Keystone logo
Cardiff University Optometrijos magistras
Cardiff University

Optometrijos magistras

Cardiff, Jungtinė Karalystė

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

Stovykloje

* užsienyje | antriesiems, tretiesiems ir ketvirtiesiems metams: 9250 svarų sterlingų / pirmiesiems metams: 9000 svarų sterlingų

Įvadas

Mes deriname pažangų sveikatos priežiūros mokymą, aukštos kokybės pacientų priežiūrą, pasaulinio lygio mokslinius tyrimus ir išskirtinę klinikinę bei mokymo bazę, kad įkvėptume jus tapti išskirtiniu optometristu.

Šiandien optometristai yra savarankiški akių gydytojai, kurie tiesiogiai prisideda prie pacientų regėjimo ir akių sveikatos gerinimo. Optometrijos specialistai dirba įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose, įskaitant bendruomenės, ligoninės ir namų aplinką. Jie dirba su pacientais ir visuomene, vertindami, diagnozuodami, gydydami ir spręsdami akių ir regos sistemos problemas. Jie gali padėti pacientams išrašydami optikos prietaisus, pavyzdžiui, akinius ir kontaktinius lęšius, spręsdami akių sveikatos problemas, įskaitant gydymą vaistais ar lazeriu, taip pat teikdami prevencines, reabilitacines ir kitas akių priežiūros valdymo konsultacijas visuomenės nariams.

Akių sveikatos priežiūra yra sparčiai besivystanti sritis, o registruoti optometristai gali rinktis tolesnį mokymąsi pagal vis daugiau klinikinių specializacijų. Daugelis šiuolaikinių optometristų skiria vaistus akių problemoms spręsti nepriklausomai nuo gydytojo ir atlieka svarbų vaidmenį akių sveikatos priežiūros komandose.

Mūsų programa leis jums įgyti žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte užsiregistruoti kaip optometrininkas Generalinėje optikos taryboje. Įgiję kvalifikaciją išmoksite užtikrintai ir savarankiškai spręsti įvairias optines ir medicinines akių problemas. Turėsite unikalių galimybių stebėti ir dirbti mūsų universiteto specializuotose akių klinikose, kurioms vadovauja mūsų aukštos kvalifikacijos daugiadisciplininė akių priežiūros komanda. Vėliau, studijų programos metu, prisiimsite daugiau atsakomybės už pacientų priežiūrą ir tobulinsite savo klinikinius įgūdžius dirbdami Optometristų koledžo organizuojamoje išplėstinėje klinikinėje praktikoje ir mūsų universiteto specializuotose klinikose.

Į mūsų programą įtrauktos galimybės įgyti pasirinktą aukštesnę Optometristų koledžo kvalifikaciją, kuri padės jums pasiruošti besiplečiančioms pareigoms ir būsimiems optometrijos profesijos pokyčiams. Sukursite puikų pagrindą tolesnei specializuotai podiplominei klinikinei ar mokslinių tyrimų karjerai ir būsite gerai pasirengę spręsti mokymosi visą gyvenimą, vadovavimo ir profesinio tobulėjimo problemas, todėl galėsite sėkmingai dirbti šiuolaikinėje Jungtinės Karalystės optometrijos praktikoje.

Kodėl studijuoti šį kursą

Ši programa suteiks jums mokslinių ir klinikinių žinių, kad galėtumėte užsiregistruoti kaip optometristas Generalinėje optikos taryboje.

Įterptosios aukštesnės kvalifikacijos

Mūsų programose yra integruotos aukštesnės profesinės kvalifikacijos, kurios suteikia galimybę specializuotis tam tikroje srityje.

96 % užimtumas

96 proc. mūsų absolventų, praėjus 15 mėnesių po kursų baigimo, dirbo aukštos kvalifikacijos darbą. (Absolventų rezultatai 2020/21 m. apklausa)

22 milijonų svarų sterlingų vertės optometrijos įrenginys

Mūsų mokykla įsikūrusi 22 milijonų svarų sterlingų vertės optometrijos centre, kuriame veikia akių klinika.

Moksliniais tyrimais užsiimantis personalas, dalyvaujantis kuriant ir teikiant kursus

Dauguma mūsų dėstytojų yra praktikuojantys tyrėjai, o daugeliu atvejų - pagrindiniai savo sričių ekspertai.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Chat with students

Klausimai