Keystone logo
CCRP Course Klinikinių tyrimų asociacijos mokymo kursas
CCRP Course

Klinikinių tyrimų asociacijos mokymo kursas

Norwood, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Weeks

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

* Klinikinių tyrimų apmokymų planai yra mažesni nei 500 JAV dolerių per mėnesį.

Įvadas

Apsilankykite www.ccrpcourse.com, jei norite gauti daugiau informacijos klinikinių tyrimų apmokymų išlaidoms ir klinikinių tyrimų sertifikavimo moduliams.

Clinical Research Training Course

CCRP Course / CCRP Course

Klinikinių tyrimų asociacijos mokymo kursas yra 110 modulio kursas, kurį vadovauja vyresnysis KRA ir 25 metų gydytojas Dr. Kamalas. Šis kursas suteikia mokymą, patirtį, interviu, literatūros šaltinius ir ryšius, reikalingus darbui prižiūrėti, atliekant klinikinių tyrimų darbus. Siūlome klinikinių mokslų srities specialistų rengimą ir praktiką slaugytojams, mokslo bakalauro absolventams ir tarptautiniams medicinos specialistams.

Daugiau nei 1,9 milijono studentų kiekvienais metais gauna mokslo bakalaurus. Nors keli eina doktorantų, magistro ir medicinos programas; daugelis yra pasirengę pradėti savo karjerą. Kaip naujas moksleivis, besinaudojantis mokslo darbo rinka, galite rasti tik stažuotes ar pripažinti, kad net pradinio lygio mokslo darbai reikalauja 1-2 metų patirties. Be to, jūs galite suprasti, kad daugelis iš šių darbų reikalauja intensyvaus darbo laboratorijoje arba tiesiog nesilaikė jūsų lūkesčių dėl savo mokslo laipsnio. Todėl reikėtų apsvarstyti karjeros galimybes kaip CRA.

Klinikinių tyrimų asocijuotasis ar koordinatorius vadovauja ir prižiūri klinikinius tyrimus, kuriuose vadovauja gydytojai, slaugytojai ir kiti mokslo laipsnio turėtojai. Skirtingai nuo darbo vietų, kurias šiuo metu galite taikyti rinkoje, CRA padėtis iš tiesų yra daug sunkesnė. Nors rinkoje yra daug bendrų kursų; matėme, kad daugelis studentų, kurie atvyksta pas mus, vis dar negali rasti darbo po žodžių. Taip yra todėl, kad kiti kursai papildo jūsų mokymą patirtimi, referatais, pavyzdžiais ir ryšiais, reikalingais, siekiant užtikrinti CRA darbą. Ši mokslinė medicinos padėtis gali būti atliekama privačiai farmacijos bendrovėms, tokioms kaip "Pfizer", arba akademiškai medicinos mokyklose.

Mental Health Trials

Stebėsenos terapijos tyrimai Čikagoje / Clarity Clinic Čikagoje

Nepaisant to, tiems, kurie visada norėjo karjerą medicinoje arba turėjo prieš metus prieš medicinos mokyklą; tai yra kitas žingsnis, kaip pradėti savo karjerą. Kadangi padėtis priešingai nei faktiškai dirba laboratorijoje ir reikalauja valdymo vaidmens; jūs gausite 1-on-1 ryšius su gydytojais ir medicinos personalu, kurie vėliau gali būti naudingi medicinos mokyklai ir kitoms medicinos tarnyboms.

Geriausias iš visų; daugelis iš šių pozicijų priima nuotolinius darbuotojus (o kai kurie leidžia jums keliauti 20-100% su visais išlaidomis, įskaitant maistą, būstą ir kelionės išlaidas). Tai gali padėti sutaupyti pinigų, tuo pačiu didinant atlyginimą. CRA, kurių mokymasis mūsų lygiu, gali būti nuo 7 000 iki 12 000 JAV dolerių per mėnesį; suma, kuri nėra įprasta kitoje mokslo laipsnio karjeros.

Clinical Research Training Online

Klinikinių tyrimų vietų įvedimo lygis

Daugelis kredito reitingų agentūrų iš tikrųjų yra užsienyje baigę gydytojai, kurie nusprendė nepriimti USMLE arba pakartoti savo rezidentūros mokymą. Tiesą sakant, kai kurie mūsų mokiniai atvyksta pas mus iš karto po to, kai persikelia į JAV ir klausia, ką daryti su MBBS laipsniu Amerikoje.

Skirtingai nuo to, ką sužinojote 3-4 metų universitete ar tarptautinėje mokykloje; informacija, reikalinga norint tapti KRA, grindžiama jūsų laipsniu. Tai nėra pasikartojantis bet kokio kurso, kurį atlikote "undergrad" programoje, todėl turime 110 modulių (daugiau nei bet kuris kitas kursas), kad jūs gautumėte norimą poziciją kaip CRA. Kadangi mes taip pat rengiame interviu mokymus (1-on-1 tutoring sesijos) daugybei apklausų, kurias šios įmonės atlieka; galite tikėtis, kad užtikrinsite interviu prašymą ir perduojate visus etapus.

Kursas

Kursas apima 110 modulių, kuriuos CRA turi žinoti kaip savo rankas. Remdamiesi savo tikslais, kiekvieną mėnesį baigsime valandinį mokymosi grafiką, kad baigtumėte kiekvieną modulį. Po to, kai baigėte kiekvieną modulį, jūs gausite "1-on-1" mokymo kursą iš žinomo vyresniojo CRA vadovo Dr.Kamal. Žinoma, daugiau nei 80 vadovėlių ir literatūros kursų yra susiję su CRA mokymu, siekiant užtikrinti, kad turėtumėte informacijos, kurią net būsimi kolegos ir darbdaviai gali nežinoti. Po kiekvieno interviu tai paliks ilgalaikį įspūdį. Dauguma studentų užmezga interviu tik 1 mėnesį; kita priežastis, kodėl moduliai yra savarankiški.

ICH GCP mokymas

15 modulių. ICH GCP mokymo moduliai išsamiai apžvelgia visas ICH GCP gaires. Jie moko jus, kaip juos taikyti, o ne tik suprasti protokolus. Tai yra pagrindinis CRC mokymų pagrindas.

Kokybės stebėjimas

55 moduliai. Kvalifikacijos stebėjimo moduliai reikalingi klinikinių tyrimų vadovui. Šie moduliai leidžia lengvai gauti paraišką, pavyzdžius ir gaires, reikalingas tyrimams stebėti savo naujoje pozicijoje.

Reguliavimo mokymas

10 modulių. Reguliuojamas mokymas leidžia jums suprasti ir taikyti FDA reglamento gaires kiekvienam atskiram bandymui, kurį prižiūrėsite.

Auditas ir patikrinimai

5 moduliai. Audito ir tikrinimo moduliai rengia jums klinikinius bandymus, kuriuos atliks auditas, kuriuos atliks jūsų įmonė, vyriausybinė organizacija ar akademinė organizacija.

Stebėjimo ataskaitų rašymas

20 modulių. Šie moduliai pasinerti į supratimą, taikymą ir mokymą rašyti monitoringo ataskaitas, tolesnius laiškus ir profesionalius raštus, reikalingus CRC pozicijai po kiekvieno klinikinio apsilankymo ar peržiūros.

CRA kompetencijų tikrinimas

15 modulių. CRA modulių kompetencijų testavimas yra kitas kursas, kurio reikia norint užtikrinti, kad esate pasiruošęs CRA egzaminui po CRC karjeros. Tai ateityje gali sutaupyti daugiau nei 2-5 tūkst. Dolerių, o netgi pradinio lygio atnaujinimas taptų geresniu pareiškėju. Mes nustatome savo CRC kaip būsimus lyderius klinikinių tyrimų erdvėje, užtikriname, kad turite visą išsilavinimą, kuris turi būti skatinamas jūsų karjeroje greičiau nei be kursų.

CRC Immersion Recruitment

5 patirtis. Mes nustatome būtiną būtiną panardinimą ir santykius su kai kuriomis geriausiomis CRC įdarbinimo tarnybomis, kad užtikrintume, kad jūs atliksite darbą šioje srityje po visiško CRC mokymo. Mūsų "immersion" moduliai imituoja realius klinikinius tyrimus, siekiant užtikrinti, kad turėtumėte naujų įgūdžių, kad galėtumėte pridėti savo CV, kai kalbėsite su CRC recruiter.

CRC informaciniai lapeliai

5 nuorodos - mūsų aukščiausio lygio klinikinių tyrimų vadovas prižiūri apklausą ir nuorodas į laiškus, patvirtinančius jūsų sėkmę. Po interviu su jumis ir suprantame savo patirtį iš kursų ir panardinamumą, galime pasiūlyti iki 5 raidžių.

CRC interviu parengimas

5 sesijos - Dr.Tiwana dirba su kiekvienu moksleiviu 1-ant-1, kad juos parengtų iki 4 apklausų ratą, su kuriais jie susidurs, kai kreipiatės dėl CRC pozicijos. Šios vaizdo konferencijų sesijos yra būtinos, norint sukurti tinkamą dialektą, reikalingą patirčiai ir pasirengimui pozicijai perduoti.

Mokymas

Priklausomai nuo jūsų fono ir poreikio, suteikiama galimybė mokytis internete iki 6 mėnesių. Galite tęsti savo dabartinį darbą, jei norėtumėte daugiau patirties valdant bandymus internete. Per šią internetinę patirtį galėsite imituoti faktinį CRA vaidmenį ir būti visiškai panardintas į nutolusius mūsų bandymus. Patirtis nustatys jus nuo kitų pareiškėjų, nes jūs ne tik turėsite stipresnę informacinę medžiagą, bet ir turėsite patirties, kad savo CV būtų įtraukta į visiškai panardintus mokymus. Šio tipo mokymai, sujungti su pateikta informacija šiuo metu nėra pateikiami jokiu kitu kursu.

Interviu

Mūsų mokymo kursas suteikia jums patyrusį įdarbintoją, kuris suteikia jums šimtus pozicijų visoje šalyje (nesvarbu, ar jis yra nuotolinis, ar kelionėje). Mes turime savo kvalifikuotus įdarbintojus, kurie laiko jūsų supratimą, įgūdžius ir mokymosi kreivę, kad patektų į darbdavį, kuris norėtų, kad būtumėte jūsų komandoje. Įdarbintojas dirba su jumis ne ilgiau kaip 2 metus, kad užtikrintumėte, jog turėtumėte geriausią darbą rinkoje ir yra pasirengusios dirbti visą darbo dieną arba sudaryti sutartį dėl sutarties. Prieš pateikdami savo vieną iš mūsų įdarbintojų, kiekvieną interviu raundą mes apmokome 1-on-1, kad gautumėte reikiamą patirtį.

Karjera su mokslo laipsniu

Nors egzistuoja kelios karjeros su mokslo laipsniu, geriausia medicininės karjeros sąlyga su mokslo bakalauriu yra klinikinių tyrimų koordinatorių sertifikavimas. Tai gali būti imtasi jau nuo kolegijos vyresniųjų metų, norint pasiruošti darbui tiesiai iš universiteto.

CRA pozicijos, išeinančios iš undergrad, beveik neįmanoma gauti dėl kasmetinių 1,9 milijono mokslo laipsnių absolventų (ir apie 2 000 paraiškų vienai pozicijai). Štai kodėl sertifikavimas yra svarbiausia investicija į jūsų karjerą.

Kredito įstaigų pozicijos po įdarbinimo padengs kelionės, būsto, maisto ir kt. Išlaidas, jei lankysitės klinikose. Dauguma moka 7-12k dolerių per mėnesį, galintys pereiti prie kredito reitingų agentūros pozicijos po 2 metų.

Nors daugelis pareigybių finansuos arba atlygins jūsų CRA mokymus; Pirminės pozicijos užtikrinimas yra sudėtinga dalis. Štai kodėl mūsų kursas yra skirtas 110 modulių, mokymų, panardinimo ir interviu rengimo su vyresnysis CRA ir gydytojas 20 metų.

Mūsų kursas leidžia beveik visiems, norintiems pasinaudoti savo medicinos mokslo laipsniu. Mes priimame moksleivius, neturinčius medicininio išsilavinimo, skirtiems visam gydytojui, ieškantiems geresnės padėties dėl jų tarptautinio medicinos laipsnio.

href = "https://claritychi.com"

Apie Mokyklą

Klausimai