Keystone logo
Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Įvadas

Apie DHGE + Amerikos universiteto partnerystę

DHGE ir Amerikos universiteto profesinių ir ištęstinių studijų mokykla (SPExS) bendradarbiauja teikdamos pažangiausias švietimo programas sveikatos priežiūros specialistams projektų valdymo, administravimo ir informacinių technologijų srityse.

138241_American_University_Washington_DC_logo_logotype.png

Apie Amerikos universitetą

Amerikos universitetas yra privati įstaiga, įkurta 1893 m. Profesinių ir ištęstinių studijų mokykla (SPExS) suteikia praktinių žinių ir realaus pasaulio įgūdžių besimokantiesiems kiekviename jų švietimo ir karjeros etape. Jų išsamus, patirtinis požiūris suteikia pritaikytas galimybes, palengvinančias studentų gyvenimą ir bendruomenes. Pasinaudodami unikaliais Vašingtono atributika, jie formuoja rytojaus darbo jėgą per novatorišką mokymą, griežtai taikomas stipendijas, kūrybines partnerystes ir praktinę darbo patirtį.

DHGE logo

Apie DHGE

„Dignity Health Global Education“ (DHGE) yra pirmaujanti sveikatos priežiūros darbuotojų plėtojimo įmonė. Skirtas teikti pritaikytas švietimo galimybes ir į studentą orientuotą patirtį, DHGE kuria internetines programas ir darbo jėgos plėtros sprendimus kartu su pramone. Jie pasiekia šį tikslą bendradarbiaudami su aukščiausio lygio akademinėmis institucijomis ir mąstančiais specialistais.

Programos

Sveikatos priežiūros projektų valdymo pažymėjimas

Vietos

  • Washington

    4400 Massachusetts Ave NW, 20016, Washington

    Klausimai