Apie DHGE + Amerikos universiteto partnerystę
DHGE ir Amerikos universiteto profesinių ir ištęstinių studijų mokykla (SPExS) bendradarbiauja teikdamos pažangiausias švietimo programas sveikatos priežiūros specialistams projektų valdymo, administravimo ir informacinių technologijų srityse.

Apie Amerikos universitetą
Amerikos universitetas yra privati įstaiga, įkurta 1893 m. Profesinių ir ištęstinių studijų mokykla (SPExS) suteikia praktinių žinių ir realaus pasaulio įgūdžių besimokantiesiems kiekviename jų švietimo ir karjeros etape. Jų išsamus, patirtinis požiūris suteikia pritaikytas galimybes, palengvinančias studentų gyvenimą ir bendruomenes. Pasinaudodami unikaliais Vašingtono atributika, jie formuoja rytojaus darbo jėgą per novatorišką mokymą, griežtai taikomas stipendijas, kūrybines partnerystes ir praktinę darbo patirtį.

Apie DHGE
„Dignity Health Global Education“ (DHGE) yra pirmaujanti sveikatos priežiūros darbuotojų plėtojimo įmonė. Skirtas teikti pritaikytas švietimo galimybes ir į studentą orientuotą patirtį, DHGE kuria internetines programas ir darbo jėgos plėtros sprendimus kartu su pramone. Jie pasiekia šį tikslą bendradarbiaudami su aukščiausio lygio akademinėmis institucijomis ir mąstančiais specialistais.
Programos
Sveikatos priežiūros projektų valdymo pažymėjimas