Keystone logo
Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Įvadas

Istorija ir dabartinis dėmesys

Universiteto ir fakulteto istorija prasidėjo nuo to, kad 1906 m. Čekijos technikos universitete Prahoje buvo įsteigtas Žemės ūkio skyrius imperatoriaus Franco Josepho dekretu. Pirmuoju dekanu buvo paskirtas profesorius Stoklasa, tuo metu pirmaujantis žemės ūkio mokslų veikėjas.

Universitetas buvo įsteigtas kaip nepriklausoma institucija vyriausybės nutarimu 1952 m. Liepos 8 d. Agronomijos fakultetas, kaip buvo žinoma tuo metu, buvo vienas iš trijų šio naujojo universiteto fakultetų. Nuo to laiko fakultetas buvo pagrindinis ekspertų švietimo ir rengimo centras, daugiausia žemės ūkio įmonėms, moksliniams tyrimams ir valstybės administracijoms.

33348_1.JPG

Visai neseniai fakultetas išplėtė savo veiklą ir 2005 m. Pakeitė pavadinimą į Agrobiologijos, maisto ir gamtos išteklių fakultetą (FAFNR). Šis pavadinimo pakeitimas apibūdina perėjimą nuo visų pirma žemės ūkio švietimo ir mokslinių tyrimų prie platesnio dėmesio, apimančio naujai kylančius gamtos išteklių valdymo ir maisto kokybės klausimus.

Šiandien Agrobiologijos, maisto ir gamtos išteklių fakultetas yra moderni ir gerbiama švietimo ir mokslo institucija, kurioje telpa daugiau nei 4000 studentų ir 300 darbuotojų, užimanti tvirtas pozicijas šalyje ir užsienyje.

Fakulteto absolventai dirba žemės ūkio, sodininkystės, gyvulininkystės, augalų apsaugos, žemės ūkio produktų kokybės, žemės ūkio verslo, gamtos išteklių valdymo, atliekų tvarkymo, kraštovaizdžio architektūros, kaimo plėtros ir kitose šalies ekonomikai svarbiose srityse. Mūsų absolventai randa darbą ne tik kaip vadovai, bet gali dirbti valstybės administravimo, mokslo ir aukštojo mokslo institucijose arba kaip privatūs verslininkai.

33349_w.JPG

Kas mes esame

FAFNR, turinti beveik 4000 studentų ir 300 darbuotojų, yra antras pagal dydį Čekijos gyvybės mokslų universiteto (CULS) fakultetas ir didžiausias fakultetas, turintis panašų dėmesį Čekijoje, pripažintas ir gerbiamas tiek šalyje, tiek užsienyje. Mūsų pastatai yra gerai aprūpinti modernia įranga ir dėl aukšto nuolatinio techninio ir asmeninio tobulėjimo fakultetas klestėjo per savo 110 metų tradiciją teikti švietimą ir mokslinius tyrimus žemės ūkio, maisto ir gamtos išteklių srityje.

Ką mes siūlome

Mes teikiame aukštos kokybės išsilavinimą įvairiose bakalauro, magistro ir doktorantūros programose. Siūloma daugybė studijų programų, kuriose daugiausia dėmesio skiriama žemės ūkio ir sodininkystės gamybai, sodo ir kraštovaizdžio architektūrai, gyvūnų kompanionų veisimui, tausiam gamtos išteklių naudojimui, maistui ir žmonių mitybai bei daugeliui kitų. Mes atliekame išsamius tyrimus, kurie yra išankstinė mūsų studijų programų akreditacijos sąlyga ir leidžia aukšto lygio praktinius mokymus, aktyviai dalyvaujant studentams. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su pirmaujančiais pramonės gamintojais ir paslaugų teikėjais, kur įgyvendiname taikomųjų tyrimų rezultatus ir mūsų absolventai gali susirasti darbą.

Mūsų ilgalaikė strategija

Mūsų tikslas yra pasiekti kompetenciją ir platų pripažinimą mūsų specializacijų srityse. Todėl daug investuojame į techninę infrastruktūrą. Mes pasisakome už nuolatinį tobulėjimą savo darbuotojų mokslinėje ir pedagoginėje kvalifikacijoje ir remiame aukštos kokybės darbo rezultatus, palyginamus su tarptautiniais standartais. Didėjantis mokslinių publikacijų skaičius ir kokybė, gerai įsidarbinantys absolventai, skatinantys mūsų dalyvavimą tarptautiniuose konsorciumuose ir tinkluose bei nuolatinis bendradarbiavimas su pramonės lyderiais yra vienas iš pagrindinių mūsų tikslų ir yra svarbūs mūsų ateities krypties rodikliai.

Vietos

  • Prague

    Kamýcká 129 165 00 Praha 6 - Suchdol , , Prague

Klausimai