Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Įvadas

Apie partnerystę: DHGE ir Eller Executive Education

„DHGE“ ir „Eller Executive Education“ bendradarbiavo siūlydami švietimo galimybes, apimančias įvairias temas, turinčias įtakos sveikatos priežiūros sričiai, tokias kaip kaimo sveikatos priežiūros valdymas, derybos ir sprendimų priėmimas, moterys verslo lyderystėje ir vadovų padėjėjų ugdymas.

138619_Eller_Executive_Edu_PRIMARY.png

Apie „Eller“ vadovų išsilavinimą

„Eller Executive Education“ aistringai žlugdo tradicinį vadovų išsilavinimą. Tyrinėdami naujausius lyderystės ugdymo mokslus, šiuolaikinę verslo vadybos teoriją ir šiuolaikinį mokymosi dizainą, jie padeda organizacijoms daugiau nei 93 pasaulio vietose atrasti naujų būdų vadovauti, valdyti ir diegti naujoves. „Eller Executive Education“ yra sparčiausiai progresuojantis vykdomojo švietimo paslaugų teikėjas ir užima 5 vietą JAV ir 15 reitingą pasaulyje pagal „Customized Executive Education“ „Financial Times“ vadovų švietimo reitingą 2019 m.

Kaip Arizonos universiteto Ellero vadybos koledžo ne laipsnio lyderystės ugdymo šaka, „Eller Executive Education“ yra sujungta su pirmaujančiomis institucijomis, tarptautiniu mastu pripažintomis novatoriškų tyrimų srityje, siūlančiomis novatorišką mokymo programą, dirbant su garsiais fakultetais, jų socialine atsakomybe ir savo kompetencija valdymo informacinėse sistemose ir verslumas.

DHGE logo
/ DHGE

Apie DHGE

„Dignity Health Global Education“ (DHGE) yra pirmaujanti sveikatos priežiūros darbuotojų plėtojimo įmonė. Skirtas teikti pritaikytas švietimo galimybes ir į studentą orientuotą patirtį, DHGE kuria internetines programas ir darbo jėgos plėtros sprendimus kartu su pramone. Jie pasiekia šį tikslą bendradarbiaudami su aukščiausio lygio akademinėmis institucijomis ir mąstančiais specialistais.

Programos

  • Verslo lyderių moterų pažymėjimas
  • Sveikatos priežiūros mini-MBA

Vietos

  • Tucson

    Tucson, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai