Keystone logo
Carol Davila University Of Medicine And Pharmacy

Carol Davila University Of Medicine And Pharmacy

Carol Davila University Of Medicine And Pharmacy

Įvadas

Medicinos fakultetas buvo baigtas statyti ir atidarytas 1903 m. Spalio 12 d., Tą dieną, kai buvo atidaryta Carol Davila statula. Iniciatyva pastatyti paminklą Davilai buvo imtasi pirmajame nacionaliniame medicinos kongrese, vykusiame Bukarešte 1884 m. Spalio mėn. Statula, vertingas Karolio Gandro darbas, buvo išlieta iš bronzos Bukarešto meno ir amatų mokyklos studijose.

Rūmų atidarymas yra svarbi medicininio išsilavinimo evoliucijos data Bukarešte. Naujoji vieta labai patobulino laboratorijų veikimą, praktinių darbų organizavimą ir visą didaktinę veiklą. Kurį laiką jame vyko ir dalis „Farmacijos“ skyriaus.

Nepaisant iškilusių sunkumų, nacionalinė medicinos ir farmacijos mokykla vystėsi palaipsniui, o 1869 m. Lapkričio 12 d. Tapo įmanoma įsteigti Bukarešto medicinos fakultetą. Fakultetas atidarė kursus 1869 m. Lapkričio 22 d. Tai buvo pirmasis medicinos fakultetas iš Bukarešto universiteto ir tuo pat metu mūsų šalyje; per ją medicinos mokslas sugebėjo įsitvirtinti tiek Rumunijoje, tiek už jos ribų.

Vietos

  • Bucharest

    Bulevardul Eroii Sanitari,8, 050474, Bucharest

    Klausimai