Keystone logo
Concordia University

Concordia University

Concordia University

Įvadas

Slaugos mokykla tobulina slaugytojus, pasirengusius tobulėti šiandienos iššūkių turinčioje sveikatos priežiūros srityje. Būdamas Concordia University Ann Arbor slaugos studentu, jūs išmoksite rūpintis bet kokio amžiaus žmonėmis tiek ūmios pagalbos aplinkoje, tiek bendruomenėje. Instruktoriai ir patyrimas klasėje sujungia mokymo griežtumą su aistra rūpintis, pusiausvyra, kuri tave unikaliai ugdo tiek tarnauti profesionaliai, tiek išpildyti savo pašaukimo jausmą, kai rūpiesi ir tarnauji per visą savo karjerą.

Slaugos mokykla yra pasirengusi suteikti griežtą į Kristų orientuotą ugdymą, kuris ugdo ir įkvepia aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie yra pasirengę tarnauti, puoselėjant sveikatą ir gydymą tobulinant, dorai ir atjaučiant.

Concordia University Ann Arbor slaugos programa yra papildoma slaugos programos vieta Concordia University Viskonsine. Concordia University Viskonsine slaugos programos bakalaureato laipsnį yra akreditavusi Kolegialaus slaugos švietimo komisija, One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington DC 20036, 202-887-6791. Daugiau informacijos apie akreditaciją rasite Concordia University Viskonsino slaugos svetainėje.

Vietos

  • Ann Arbor

    Concordia University Ann Arbor 4090 Geddes Rd. Ann Arbor, MI 48105, , Ann Arbor

    Klausimai