Keystone logo
Care Hope College ADN / RN (asocijuotajam slaugytojui)
Care Hope College

ADN / RN (asocijuotajam slaugytojui)

Boynton Beach, Jungtinės Amerikos Valstijos

18 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 18 / per year

Nuotolinis mokymasis

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Programos tikslai:

Kolegijos slaugos (ADN) programos tikslas - padėti absolventams pasirengti tapti licencijuotais registruotomis slaugytojomis. Programa skirta parengti studentus dirbti įvairiose medicinos įstaigose, kaip registruoti slaugytojai. Programa sujungia teorijas ir klinikinius komponentus sprendžiant profesinių slaugos vaidmenų sąvokas: globėją, advokatą, pedagogą, komunikatorių ir vadybininką.

Slaugos (ADN) programos tikslas - dalyvauti kaip aktyvus partneris bendruomenės sveikatos priežiūros poreikių tenkinimui, ugdydamas ir rengdamas pradinėse profesinėse slaugančiose praktikoje įvairiose situacijose. Fakultetas yra įsipareigojęs studento profesiniam tobulėjimui, bendruomenės institucijos paramai ir slaugos profesijos tobulinimui. Tiltinio kelio absolventai gali rašyti Nacionalinės tarybos licencijavimo egzaminą (NCLEX-RN) licencijuoti kaip registruotą slaugytoją.

Baigus slaugos (ADN) programą absolventai:

 • Pasiekti NCLEX-RN egzamino išlaikomą balą;
 • Suteikite palankią, apsauginę ir veiksmingą profesinę slaugos pagalbą asmenims ir šeimoms.
 • Naudokite kitus specialistus ir paraprofessionals terapijos ir tarpusavio diskusijas naudos paciento rezultatus.
 • Sujungsite biologinių ir elgsenos mokslų žinias su pacientų priežiūros sprendimų priėmimo procesu.
 • Priimant sprendimus pacientams, vertybes, etiką ir teisinius principus sujungti kritiškai mąstyti.
 • Remti organizacijos misiją ir tikslus, veiksmingai panaudojant visus išteklius, personalą ir finansinius išteklius.
 • Atskleisti įsipareigojimą profesionaliai slaugyti per pacientų propagavimą, profesinę veiklą ir visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Programos aprašymas:

Slaugos (ADN) programa sukurta siekiant palengvinti registruotos slaugos karjeros judumą. Programa sukurta siekiant suteikti švietimo ir klinikinės patirties, leidžiančios įsidarbinti pradinėse pareigose, kaip registruotos slaugos ligoninėse ar panašiose įstaigose.

Ši švietimo programa remiasi profesionalia žiniomis ir patirtimi licencijuojamos praktikos slaugytojai. Programa yra skirta suteikti licencijuotą praktinę slaugytoją metodu, skirtu baigti mokslinį laipsnį slaugytojos asocijuotuoju asmeniu ir turėti teisę į Floridos NCLEX-RN egzaminą.

Programa yra devyni (9) ketvirtadaliai, apimanti šešis (6) bendrus ir išankstinius kursus, šešis (6) išankstinius kursus ir dvylika (12) profesinių slaugos kursų, iš viso 109 ketvirčio valandų. Tai reiškia 820 valandų trukmės didaktines instrukcijas, 100 valandų prižiūrimos laboratorinės patirties ir 630 valandų prižiūrimos klinikinės patirties, iš viso 1550 valandų.

Studijų sritys apima slaugos vertybes ir vaidmenis, pagrindines slaugos koncepcijas ir metodus, suaugusiųjų sveikatos slaugos, gerontologijos slaugos, psichinės sveikatos slaugos, ginekologijos, akušerijos ir pediatrijos slaugos, bendruomenės sveikatos koncepcijas, medicinos ir chirurgijos slaugos ir farmakologijos, su maistu integruotos visą programą .

Ugdymo turinys:

Slaugos (ADN) programa Kolegijoje rengia absolventus, kurie dirba Floridos valstijos valdybos egzaminui (Floridos statutas, 464 skyrius) ir sėkmingai baigus egzaminą, kad būtų licencijuota kaip registruotoji slaugytoja (RN).

Numatomas studijų trukmė:

Dienos užsiėmimai: 18-24 mėnesiai (109 ketvirčio val.)

Online kursų pristatymas:

Šis kursas buvo patvirtintas bendrojo lavinimo kursų pristatymui internetu.

Kredito / valandos aprašymas:

Programos kursai pateikiami ketvirčio valandų segmentuose. Kiekvienas akademinis ketvirtis yra 12 savaičių trukmės, iš viso 109 ketvirčio kredito valandos programos pabaigimui. 109 ketvirčio kredito valandos išverstos į 72,6 semestro valandas arba 1550 valandų valandas. 1 ketvirčio kredito valandos ekvivalentas yra 10 teorinių valandų, 20 laboratorinių valandų arba 30 klinikinių valandų.

* Knygos ir medžiagos NEĮSKAIČIAU į mokestį. Studentai turi nusipirkti savo uniformas.

Priėmimo sąlygos

Bendrieji priėmimo / taikymo reikalavimai:

Pareiškėjai raginami pateikti paraišką iš anksto prieš siūlomą kalbos pradžios datą. Būsimieji studentai skatinami aplankyti koledžą, aplankyti objektą ir dalyvauti asmeniniame interviu su įvažiavimo atstovu. Tai leidžia asmeniui priimti pagrįstą sprendimą dėl turimų studijų programų, institucinės politikos ir procedūrų bei dokumentų, reikalingų dalyvauti jų pasirinktoje programoje. Norėdami pradėti paraiškos procesą Care Hope College , pareiškėjas turi:

 • Būkite bent 17 metų, 8 mėnesių amžiaus
 • Užpildykite ir pasirašykite paraiškos formą ir sumokėkite negrąžinamą paraiškos mokestį 150,00 USD
 • Pateikite socialinės apsaugos kortelės įrodymą
 • Pateikite aukštojo mokslo ar koledžo baigimo įrodymą, pateikdami aukštojo mokslo diplomą, vidurinės mokyklos stenogramą, bendrojo lavinimo ugdymą (GED) arba po vidurinio išsilavinimo įrodymą. Pareiškėjai, turintys tarptautinės aukštosios mokyklos įgaliojimai, turi būti išversti ir įvertinti, kad būtų įrodyta, kad JAV vidurinė mokykla yra lygiavertiška arba aukštesnė iš Nacionalinės kvalifikacijos vertinimo tarnybų asociacijos (NACES) patvirtintos institucijos.
 • Pateikite galiojančią vairuotojų licenciją arba vyriausybės išduotą asmens tapatybės dokumentą.
 • Susipažinkite su konkrečiomis programos siūlomų programų priėmimo kriterijais.

Bendrieji registravimo reikalavimai

Norėdami užsiregistruoti " Care Hope College programose, pareiškėjas privalo:

 • Užpildykite Priėmimo / Paraiškos reikalavimus
 • Užpildykite ir pasirašykite registracijos sutartį
 • Užpildykite informacinę formą
 • Mokėkite atitinkamą mokestį ir mokesčius

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Slaugos magistras: psichiatrinės psichinės sveikatos slaugytoja
  • South Orange, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • 3+2 slaugos dvigubo laipsnio programa
  • Dubuque, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Praktinio slaugos diplomas
  • Dawson Creek, Kanada