Keystone logo
Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Įvadas

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts yra švietimo kompetencijos centras, ugdantis naujos kartos mokytojus ir lyderius Rytų medicinoje. Koledžas yra žinomas dėl savo akademiškai griežtos ir pertvarkančios mokymo programos, paslaugos bendruomenei ir pavyzdingo vadovavimo Rytų medicinos švietimui.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts teikia kokybišką klasikinio meno ir kinų medicinos mokslo išsilavinimą. Baigę specialistai, teikiantys nepriklausomą ir bendradarbiaujančią pagalbą įvairiose aplinkose, praturtinantys savo bendruomenes daoistine medicina.

Daoistinių tradicijų administracija, dėstytojai ir darbuotojai palaiko principų rinkinį, kuriuo vadovaujamasi atliekant savo darbą, bendraujant tarpusavyje ir vykdant kolegijos misiją. Mes kruopščiai stengiamės įpinti savo pagrindinius principus į viską, kas vyksta daoistinėse tradicijose, kad teigiamai paveiktų tuos, kurie yra mūsų kolegijos bendruomenėje.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts tai Rytų medicinos (MAOM) magistrantūros programa, doktorantūros programa (DACM), o Akreditavimo komisija akredituoja kinų žolinių vaistų programos (CCHM) akupunktūros ir rytų medicinos sertifikatą (ACAOM). .

Vietos

  • Asheville

    Montford Avenue,382, 28801, Asheville

    Klausimai