Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Įvadas

Apie partnerystę: DHGE ir DePaul universitetas

„Dignity Health Global Education“ ir DePaul universiteto partnerystė sujungia vienos iš didžiausių pelno nesiekiančių sveikatos priežiūros sistemų JAV patirtį per vieną iš DHGE patronuojančių bendrovių ir didžiausią JAV katalikišką universitetą, turintį 120 ir daugiau metų. švietimo patirtis.

DePaul University logo
/ photo courtesy of DHGE

Apie DePaul universitetą

„DePaul“ yra didžiausias katalikiškas universitetas JAV ir didžiausias privatus ne pelno siekiantis universitetas Vidurio Vakaruose. Joje studijuoja daugiau nei 22 000 studentų ir apie 300 akademinių bei profesinių programų. 1898 m. Čikagoje įkurtas „DePaul“ ir toliau stiprina tai, kas daro jį išskirtiniu: gerbiami akademikai, realaus pasaulio žinios ir atsidavimas socialinei atsakomybei, viską informuojant apie vietą, kurią jis vadina namais - miestą ir daugiakultūrį Čikagos miestą. Išskirtinė universiteto misija sukuria tvirtą visa apimančio laisvųjų menų švietimo, religinio pliuralizmo ir socialinio teisingumo pagrindą - atsakomybę, kuri išlieka šiandieniniame universiteto gyvenime.

138240_dhgelogo2.png

Apie DHGE

„Dignity Health Global Education“ (DHGE) yra pirmaujanti sveikatos priežiūros darbuotojų plėtojimo įmonė. Paskirtos suteikti pritaikytas švietimo galimybes ir į studentą orientuotą patirtį, jie kuria internetines programas ir darbo jėgos plėtros sprendimus kartu su pramone. Jie pasiekia šį tikslą bendradarbiaudami su aukščiausio lygio akademinėmis institucijomis ir mąstančiais specialistais.

Programos

  • Sveikatos teisės ir atitikties pažymėjimas
  • RN į MS slaugos srityje - šeimos slaugytojas (BS įrašas)

Vietos

  • Chicago

    Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai