilietiškumu ir asmenine kompetencija.

Tokios publikacijos kaip „US News“ ir „World Report“ pripažino Websterio universitetą kaip vieną geriausių universitetų Vidurio Vakaruose. Websterį taip pat cituoja tokie leidiniai, kaip „Diverse Issues in Higher Education“, už savo pasišventimą siūlyti švietimo galimybes įvairialypei studentų grupei.

Universitetas buvo vienas iš pirmųjų šalyje, kuris pasiūlė internetines programas, ir šiandien siūlo tvirtą bakalauro ir magistro programų katalogą, kurį galima užpildyti internetu. Websteris taip pat yra vienas iš pirmųjų universitetų, siūlančių mokymo galimybes aktyviam kariškiams, karinėse bazėse valdant palydovinius miestelius.

138614_dhgelogo.jpg

Apie DHGE

„Dignity Health Global Education“ (DHGE) yra pirmaujanti sveikatos priežiūros darbuotojų plėtojimo įmonė. Skirtas teikti pritaikytas švietimo galimybes ir į studentą orientuotą patirtį, DHGE kuria internetines programas ir darbo jėgos plėtros sprendimus kartu su pramone. Jie pasiekia šį tikslą bendradarbiaudami su aukščiausio lygio akademinėmis institucijomis ir mąstančiais specialistais.

Programos

  • RN to BSN - registruota slaugos mokslų bakalauro kvalifikacija

Vietos

  • Webster Groves

    Webster Groves, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai