Keystone logo
Carnegie Mellon University in Australia

Carnegie Mellon University in Australia

Carnegie Mellon University in Australia

Įvadas

Carnegie Mellon universitetas yra amerikiečių universitetas įsteigtas 1900 metais Pitsburge, Pensilvanijoje. Carnegie Mellon tapo novatoriškomis naujovėmis per visą savo istoriją ir yra pasaulinė lyderė, teikianti įžymias idėjas į rinką ir kuriant sėkmingą pradedančią verslą. "23 pasaulis" (Times Higher Education, World University Ranking, 2017-18).

"Carnegie Mellon universiteto Australijoje (kuris buvo atidarytas 2006 m) sudaro dalį Carnegie Mellon pasaulinės pėdsaką, kuris apima miesteliai Silicio slėnyje, Ruandoje ir Kataras.

"Carnegie Mellon" Australijos universiteto miestelyje įsikūrusiame penktame pasaulyje gyvenančiame miestelyje ("Economist Intelligence Unit 2015") ir labiausiai prieinamos pagrindinės Australijos sostinės vietose gyvena studentai iš daugiau nei 20 šalių, sukuriantys plataus masto amžininkų tinklus, pasaulinius ekspertus Ir absolventai.

Absolventų su Carnegie Mellon universiteto Amerikos laipsnį ir dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai, kurie pasigirti platų karjeros mokymo, fundamentalieji ir taikomieji tyrimai, ir vadovavimo jų atitinkamų kompetencijos sričių. Užsiėmimai vyksta rezidentų ir Lankymūsi fakulteto Pitsburgas ir Vašingtone Užjūrio fakultetas mokyti nuotoliniu būdu Adelaidė naudojant sudėtingas vaizdo konferencijų įranga. Kontroliuojamos studentas-to-fakulteto santykis užtikrina fakulteto suteikti studentams asmeninį dėmesį, kad atitiktų jų individualius poreikius.

Mūsų laipsnių sujungti praktinius ir techninius kursus, kurie suteikia studentams su mokslo žinių ir problemų sprendimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai savo karjerą.

Pagal projektą, mūsų novatoriškas kursas mokymo suteikia tvirtą pagrindą teorijos, ypatingą dėmesį skiriant įgūdžių, kurie bus iš anksto valdymo praktiką, politikos ir sprendimų priėmimą.

Mūsų mokymo programa apima sudėtingas kursus, skirtus plėtoti studentų potencialą inovacijoms. Studentai pritaikyti savo laipsnį, pasirinkdami iš kursų pasirenkant, projektų ir nepriklausomą tyrimą įvairovė.

Patirtinis mokymasis yra teikiama per stažuotes ir komanda ir atskirų projektų. Iš Amerikos laipsnį ir studijavo Australijoje derinys suteikia studentams unikalią įgūdžių rinkinys ir tarptautinės perspektyvos. Absolventai tapti geidžiamu asmenų, siūlančių unikalus, nedelsiant ir apčiuopiamos naudos būsimus darbdavius ​​taip sudėtinga analitikų ir veiksmingų vadovai.

Misija ir vizija

Mūsų misija

Carnegie Mellon universitetas Australija yra grindžiama teiginiu, kad viešosios politikos studijų ir informacinių technologijų, savarankiškai ir kartu, suteikia unikaliai galingas platforma, iš kurios daro įtaką pasaulio 21-ojo amžiaus. Mes esame vienintelė mokslo įstaiga pasaulyje, siekiama šio tikslo per vieningą fakulteto, kuris apima vadybos mokslo, socialinių mokslų ir informacinių technologijų maždaug lygiomis dalimis. Tai mūsų misija panaudoti mokslinių tyrimų ir švietimo ši platforma leidžia turėti teigiamą įtaką visuomenės, ekonominių sistemų, organizacijų ir pavienių gyvenimus visame pasaulyje raida.

Mūsų vizija

Mes matome pasaulį, kuriame padidėjęs informacijos sklaidos technologijos, pasaulio žmogiškojo kapitalo plėtra ir atstojamoji tarpusavio rinkos, politinių, socialinių ir kultūrinių sistemų pasikeitusią ekonominių, vadybinių ir politinių problemų pobūdį. Manome, kad mūsų gebėjimas sutelkti analitinius modelius, empirinę analizę ir technologinio sudėtingumo spręsti šiuos pokyčius yra unikalus. Siekdama savo intelektualinį darbotvarkę taip pat siekia būti akademinė institucija, kuri yra tiltas tarp naujų žinių kūrimo ir jos taikymo už organizacijų, draugijų ir pavienių gyvenimą tobulinti.

RENGINIAI

Carnegie Mellon universitetas Australijoje organizuoja reguliarius seminarus, dalyvauja parodose ir apsilankymų agentuose bei institucijose visame pasaulyje. Jei jus domina kai kurie mūsų darbuotojai ir sužinokite daugiau apie mūsų programas, prašome patikrinti mūsų dabartinę Renginiai.

Vietos

  • Adelaide

    Torrens Building 220 Victoria Square Adelaide, South Australia 5000, 5000, Adelaide

    Programos

      Klausimai