Keystone logo
Crown University College

Crown University College

Crown University College

Įvadas

Krono universitetas yra bendrojo lavinimo aukštoji mokykla, turinti „įrodyk man“ švietimo politiką, siūlanti didelę kompetencijos valiutą, kuri sukuria gyvenimo galimybes keičiančius išties originalių ir novatoriškų tyrimų su XXI amžiaus perspektyva galimybes. Mūsų programos yra sukurtos remiantis psichomotorizuota, moduline ir nuo laiko nepriklausoma bei interaktyvia švietimo sistema su pramonės sertifikuoto ir patvirtinto profesionalo (ICVP) mokymo standartais, kurie teoriškai yra lengvi, tačiau dideli rezultatams, tačiau lemia probleminį požiūrį, skirtą aukštojo mokslo eksportui. užsienyje. Šiandieninėje konkurencingoje darbo rinkoje nepakanka turėti tik pripažintą laipsnį - reikia „vaikščioti ir kalbėti pramonės kalba“. Mūsų ICVP aprūpina jus ir paverčia jus vertingu jūsų darbdaviui.

Nors dauguma pasaulio universitetų paruošia studentus tapti įvairiapusiu akademiniu absolventu, Crown universitetas žengė vieną žingsnį toliau. Visi mūsų absolventai yra priversti tapti pramonės sertifikuotais ir patvirtintais profesionalais (ICVP). „Crown“ sukūrė ICVP daugelyje pramonės sričių, kurios padeda absolventams suteikti specifines pramonės žinias ir įgūdžius. Baigę ICVP, jūs ne tik uždirbtumėte laipsnį, bet ir įgytumėte išsamių praktinių žinių apie tam tikrą pramonės šaką.

Kaip naujos kylančios jėgos universitetas, sukurtas atsižvelgiant į tarptautinę auditoriją, mes esame pasirengę padaryti pasaulį studentų klasėje ir praplėsti savo pasaulines perspektyvas. Išplėskite jų akiratį ir sujunkite juos tarptautiniu lygiu, perduodant technologijas, vykstant į užsienio keliones, semestro užsienyje programą (SAP), vykstant tarpkultūrinėms tiesioginio vaizdo diskusijoms, kviestiniams dėstytojams iš pramonės partnerių ekspertų. Mūsų pramonėje sutelkta ir suvienyta programa suderina naujausias mokymosi naujoves ir bendradarbiavimo procesus, kad naudodamiesi lenta, verslo idėjų pasauliu (WOBI ™), žaidimais, wiki, podcast'ais ir kitomis interaktyviomis platformomis studentai būtų patrauklesni, efektyvesni ir motyvuotų.

accra, ghana, west africa
lapping / pixabay

Vizija

Universitetą jungia trišalis progreso perdavimo ciklas:

  • Kalti kompetencijos karūną ir sudaryti visuotinio žmonijos universiteto branduolį užmezgant glaudų bendradarbiavimą su pramone ir verslu, kad būtų galima moksliškai išanalizuoti poreikius ir problemas vietos kontekste ir pritaikyti juos globalioje perspektyvoje, kad būtų patenkinti didžiuliai darbinio pasaulio reikalavimai.
  • Sukurti techniškai įmanomus ir perspektyvius metodus ir programas, pereinant nuo labiau teorinio mokymosi etapo (darbo metu) prie konkrečios karjeros (profesinio mokymo), projektuojant, vertinant ir įgyvendinant tvaraus pragyvenimo vystymo projektus.
  • Baigę įsidarbinimo galimybes, tapdami aukščiausio lygio švietimo ribų ir kopėčių, perimančių lyderio pozicijas, absolventai gali įgyti vertingą indėlį į bendrą pasaulinį valdymą, taiką, saugumą ir teisingumą.

Misija

  • „Crown“ misija yra susigrąžinti praeities Afrikos šlovę, paverčiant pramonės sertifikuotais ir įteisintais specialistais, kurie gali dalyvauti pokalbiuose ir kaupti paramą, kaip pasaulinės klasės kompetencijos centrą, kuriam numatyta valdyti hibridinį, psichomotorinį, modulinį ir laiko nepriklausomos programos, kaip mūsų pavyzdinė programa.
  • Kadangi karūna yra pasaulis, o pasaulis yra karūna. Mes siekiame sukurti puikius fakultetus, išskirtinius mokymus, turinčius įtakos tyrimams, globalios realybės supratimą ir geriausius kandidatus į visas programas.

© „ Crown University College

139179_PHARM.Ddp.png

Vietos

  • Accra

    Crown University College Unit 00A, 335 Place Parcel No 88, Block 6 N1 North, , Accra

Klausimai