Keystone logo
Carrington College Kvėpavimo terapeuto mokslo mokslų bendradarbė
Carrington College

Kvėpavimo terapeuto mokslo mokslų bendradarbė

0 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Carrington College kvėpavimo priežiūros programa sukurta tam, kad suteiktų jums įgūdžių ir mokymų, kurių reikia norint:

Pateikti terapinių ir diagnostinių intervencijų bei įvairių kardiopulmoninių ligų gydymo rekomendacijas;

Skirti medicinines dujas ir deguonies terapiją;

Parodykite tinkamas skubiosios medicinos, gaivinimo, intubacijos, kvėpavimo takų šalinimo ir tracheotomijos priežiūros technikas;

Dalyvaukite Nacionalinės kvėpavimo priežiūros tarybos (NBRC) kvalifikacijos egzaminuose, pavyzdžiui, kelių pasirinkimų (TMC) terapeuto ir klinikinio modeliavimo egzamino (CSE) egzaminuose.

Carrington College kvėpavimo priežiūros programos tikslai yra parengti absolventus, turinčius įregistruotų kvėpavimo terapeutų (RRT) kvėpavimo priežiūros praktikos pažinimo (žinių), psichomotorinių (įgūdžių) ir afektinio (elgesio) mokymosi sričių kompetenciją.

Studentai, besimokantys tapti kvėpavimo terapeutais Carrington College sukuria tvirtą žinių pagrindą ir tęsia tikslinius kursinius darbus, praktinius klinikinius nurodymus ir praktiką kompiuterizuotoje modeliavimo laboratorijoje. Programa apima klinikinę praktiką, kai studentai taiko savo įgūdžius ir žinias realiose situacijose realioje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Kursai apima medicinos terminologiją, paciento vertinimą, įvairias kvėpavimo terapijas, vėdinimo koncepcijas ir taikymą, atvejų analizę ir valdymą.

Be techninių kursinių darbų, ši studijų programa apims platų bendrojo lavinimo kurso pasiūlymų pagrindą.

Praktikuodami gydytojo nurodymu, kvėpavimo terapeutai atlieka gydomąsias kvėpavimo procedūras ir diagnostines procedūras. Jie reikalauja, kad pacientai, turintys kvėpavimo ar kitų kardiopulmoninių sutrikimų, prižiūrėtų reikšmingą klinikinį sprendimą. Kvėpavimo terapijos specialistai (kvėpavimo terapijos technikai) konsultuojasi su gydytojais ir kitais sveikatos priežiūros specialistais, kad padėtų parengti ir pakeisti pacientų priežiūros planus.

Baigę Kvėpavimo priežiūros programą, absolventai galės: Parodyti paciento tyrimo įgūdžius, įvertinti, rekomenduoti gydymą ir tinkamai gydyti įvairias kardiopulmonines ligas; Parodykite gebėjimą pritaikyti kritinį mąstymą, bendradarbiavimą, bendravimą ir profesionalumą.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Internetinis klinikinių tyrimų sertifikatas: medicinos prietaisų ir vaistų kūrimas
    • USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • RN-BSN-MSN - slaugos ugdymas
    • Fairfield, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Ikimedicininių sveikatos studijų bakalauras – medicina Pathway (BS/MD)
    • Boston, Jungtinės Amerikos Valstijos