Keystone logo
Casa Loma College

Casa Loma College

Casa Loma College

Įvadas

Casa Loma College yra privati įstaiga, kurią veikia Kalifornijos privataus vidurinio ugdymo biuras.

Casa Loma College yra skirtas teikti aukščiausio lygio išsilavinimą, paslaugas ir kompetenciją sąjungininkų sveikatos disciplinose. Mūsų programos yra skirtos reaguoti į besikeičiančius studentų poreikius kuriant veiksmingas mokymo priemones, kurios praplečia galimybes mokytis ir suteikia suaugusiesiems galimybę tobulinti žinias ir įgūdžius, reikalingus jų profesiniams tikslams pasiekti.

Casa Loma College mano, kad švietimas yra nuolatinis procesas. Tai leidžia asmeniui vykdyti mokymosi veiklą, reikalingą asmeniniam ir profesiniam augimui.

Kolegija suteikia šiuos laipsnius: RN BSN slaugos mokslų bakalaurui, BS sąjungininkų sveikatos lyderystė ir vadyba, mokslo diagnostinės medicinos sonografijos bendradarbė; Magnetinio rezonanso vaizdavimo taikomųjų mokslų bendradarbis ir kineziterapeuto padėjėjo taikomųjų mokslų bendradarbis.

Mes labai didžiuojamės savo studentų sėkme. Mes tikime, kad jų sėkmė yra aukštos kokybės švietimo ir mokymo „ Casa Loma College , mūsų atsidavusių instruktorių ir administratorių bei kiekvienam studentui teikiamų išteklių rezultatas.

Kaip privačią ne pelno siekiančią Kalifornijos korporaciją, „ Casa Loma College valdo Regentų taryba.

Vietos

  • Los Angeles

    Kester Avenue,6725, 91405, Los Angeles

    Klausimai