Keystone logo
Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Įvadas

Švietimas

Hradec Králové Karolio universiteto Medicinos fakultetas teikia išsilavinimą būsimiems medicinos mokslų bakalauro, magistro ir daktaro laipsnio turėtojams.

Švietimą teikia pedagogai - savo sričių ekspertai ir kompetentingi mokslininkai.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas su užsienio šalimis ir tarptautinis mobilumas yra mūsų fakulteto prioritetas.

Be „Erasmus“ programos, suteikiančios studentams galimybę praleisti vieną ar du semestrus kai kuriuose Europos universitetuose, IFMSA organizacija studentams siūlo kitas praktikas.

Mūsų fakultetas palaikė puikius santykius su prestižine Mayo klinika Ročesteryje, JAV. Šis unikalus bendradarbiavimas, kuris savo apimtimi lenkia visas kitas medicinos mokyklas Čekijoje, kasmet suteikia galimybę maždaug 10 bakalauro ir antrosios pakopos studentų stažuotis 3 mėnesius Ročesteryje. Praktikos sutelkiamos į mokslinius tyrimus ir paprastai yra susijusios su mūsų studentų interesų sritimi ir būsimu vystymusi. Taip pat dažnai yra publikacijos išvestis. Visi praktikos dalyviai Mayo klinikoje patvirtina, kad tai labai stimuliuojanti veikla. Kai kuriais atvejais tai lėmė tolesnius praktinius darbus prestižinėse JAV klinikose.

Tarpfakultetiniai susitarimai ir šimtai tarpuniversitetinių susitarimų studentams ir dėstytojams yra dar vienas įprastas bendradarbiavimo su užsienio institucijomis būdas.

Mokslas ir tyrimai

Be mokymo, mokslinė ir tiriamoji veikla yra viena iš pagrindinių fakulteto veiklų.

Mūsų fakulteto nariai ir mūsų studentai yra pagrindiniai daugelio dotacijų projektų (Čekijos dotacijų agentūros, Europos socialinio fondo, ERPF, 7BP ir kt.), Susijusių su medicinos moksliniais tyrimais ir mokymo naujovėmis, tyrėjai arba bendradarbiai.

Bakalauro (magistro) programų studentai nuo pat studijų pradžios gali pasirengti moksliniam ir tiriamajam darbui pagal savo programas. Jų darbo rezultatai kasmet pristatomi, aptariami ir vertinami SVOČ konferencijose (studentų mokslinio ir tiriamojo darbo konferencijoje).

Mokslinės ir tiriamosios veiklos rezultatai pristatomi daugelyje reguliarių mokslinių susitikimų.

Medicinos fakulteto ir Hradec Králové universitetinės ligoninės mokslinės konferencijos yra kai kurių dotacijų agentūrų išorės peržiūros procedūrų dalis.

Antrosios pakopos (doktorantūros) studijų programos studentų mokslinė veikla pristatoma antrosios pakopos studentų konferencijose.

Tarptautinė aspirantų (doktorantūros) studentų konferencija, pavadinta „Tarptautinė medicinos magistrantūros konferencija Hradec Králové“ , pavadinta „Naujos doktorantų mokslinių tyrimų ribos“ kasmet organizuojama nuo 2005 m. Ir jos prestižas auga. Nuo 2005 m. Organizuojamos Tarptautinės medicinos magistrantūros konferencijos „Hradec Králové“ prestižas su paantrašte „Naujos ribos doktorantų tyrimuose“ nuolat kyla.

Vietos

  • Charles University in Prague Faculty of Medicine in Hradec Kralove PO BOX 38 Simkova 870 Hradec Kralove 1 500 38 Czech Republic, , Hradec Kralove

Klausimai