Keystone logo
Citrus College Bendradarbis mokslų: registruotas slaugos
Citrus College

Bendradarbis mokslų: registruotas slaugos

Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Citrusinių kolegija Koledžas Slauga (ADN) programa, Todėl mokslo diplomas susieti su Slaugos dur, tvirtina Kalifornijos tarybos Registravosi Slaugos (Brn). Slaugantis programos tikslas yra šviesti studentus pradinio lygio registruotų slaugos pozicijas iš daugiakultūrės sveikatos priežiūros įstaigose per bendruomenės įvairovė.

Programa susideda iš kursinį darbą slaugos, mokslo, bendrojo lavinimo ir klinikinės praktikos vietos ligoninių ir sveikatos priežiūros įstaigų. Šio dvejų metų programos absolventas turi teisę imtis Nacionalinė taryba ia nagrinėjimas (NCLEX), Ir nuo sėkmingo tapti licencijuota kaip Registered Nurse (RN) Kalifornijos narėje. Yra mokesčiai gauti ia priimama egzaminuojant ar patvirtinimu, tarpinės leidimo, ir kas dvejus metus atnaujinti. California įstatymas leidžia registruoto slaugos ia neigimas dėl išankstinių įsitikinimų esmės susijusių su slaugos praktika.

Graduate Management Admission Test arba Citrusinių kolegija ADN programa Filosofija remiasi prielaida, kad studentai suderinti unikalias mokymosi gebėjimus, gyvenimo patirtis, tikslus, atsakomybę ir paramos sistemas, kad švietimo patirtį. Citrusų College ADN programa filosofija remia ir įgyvendina Misija Citrus kolegija. Programa ir dėstytojų mano, kad garso slaugos švietimo programa yra pastatytas ant sąvokas, susijusias su individualių, sveikatos ir ligos, aplinkos ir slaugos, kuri apima slaugos išsilavinimą ir mokymą ir mokymąsi.

Išsamią informaciją apie programos sąlygų, kurios šie reikalavimai, kurie turi būti baigti prieš kreipdamasis į ADN programa, galite gauti apsilankę interneto svetainėje, per konsultavimo, arba lankant Slaugymo informacinė seminarai (paskelbtas interneto svetainėje). Norėdami prieiti prie ADN svetainė, apsilankykite www.citruscollege.edu, naudokite A iki Z indeksą ir pasirinkite registruotą Slauga.

DĖL ia

BRN apsaugo sijojant prašytojus ia siekiant nustatyti potencialiai nesaugius praktikus vartotoją. BRN gali paneigti prašymus dėl laikinųjų apsaugos leidimų, laikinų pažymėjimų ir nuolatinės ia, jei pareiškėjas buvo pripažintas kaltu dėl nesąžiningumo, sukčiavimo ar apgaulės, nusikaltimas prieš vaikus, seksualines nusikalstamas veikas, susijusias su nusikaltimų, narkotikų, pavojingų vaistų ar įrenginius, užpuolimą ir / arba baterija ir kitų nusikaltimų.

Registracijos procesas

Atskiras prašymas turi būti pateiktas į slaugos programą. Visi ADN Atrinkti kandidatai bus reikalaujama taip pat taikomos Cirtus kolegija. Keletas priėmimo ir tolesnio variantai, įskaitant variantą, Generic Išplėstinė Talpinimo variantas, ir 30-Unit variantas. Specifinė informacija yra prieinama paraiškos paketas, svetainėje, ir turimų slaugos konsultantais planuojama informacinių seminarų. Aplankykite Application datų svetainėje.

AS diplominių studentų mokymosi rezultatams

Studentai baigia Registruoti Slauga AS laipsnis:

  1. Pademonstruoti rūpestinga elgesį link kliento, kitų reikšmingų / S bendraamžiais ir kitus narius sveikatos priežiūros komanda, sukuriant aplinką, kuri gerbia individualių žmogaus teises, vertybes ir kultūrinius ir dvasinius įsitikinimus.
  2. Taikyti kritinį mąstymą suformuluoti slaugos diagnozes stebint kliento fizinę būklę ir elgesį, o per interpretaciją informacija, gauta iš kliento ir kitais, įskaitant sveikatos priežiūros komandos.
  3. Suformuluokite slaugos planą, iš holistinės perspektyvos, bendradarbiaujant su klientu, kuris užtikrina, kad tiesioginiai ir netiesioginiai slaugos paslaugas teikia už kliento saugumą, komfortą, higieną ir apsaugą, ir ligų prevencijos ir atstatomuosius priemonių, atsižvelgiant į sveikatos ligos kontinuumas.
  4. Pademonstruoti saugiai, etiškai priežiūros pristatymą visoje gyvenimą, kuris atitinka profesinius standartus, atliekant įgūdžių, kurių reikia imtis esminių į slaugos veiksmų pobūdžio, atsižvelgiant į kliento individualumą, paaiškindamas dėl gydymo į kliento ir šeimos, ir moko klientą ir šeimą, kaip į rūpintis kliento sveikatos poreikius.
  5. Naudokite garso klinikine deleguoti užduotis savo pavaldiniams, remiantis tiek teisinės apimties praktikos pavaldinių ir ant paruošimas ir gebėjimas reikalingas užduotis turi būti perduodama, ir tada galėtų veiksmingai prižiūrėti slaugos duodant pavaldinių.
  6. Įvertinti slaugos plano veiksmingumą stebint kliento fizinę būklę ir elgesį, požymių ir simptomų ligos, ir reakcijas į gydymą ir per bendravimą su klientais ir Heath komandos narių, o tada pakeisti planą, kiek reikia.
  7. Aktas su kliento advokatu, nes to reikalauja aplinkybės, inicijuojant veiksmus, skatinti, tobulinti, palaikyti ir atkurti sveikatą arba pakeisti sprendimus ar veiksmus, kurie prieštarauja interesų ar norus ir suteikiant klientui galimybę priimti pagrįstus sprendimus apie tai, sveikatos priežiūra prieš jį yra numatyta.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai