Keystone logo
DEI College

DEI College

DEI College

Įvadas

Apie DEI kolegija

DEI kolegija yra privati ​​kolegija, įsikūręs Thessaloniki, Graikija, skirta teikti mokymo paslaugas. DEI koledžas buvo įkurtas 1990 metais kaip fondo kolegijoje ir greitai tapo vienu iš Graikijos aukščiausios kokybės švietimo organizacijų, siūlanti platų spektrą aukštos kokybės pamatai, bakalauro ir magistro programas pagal akademinės priežiūros JK universitetuose.

DEI kolegija siekiama suteikti aukštojo mokslo galimybių ir kokybišką aplinką su studentais iš viso pasaulio. Ji įgyvendina šį siekį teikdami pamatų kursus, bakalauro ir magistro programas iš pasirinktų pasaulinės klasės universitetų. DEI kolegija nori išlaikyti savo regioninę poziciją pagal griežtą atranką personalo ir teikiant mokymo mažose grupėse, skatinant kritinį studentų sprendimą, taip pat savo intelektinę brandą ir nepriklausomą dvasią. Juo siekiama nuodugniai mokymo platų akademinių disciplinų, svariai prisidėjo prie studentų rengimo link globaliame pasaulyje karjerą, taip pat šiuolaikinėje visuomenėje.

DEI College yra Registracinė centras Londono Tarptautinių programų universiteto dėl toliau išvardytų laipsnių. Tai reiškia, kad nagrinėjamu Atsižvelgiant į Londono universiteto jis parodo įsipareigojimą plėtoti aukštus standartus dėl mokymo, parama studentams ir administracinius procesus.

Bakalauro Apskaita ir finansai Bakalauro Bankininkystė ir finansai Bakalauro Verslas ir vadyba Bakalauro plėtros ir ekonomika Ekonomika (BSc) Bakalauro Ekonomika ir finansai Bakalauro Informacinės sistemos ir valdymas Tarptautiniai santykiai (BSc) Bakalauro Politika ir tarptautiniai santykiai Diplomas už absolventų LLB

Be to, DEI siūlo mokslą BA anglų kalba. DEI koledžas bendradarbiauja su Northampton universiteto, siūlo šias laipsnių:

BA (Hons) Verslo studijos BSC (Hons) Kompiuterija LAB (su pagyrimu) bakalauro Įstatymų BSC (Hons) psichologija BA (Hons) anglų BA (Hons) Tarptautinio turizmo vadyba (papildymo) LLM Tarptautinė komercinė teisė MBA Vykdomosios / MBA MA Socialinių inovacijų

Studijuoja DEI kolegija

DEI Kolegija yra įsikūręs Salonikų centre, modernia įranga, specialiai suprojektuoti siekiant padengti šiuolaikinio švietimo organizacijos poreikius.

Akademinis personalas susideda iš dėstytojų / auklėtojai, kurie atitinka griežčiausius akademinius kriterijus. Siūlomų DEI kolegijos franšizė programos vyksta visiškai Salonikuose pagal akademinės priežiūros pasirinktų pasaulinės klasės universitetų.

Centrinė studento studijų programą yra darbas individualiai. Padėti studentams atlikti efektyviausiai panaudoti savo laiko, o dėl programų, iš akademinio personalo narys bus skiriamas kiekvienam studentui veikti kaip jo / jos asmens globėjas.

Šio asmens globėjas muitai yra šie:

padėti studentams planą jo / jos pačių darbo programa ir nustatyti jo / jos realius tikslus; žinodama studento savo vystymosi stadijoje, atsižvelgiant į jo / jos specialiosios programos ir pažangą kiekvienas studentas turės padaryti; stebėti su studento jo / jos pažanga programos kalbant apie tikslų jie turi pačios nustatyti, sąrašą; aptarti kokį nors kitą asmeninį, administracinį ar finansinės problemos;

DEI kolegija, pripažindama pripažinimą ir standartus bendradarbiavimo universitetuose, siekia puoselėti savo paslaugų kokybę, teikti geriausią mokslinį nustatymą, taip pat europinio mąstymo. Tokiu būdu DEI kolegija pavyko uždirbti pasitikėjimą ir padėką tiek JK universitetų ir jo absolventų, likusi pirmoji kokybę ir patikimumą.

Studentai pasirenka studijuoti DEI, nes:

prestižinių laipsniai pagal populiarumą JK universitetuose; lanksčios pateikimo būdai (visą darbo dieną - darbo laiku); anglų kalba paramos klasių; Aukštos kvalifikacijos dėstytojai; kad studentas palaikymo paslaugos (apgyvendinimo, studentiško gyvenimo, konsultavimas); modernia įranga ir puikias karjeros perspektyvas - sąsajų su pramone

Vietos

  • Ethnikis Aminis 9 & Tsimiski 131, 54621, Thessaloniki

Klausimai