Keystone logo
Cardiff University Vaistų chemijos bakalauro laipsnis
Cardiff University

Vaistų chemijos bakalauro laipsnis

Cardiff, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

Stovykloje

* užsienyje | antriesiems ir tretiesiems metams: 9250 svarų sterlingų / pirmiesiems metams: 9000 svarų sterlingų

Įvadas

Šis trejų metų kursas pirmaisiais metais plačiai supažindina su pagrindinėmis chemijos sritimis, o vėlesniais metais specializuojasi chemijos srityje ir įgyja įgūdžių, reikalingų farmacijos pramonėje. Studijų metu daug valandų praleisite mūsų laboratorijose, kur įgysite praktinės patirties, susijusios su vaistų sintezės ir bandymų metodais, taip pat tobulinsite savo mokslinių tyrimų, matematinius ir skaičiavimo įgūdžius. Taip pat išmoksite vadovavimo, valdymo ir projektų planavimo. Paskutiniaisiais metais turėsite galimybę specializuotis jus dominančioje ar jums svarbioje srityje, vykdydami originalų projektą.

Kodėl studijuoti šį kursą

Medicininė chemija - tai pažangus studijų kursas, kuriame atsižvelgiama į ateities problemas, užmezgami ryšiai su pramone ir neapsiribojama tik laboratorija, bet ir tokiomis sritimis kaip verslas, rinkodara ir tvarumas.

Ateities poreikius atitinkantis mokymas

Perspektyvus kursas, suteikiantis galimybę ateityje mokytis įvairių profesijų.

Įgyti visuomenei reikalingų įgūdžių

Studijuokite tokias svarbias temas kaip vakcinų nuo dabartinių ir būsimų pandemijų kūrimas ir tvarių, planetai nekenksmingų ir visiems prieinamų vaistų kūrimas.

Mokykitės ne tik laboratorijoje

Perženkite laboratorijos ribas ir gilinkitės į tokias sritis kaip projektų valdymas, verslas, rinkodara, finansai, operacijos, strategija, tvarumas, lyderystė ir kt.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Chat with students

Klausimai