Keystone logo
College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

Įvadas

Pasirinkite kalno

Mount Saint Vincent College yra pripažintos nacionaliniu lygiu nepriklausoma, laisvųjų menų kolegijoje. Įsipareigojusi katalikų tradicijos ir ekumenizmo, Mount siūlo daugiau nei 40 bakalauro programas, įskaitant visą spektrą didžiųjų ir nepilnamečių bei profesinio rengimo apskaitos, verslo, bendravimo, švietimo ir slaugos.

Mūsų fakultetas yra mokytojai pirmiausia. Žinomas dėl savo puikios akademinės įgaliojimai ir apdovanojimai mokslinių tyrimų, jie vykdo studentų per griežta pagrindinę mokymo programą, asmeninio dėmesio, kurį suteikia 13: 1 studento fakulteto santykis, mažos klasės (vidutiniškai 20) pirmakursis seminarams, nedažnai turtingas galimybes Studentas / fakulteto mokslinių tyrimų, neeiliniai pasirinkimų tarptautinio tyrimo duomenimis, Niujorko City, ir mūsų unikali Oxley ugdymo karjerai programos stažuotės.

Per šią išskirtinę akademinę programą, kalnas rengia studentus karjeros, ne tik darbą. Visose studijų srityse pabrėžti analitinius įgūdžius, kritinis mąstymas, etinę atsakomybę, ir aišku, įtikinama komunikacijos. Tai yra sėkmės kiekvieną profesiją ir labiausiai tvariai investuoti į savo ateitį pagrindai. Štai kodėl mūsų studentai ir dėstytojai priimti tokį didelį pasididžiavimą savo darbu kartu.

Mount yra labai asmeniška vieta labai dideliame mieste. Mūsų miškingos, 70-akras krantinėje Campus yra vos 12 mylių nuo Manheteno. Mūsų vieta suteikia neprilygstamą prieigą prie švietimo, kultūros ir karjeros išteklių Niujorke ir jo regione. Už mus, miestas yra klasėje. Ateik ir tyrinėti Mount Saint Vincent kolegiją!

Vietos

  • Riverdale Avenue,6301, 10471, Bronx

Klausimai