Keystone logo
Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Įvadas

Dantų medicinos mokykla buvo organizuota 1892 m. Birželio 21 d. Kaip Vakarų rezervo universiteto Odontologijos katedra. Tą rugsėjį ji atidarė 21 studentą. Pirmuosius 25 savo gyvavimo metus mokykla buvo Klivlando centre, Rytų devintojoje gatvėje ir Šv.

1917 m. Dantų medicinos mokykla tapo neatsiejama universiteto dalimi - pastatas Adelberto kelyje.

Dantų medicinos mokyklos, esančios Adelberto kelyje, Klivlande, Ohajo valstijoje, nuotrauka iš 1917 m.

1969 m. Jis buvo perkeltas į pastatą greta Medicinos mokyklos, Slaugos mokyklos ir Klivlando universitetinių ligoninių kaip didelio universiteto išplėtimo projekto dalį. Šis žingsnis pavertė jį vienu išsamiausių ir moderniausių švietimo ir tyrimų padalinių šalyje, kuriame telpa 368 DDS studentai, 70 magistrantų ir 250 pacientų kėdžių. 2003 m. Mokyklos pavadinimas oficialiai pasikeitė iš Odontologijos mokyklos į Dantų medicinos mokyklą, o siūlomas laipsnis pasikeitė iš Dantų chirurgijos (DDS) daktaro į Dantų medicinos daktarą (DMD). Nuo savo organizavimo jis suteikė laipsnius maždaug 4900 absolventų.

Dantų medicinos mokyklos, esančios Adelbert Road, Cleveland Ohio, nuotrauka iš 2003 m.

Dabartinės odontologijos medicinos mokyklos nuotrauka (įėjimas į kliniką).

2019 m. Mokykla persikėlė į Šeilos ir Eriko Samsonų paviljoną bei Odontologijos klinikos pastatą Case Western Reserve universiteto ir Klivlando klinikos Sveikatos mokymo miestelyje. 477 000 kvadratinių pėdų Samsono paviljone gyvena stomatologijos, slaugos, medicinos ir gydytojų padėjėjai. Būdami po vienu stogu ir turėdami keletą užsiėmimų, kuriuos visi kartu lankys, skatinamas bendravimas ir bendradarbiavimas, reikalingi greitoje sveikatos priežiūros srityje.

Vietos

  • Cleveland

    Euclid Avenue,10900, 44106, Cleveland

    Klausimai